МETRO та HACCP | METRO

Для МЕТRО стандарти HACCP — це не лише спосіб забезпечити контроль всюди, де можуть виникнути небезпечні ситуації: на етапах виробництва харчових продуктів, їх доставки, зберігання і реалізації.


Замовляючи доставку у METRO, ви можете не хвилюватись за якість продуктів, адже ми беремо на себе відповідальність за продукт на всьому шляху до ваших дверей і забезпечуємо супровідні документи, які допоможуть вам у впровадженні стандартів HACCP.


Для нас НАССР – це досвід, яким хочеться ділитися з вами! Адже впровадження високих стандартів НАССР — важливий крок для майбутнього розвитку ресторанно-готельного бізнесу в Україні. І ми вже зібрали для вас відеопідбірку вебінарів про НАССР від експертів.


Переходьте за посиланням та дізнавайтеся більше разом із МЕТRО

Якщо ви “за” екологічність у світі HoReCa — METRO допоможе вам зробити перші кроки у цьому напрямку. Адже для своїх професійних клієнтів в Україні ми пропонуємо новий сервіс для екологічнішого бізнесу.


Експерт METRO не лише допоможе забезпечити дотримання вимог природоохоронного законодавства України та проведе екологічний аудит підприємства, а й навчить як поліпшити імідж закладу та стати вашому бізнесу насправді екологічно-відповідальним.


Тренінги з експертом-екологом, консультаційна підтримка з питань охорони довкілля чи поради щодо зменшення використання енергоресурсів та сміття до -40% — ось, що на вас чекає разом з екосервісом від METRO!

Sustainable Book
Читати