Двотижневий раціон: детальне меню та список закупівель

Двотижневий раціон: детальне меню та список закупівель

Час читання - 1 хв.

Що готувати, скільки потрібно продуктів, як харчуватися смачно та не переплачувати? У нашому проєкті «Раціональний шопінг» ми комплексно відповідаємо на ці запитання. 

Продукти дорожчають, однак це не причина, щоб користь харчування сходило нанівець. Ми хочемо, щоб їжа зараз приносила вам лише задоволення та вигоду закупівель. Правильно підібрані продукти допоможуть у цьому. 

Тут ми надали список продуктів, а нижче ви знайдете докладні рецепти для двотижневого раціону.

«Раціональний шопінг» — це готове меню на 14 днів, список закупівель із вигодою опту та поради від професійного нутриціолога. Ми попіклувалися про всі етапи харчування, щоб ви мали можливість їсти поживно та заощаджувати водночас кошти та час. А основою корисного раціону стануть якісні й свіжі продукти, які ви гарантовано знайдете в METRO. 

ОБИРАЮЧИ ТОВАРИ З ПОДВІЙНИМ ЦІННИКОМ, ВИ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ ЗЕКОНОМИТИ ДО 10% КУПУЮЧИ ВІД ДВОХ ОДИНИЦЬ ТА ВІДЧУТИ ВИГОДУ ОПТОВИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

А для веганів, вегетаріанців і тих, хто має особливу дієту, ми підготували список продуктів, які можна замінити. Вони також стануть у пригоді, якщо на полицях магазину раптом не виявиться необхідного товару.

Детальний раціон із запропонованих продуктів на 2 тижні ви знайдете нижче