Отримай картку платника ПДВ!

Шановний клієнте,

Ми високо цінуємо Вашу співпрацю з нами та щиро дякуємо Вам за те, що ви обираєте «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» для здійснення закупівель для вашого бізнесу. Для Вашої зручності та автоматизації виконання пункту 201.1 статті 201 Податкового Кодексу України ми просимо Вас отримати ексклюзивну Картку Платника ПДВ.

Ця картка передбачає автоматичне формування та  реєстрацію податкових накладних під час здійснення закупівель для Вашого бізнесу та прискорить обслуговування в касових зонах наших торгівельних центрів.Картку платника ПДВ можна отримати на кожного довіреного представника, при пред’явлені необхідних документів. 

Всі інші картки, які є у Вас в наявності, Ви, як довірені представники наших клієнтів, і далі зможете використовувати для здійснення особистих покупок. Обсяг цих  покупок включатиметься до зведеної податкової накладної, яка не міститиме індивідуальний податковий  номер Вашої компанії. Отже, на покупки здійснені за картками іншими, ніж картка  платника ПДВ, податкова накладна Вашій Компанії не надаватиметься.

Для того, щоб отримати картку платника ПДВ, Вам необхідно надати на вхід клієнтів будь-якого торгівельного центру:

Якщо картку отримує Директор підприємства:

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Документ, що підтверджує особу (паспорт, водійські права)

Якщо картку отримує довірений представник підприємства:

Довіреність на ім’я особи, що буде отримувати картку, від імені підприємства.

Приклад довіреності  Ви можете знайти по цьому посиланню.

Документ, що підтверджує особу (паспорт, водійські права)

До 30 вересня 2017 року, Ви зможете скористатись правом на реєстрацію податкової накладної, відповідаючи  на  запит касира  при пред’явленні будь-якої  картки METRO.

Однак починаючи з 1 жовтня 2017 року, податкова накладна буде формуватись та реєструватись автоматично, на всі покупки, що здійснені при пред’явленні Вами лише картки платника ПДВ.

Якщо у вас виникли додаткові питання, будь ласка, звертайтесь на нашу гарячу лінію 0-800-501-401.    

З повагою,Ваша команда «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».