переваги співпраці з metro

METRO піклується про ваш бізнес, доки ви – про своїх гостей. Адже успішність ресторану – це його гостинність і кухня. Ми хочемо, щоб наші клієнти (ресторатори) більше фокусували свої зусилля на їжі й сервісі, і менше – на щоденних турботах. Саме тому ми пропонуємо низку комплексних рішень для HoReCa, що допоможуть економити час, зусилля та кошти.

Оцініть переваги співпраці з METRO й розвивайте свій бізнес разом з нами.

На весь асортимент і акційні пропозиції діє єдина ціна торговельних центрах і онлайн, обирайте для себе зручний спосіб робити закупи.

Крім того, для професійних клієнтів є спеціальні пропозиції в щомісячному HoReCa-каталозі.

METRO підтримує своїх професійних клієнтів і пом'якшує умови опту, щоб ви могли запропонувати своїм гостям більше. 

Відтепер третій рівень ціни на обрані популярні позиції для ХоРеКа клієнтів буде доступний уже від першої одиниці товару. Специальні пропозиції мають особливі відмітки з написом "Для HoReCa - одразу опт!".  Бачите відмітку – розраховуйте одразу на третю ціну вже при купівлі від однієї одиниці товару. Тож шукайте уважно й купуйте лише в необхідному обсязі, зберігаючи знайому вигоду.

Економте свій час, замовляючи онлайн. METRO доставляє понад 10000 товарів зі збереженням товарного сусідства й температурного режиму. Наша доставка - це безпечні та якісні продукти без переплат, а ціни ті самі, що й на полицях.

Замовити онлайн->

Ви не переплачуєте: ціни на товари ті самі, що й на полицях. 

Персональний менеджер завжди проконсультує в питаннях доставки

METRO Club — ще більше вигоди від покупок.

Як надійний партнер HoReCa, наша мережа завжди йде на зустріч і дбає про своїх клієнтів. Нині підтримка важлива, як ніколи.Програма лояльності METRO Club покликана допомогти професійним покупцям. Вона покликана бути гнучкою та простою, щоб встигати за динамікою змін вашого бізнесу й мотивувати до його зростання.

Залежно від обсягу закупівель за квартал, ви можете досягти одного з трьох рівнів участі: Club, Profi чи Expert, і користуватись відповідними перевагами. А саме:

·       Знижки чи бонуси за кожну покупку

·       Додаткові вигоди під час купівлі власних торгових марок

        (METRO Chef, METRO Professional, Rioba)

·       Спеціальні пропозиції від METRO і партнерів

·       Окремий вхід і паркова (для учасників Profi та Expert)

А головне — кваліфікація проводиться щокварталу, тобто ви можете підняти свій рівень у разі зростання вашого купівельного апетиту.

Дізнайтесь більше про умови й переваги програми лояльності за посиланням: http://club.metro.ua/  

Приєднуйтесь і керуйте своєю вигодою з METRO Club. 

Навіть професіонали потребують підтримки. Тому ми пропонуємо відтермінування платежу для оплати закупівель, щоб ваша робота не зупинялася. 

Купуйте зараз – платіть пізніше. Звертайтеся до персонального менеджера або на гарячу лінію: 0 800 501 40

Персональний менеджер допоможе HoReСa-клієнтам замовити товари з асортименту, поінформує про новинки, акції, програму лояльності, подбає про специфічний асортимент під клієнта, а також запропонує комплексні рішення

Висока якість товару за прийнятною ціною – від професіоналів для професіоналів. До вашої уваги торгові марки: RIOBA – усе для кав'ярні й кава-брейку, METRO Professional – професійний інвентар і корисні кухонні дрібниці, METRO Chef – соуси й інгредієнти для вишуканих страв, ARO – від продуктів харчування до мийних засобів. Торгові марки METRO – завжди вірне рішення.

METRO пропонує низку безкоштовних комплексних діджитал-рішень для розвитку й просування вашого бізнесу:

Створення сайтів для закладів із функціями онлайн-замовлення та онлайн-бронювання столів, що дають змогу контролювати кількість відвідувачів і отримувати відгуки протягом 24 годин після візиту в ресторан. 

Ми безкомпромісно контролюємо якість і безпеку всіх товарів на кожному етапі виробництва, транспортування й реалізації. 

А щоб вам було простіше впроваджувати стандарти HACCP у своєму закладі, ми підготували онлайн-вебінари на нашому YouTube-каналі МETRO Cash&Carry

МЕТRО працює для тих, хто хоче працювати над собою, тому ми підготували низку заходів, що допоможуть вашому бізнесу:

  • Профільні івенти для професійного навчання власників бізнесу та шеф-кухарів.

  • Допомога у впровадженні міжнародних стандартів якості та безпеки в закладах HoReCa від наших спеціалістів з НАССР.

  • Екосервіси від METRO: тренінги з експертами-екологами, консультаційна підтримка з питань охорони довкілля, поради щодо зменшення використання енергоресурсів та сміття до -40% - усе, щоб ваш бізнес став екологічно-відповідальним.

Картка
Ще не маєте картки клієнта?
Стати клієнтом
Customer Card
ПРомо
Акційні пропозиції
Переглянути
Offers