Часті питання

Перш ніж писати нам листа, прогляньте наші FAQ - можливо, відповідь на Ваше запитання вже тут!

Сайт metro.ua

Сторінка сайта METRO не відкривається. Що робити?

У тому випадку, коли сторінка не завантажується, спробуйте виконати наступні дії:
  • Зачекайте трохи і повторіть спробу. Сайт може бути тимчасово поза доступом.
  • Спробуйте перезавантажити Ваш браузер.
  • Перевірте підключення до Інтернету.
  • Перевірте, чи вірно Ви ввели адресу веб-сторінки.
  • Натисніть кнопки CTRL F5

Не можу продивитись каталоги METRO. Що робити?

Оновити сторінку (натиснути клавіші CTRL F5), і якщо результату немає, перевірити наявність у Вас останніх версій програм Adobe Flash та Adobe Reader, поєднаних з браузером.

Чому пропала можливість завантажувати нові каталоги?

Можливість завантажити каталоги залишилася - Вам потрібно просто відкрити потрібний Вам каталог і натиснути на кнопку з надписом "pdf", про цей спосіб завантажування можна прочитати впоясненнях у кожному каталозі на сайті.

Спробував надіслати каталог собі на e-mail, але він не прийшов.

Відправляється не сам каталог, а пряме посилання на нього, оскільки дуже часто поштові ресурси блокують листи великих розмірів.

Не можу зареєструватись у системі МійMETRO. Видається помилка "Код, котрий Ви ввели не є дійсним".

Скоріш за все, Ви досить швидко клікнули на активаційний лінк у Вашій пошті (меньше ніж через 5 хвилин після реєстрації), через це система ще не встигла синхронізуватись.  Спробуйте через деякий час авторизуватись на сайті за допомогою логіна та пароля, котрі Ви використовували під час реєстрації.


Умови реєстрації клієнта

Які умови реєстрації?

Головною умовою є те, що клієнтами центрів оптової торгівлі "МЕТРО Кеш енд Кері" можуть бути лише юридичні особи або фізичні особи, які є  суб’єктами підприємницької діяльності (СПД), а також робітникі компаній, що є клієнтами METRO.

Як стати клієнтом?

Дуже просто! Вам слід заповнити реєстраційну форму на сайті надавши вичерпні дані про себе. Також, це можна зробити у торговому центрі на вході клієнтів.Картка клієнта

Скільки коштує оформлення картки?

Оформлення картки є безкоштовною послугою у всіх ТЦ METRO Україна та на сайті онлайн-реєстрації.

Як можно отримати картку клієнта?

Дуже просто! Вам слід заповнити реєстраційну форму на сайті надавши вичерпні дані про себе. Також, це можна зробити у торговому центрі на вході клієнтів. Якщо Вам потрібні додаткові картки клієнта, Ви можете отримати їх на Вході Клієнтів у своєму торговому центрі!

У мене вкрали/ я втратив картку клієнта, що робити?

Відновити карту клієнта (пластикову або картону, яка одразу замінюється на пластикову) можливо при відвідуванні зручного ТЦ у відділі Вхід клієнта.  Для цього необхідно клієнту (Довіреному представнику) звернутися особисто з посвідченням особи. Ми можемо переоформити втрачену карту особисто кожному ДП при зверненні з посвідченням особи, незалежно від ТЦ реєстрації.»

Чи можлива передача картки юридичній особі?

Так, можлива. Для цього в іншої особи повинне бути доручення від компанії, підписане її генеральним директором. У дорученні мають бути зазначені номер карти та паспортні дані особи, що здійснює закупівлю.

Скільки людей може купити по одній картці?

Кожен власник картки може провести у наші торгові центри з собою двох довірених представників.

Скільки часу дійсна картка клієнта?

Карта клієнта безстрокова. Але зверніть увагу на те, що при наявності у Вас паперових карток їх потрібно змінити на пластикові. Зробити це можна на сайті реєстрації або у торговому центрі в якому Ви зареєстровані.

Чи існує система накопичувальних знижок для постійних клієнтів?

Такої системи в METRO немає. Однак кожні два тижні проводяться акції, що включають спеціальні пропозиції і ціни на різноманітні групи товарів.

Яким чином проходить процедура зміни або доповнення списку довірених осіб?

Необхідно подати нове доручення організації, в якому буде зазначено повний список довірених осіб, уповноважених здійснювати закупівлю. При цьому працівників, що вибули, треба виключити з цього списку.

Чи можу я для себе оформити ще одну картку?

Так, якщо оформлено менше ніж 4 карти.  Необхідно звернутись у відділі «Вхід клієнта», того ТЦ в якому Ви зареєстровані. Якщо звертається керівник організації (підприємець), то достатньо мати посвідчення особи, а якщо звертається довірений представник, то додатково надається лист-доручення, підписаний керівником та завірений мокрою печаткою організації.

Скільки карток може отримати моя компанія?

Картки клієнта видаються безкоштовно на ім’я 4-х представників клієнта.

Чи дійсна українська картка METRO в інших країнах?

По карті клієнта виданій в Україні можна відвідувати Метро в інших країнах, при собі необхідно мати посвідчення особи.

Чи можу я анулювати свою картку, чи картку, що видана по моїй картці?

Анулювати карту клієнта можливо у відділі «Вхід клієнтів», керівник надає посвідчення особи, а якщо звертається довірений представник то додатково надається лист-доручення, підписаний керівником та завірений мокрою печаткою організації.

Як мені змінити призвище у картці клієнта, якщо я вийшла заміж?

Клієнту необхідно звернутися у відділі Вхід клієнтів з посвідченням особи та свідоцтвом про шлюб.

Чи можуть фізичні особи отримати кредитну картку?

Ні. МETRO Cash&Carry є підприємством оптової торгівлі, яке укладає договори тільки з юридичними особами та приватними підприємствами.


Акції

Де отримати гарантовані по акції ваучери на покупку в METRO?

Ваучери можна отримати у відділі по роботі з ключовими клієнтами з 9:00 до 18:00 з понеділка по п`ятницю. Для отримання ваучера потрібно мати з собою картку клієнта METRO на яку здійснювалась закупівля акційного товару та чек цієї закупівлі. Відділ по роботі з ключовими клієнтами знаходиться на вході в кожний торговий центр METRO.

Була анонсована акція на товар, однак у торговому центрі цей товар був відсутній.

Нажаль, ми не можемо гарантувати наявність товару на 3 добу акції, через надвисокий попит на акційні продукти. Просимо вибачення.