Pommery - перший французький шампанський дім, що зробив Brut
Pommery - перший французький шампанський дім, що зробив Brut
Час читання -2хв.
Засноване у 1836 році помістя Поммері – це унікальне місце, яке стало своєрідним брендом завдяки геніальному і бездоганному стилю мадам Поммері.

Творець першого шампанського брют (в 1874 році) випускає вінтажні вина рік за роком, ретельно відбираючи сорти і впроваджуючи сучасні технології.

Особняк Pommery в нео-єлизаветинському стилі був побудований на більше ніж 50 га в центрі Реймса. Він внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Щороку понад 130 000 відвідувачів спускаються 116 сходинками, які ведуть до погребів Шампані довжиною 18 км і 120 античних римських галерей. Погреби Поммері відомі тим, що з 2004 року тут проводяться виставки мистецтва, які називаються Experience Pommery (досвід Поммері).

Бренд Pommery відомий у всьому світі, а шампанське продається у понад 130 країнах. Головний винороб Clement Pierlot є гарантом Дому Pommery, він відповідає за змішування різних кюве, таких як відомий Brut Royal, Brut Vintage і Prestige Cuvées.

Теруар: Champagne AOC (найменування контрольоване за походженням), близько 33 000 га виноградників.

Сорти винограду: 3 в Шампані

  • Шардоне (Chardonnay), на субрегіон Côte des Blancs припадає 30% виноградників
  • Піно Нуар (Pinot Noir), субрегіон Reims Mountain – близько 38% посадок
  • Піно Меньє (Pinot Meunier), субрегіон Marne Valley – 38% посадок

 

Шкала якості виноградників (Cru)

Якісний рівень винних сіл (Cru) встановлюється за ціною за кілограм винограду. 319 Крю в Шампані:

  • 17 Grands Crus (Гранд Крю) (Aÿ, Avize, Bouzy, Cramant, Verzenay ...)
  • 41 Premiers Crus (прем'єра Крю) (Mareuil / Ay, Rilly-la-Montagne ...)
  • 61 Crus (Крю)
 

Шампанське Pommery Brut Royal

Біле брют

Артикул: 406887

 

Вишуканий смак шампанського надає виноград Шардоне з обраних 40 крю в Кот-де-Блан, Монтань-де-Реймс та інших місцях регіону Шампань. Дуже низька температура бродіння (10 °С) сприяє утворенню легких і елегантних бульбашок.

 

Країна: Франція

Регіон: Шампань

Сорт: Пино Нуар, Пино Меньє, Шардоне

Смакує з: риба, морепродукти, сир, овочі

Опис вина: тонка гра бульбашок, аромати білих ягід. Повний, багатий смак з домінуючими нотами акації, тостів, бріоші, персиків та білого хліба з скоринкою

 

Шампанське Pommery Apanage Blanc de Blancs

Біле брют

Артикул: 408528

 

Делікатність, елегантність, свіжість – ось його характеристики. Цей кюве був створений з ретельно відібраного винограду Шардоне, який надає шампанському жвавість смаку і насиченість. Завдяки низькому рівню цукру зберігається аромат і витонченість напою. Розвиває свою зрілість Apanage Blanc de Blancs не менш як 18 місяців у глибоких підвалах виноробні.

 

Країна: Франція

Регіон: Шампань

Сорт: 100% Шардоне

Смакує з: риба, морепродукти, сир, овочі

Температура подачі: 6-8 °С

Опис вина: аромат свіжий з нотами цитрусових та акації.  У смаку відчуваються цитрусові, диня, фрукти, трави, а також мінеральні ноти.

 

Шампанське Pommery Brut Rosé

Рожеве брют

Артикул: 408526

 

Делікатність, витонченість, романтизм – якими тільки епітетами не нагороджували цей напій! Варіація класичного Pommery Brut Royal, створена поєднанням червоного з додаванням Шардоне. Використовується як аперитив, ідеальний з рибою і молюсками, а також з десертом із червоних фруктів.

 

Країна: Франція

Регіон: Шампань

Сорт: 34% Шардоне, 33% Пино Нуар, 33% Пино Меньє

Смакує з: риба, морепродукти, біле м'ясо, сир, фрукти Температура подачі: 6-8 °С

Опис вина: ніжний блідо-рожевий напій із невеликими і стійкими бульбашками. Вишуканий аромат з елегантними нотами червоних ягід, тонкий смак з ніжною кислинкою та свіжим післясмаком.