Співпраця з METRO

Шановні Партнери!  

Ми всі зараз націлені на один результат та працюємо, щоб усі жителі України могли купувати продукти харчування першої потреби.

У зв'язку із ситуацією в Україні ми запрошуємо до співпраці з МЕТRО Україна за спрощеною процедурою.  

Працюємо на всій території України, за винятком Маріуполя, Харкова та Миколаєва, графік працюючих торговельних центрів оновлюється на сайті щоденно.

Ми звертаємося до всіх виробництв та постачальників товарів, великих та малих, локальних та регіональних, що мають змогу та бажання реалізовувати свою продукцію в мережі ТЦ METRO Україна, з проханням сконтактувати за електронною адресою:  

metro.supplier@metro.ua    

Товари, які необхідні в першу чергу:

масло, маргарин, дріжджі, згущене молоко, вся дитяча молочна продукція до 3-х років, заморожена соціальна риба: хек, скумбрія, охолоджена скумбрія, оселедець, кілька, рибні пресерви, солона, копчена риба, заморожені овочі та фрукти/ягоди, свіжий хліб, торти, печиво, вафлі, чай, борошно, тісто, соняшникова олія, макаронні вироби, цукор, крупи, сіль, консерви м’ясні та рибні, соки, кава та чай.

Для погодження подальшої співпраці, просимо Вас надати Вашу комерційну пропозицію з інформацією по асортименту, пакуванню, діючою ціною. Якщо ціноутворення залежить від обсягів закупівель, просимо Вас також надати умови об’єм – ціна.    

Обов’язково:

Всі локальні виробники та постачальники продукції тваринного походження мають надати експлуатаційний дозвіл.

Всі локальні постачальники інших категорій продуктів харчування та дистриб’ютори – реєстраційний номер ЄДРПОУ або ІПН.    

 

Подальший процес передбачає:

1. Отримання від Вас інформації на електронну адресу: metro.supplier@metro.ua

2. Погодження умов співпраці.

3. Підписання Договору постачання на сервісі Вчасно або у ТЦ МЕТRО з Дирекцією в місті, яке є найзручнішим для Вашого візиту.

4. Введення в асортимент, ціноутворення, погодження обсягу відвантажень, логістика – в роботі відповідної категорії відділу закупівель.    

 

Тримаймося та гуртуймося.

Слава Україні!