METROxSuperhumans

METRO україна та Superhumans

Ми розпочали партнерство з Всеукраїнським центром протезування та реабілітації «Superhumans» та запустили проєкт «Люди з можливостями», щоб привернути увагу до проблеми нерівного ставлення до людей з інвалідністю та показати, що всі ми маємо рівні можливості.
Щоб допомагати не лише словом, а й ділом, ми вже передали партнерам 25 мільйонів гривень на протезування українців, які втратили кінцівки внаслідок війни.
Віримо, що протез — це не обмеження, а можливість реалізувати свій потенціал.
Обираючи продукцію власних торгових марок METRO та підтримуючи наші програми, ви долучаєтесь до місії створення світу, де рівні можливості  стають реальністю.

Допомагаємо повернути можливості!

Історії суперлюдей

Завдяки партнерству METRO та Superhumans станом на 13.02, нам разом вже вдалося повернути втрачені можливості
6 Суперлюдям, виготовити їм протези різної складності та надати комплексу реабілітацію.
Ось історії деяких з них:

Віктор Нестерчук

33 роки, м. Ірпінь

Родом із Бучі, зараз із дружиною та дитиною мешкає в Ірпені.
До повномасштабної війни працював у Києві слюсарем зі складання систем вентиляції та кондиціонування.
Коли почалося вторгнення, родичі запропонували йому з дружиною та піврічною донечкою переїхати до Ворзеля. 25-го лютого вони туди перебралися, а вже наступного дня туди зайшли окупанти.
4-го березня сімʼя хотіла виїхати, але в тещі був передінфарктний стан, тому відклали.
5-го березня Віктор сів на велосипед і поїхав до ворзельського пологового будинку пошукати їжу для дитини. Але після того, як заїхав на ворожий блок-пост і на колону танків, потрапив під кулеметний обстріл. Кулею йому поранило ліву ногу. Йому допомогли місцеві, які були поруч. Один чоловік ризикуючи життям завіз Віктора на авто до лікарні. Після того, як йому зняли турнікет, у Віктора  зупинилося серце. Його реанімували три години.
Тільки 8-го березня за ним та ще кількома важкими пацієнтами зміг приїхати головний лікар бучанської лікарні на швидкій. На жаль, через ускладнення лікарі ампутували кінцівку набагато вище - аж до кульшового суглобу. Поки Віктор був у лікарнях, його сімʼї таки вдалося виїхати 8-го березня з Ворзеля.
Віктор хоче, щоби дитина пішла до садочка, бо наразі він проводить із нею найбільше часу.

У Superhumans Center Віктору встановлено механічний протез для екзартикуляції стегна.

Сергій Верешко

35 років, Донецька область

Раніше Сергій працював зварювальником, водієм та машиністом підземних установок на шахті у Донецькій області. Згодом, пішов працювати комбайнером у батька, який був аграрієм.
Війна для чоловіка триває з перших днів спроб окупантів захопити східні області.
9 жовтня 2022 року Сергій їхав комбайном на поле і почув вибух. Ударна хвиля була такої сили, що повибивала вікна в транспорті. Що й де саме розірвалось, він не зрозумів. Після цього пролунав ще один вибух. Чоловік запанікував, не заглушивши комбайна, зістрибнув з нього. Але його права рука потрапила на кардан, який обертався та намотав руку. Сергій зміг зателефонувати батькові, який забрав його машиною. В лікарні був професор зі Словянська, він і зробив операцію.
Уже в іншій лікарні - Павлоградській, де йому ставили пластину на праву ключицю - Сергій дізнався від лікаря про Superhumans. Той сказав, що у Львові відкривається такий Центр і там можуть взятися за такий складний випадок.

У Superhumans Center Сергію встановлено механічний  протез плеча.

Світлана Пелагей

51 рік, м. Бахмут

Останні 20 років Світлана працювала інженером в донецькій енергомережі. У вільний від роботи час займалася  садівництвом, дуже любить садити квіти.
Світлана мама двох дочок та вже стала бабусею.
24.12.2022 Світлана з разом з мамою та братом йшла в  укриття, але вони не встигли діти буквально 10 метрів і біля них прилетіла міна. Постраждала тільки Світлана. Військові доправили жінку до найближчої лікарні, де й була проведена ампутація. Далі був довгий шлях по лікарнях і навіть протезування, яке вийшло неефективним.
Останні кілька місяців Світлана доглядає за мамою, яка отримала інсульт і знаходиться на госпіталізації в Брюховичах.

Superhumans виготовив Світлані повністю новий протез і зараз жінка активно його опановує.

У Superhumans Center Світлані встановлено протез гомілки.
перевірте себе на наявність упереджень та стереотипів
Пройдіть тест та дізнайтеся більше про етикет інклюзивності
Пройдіть тест Етикет інклюзивності