Сертифiкати Якостi | METRO

Якість

Ми повністю контролюємо якість товарів на наших полицях. А всі харчові продукти в METRO проходять окремий багаторівневий контроль безпеки за міжнародною системою HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points).

 

КОНТРОЛЬ НА ВИРОБНИЦТВІ

Наші експерти проводять ретельний аудит якості згідно з вимогами міжнародних стандартів.

Особливу увагу приділяють виробникам власних торгових марок METRO, які завжди мають відповідати численним критеріям і показникам якості. Кожен продукт під власною торговою маркою METRO проходить додаткові лабораторні випробування.

 

КОНТРОЛЬ ПРИ ТРАНСПОРТУВАННІ

Ми використовуємо спеціальні пристрої для фіксації температурних режимів під час транспортування продукції. Тож, якщо вимоги не дотримувалися, такі товари не потрапляють на наші полиці. Ми знаємо, наскільки ви вимогливі до продуктів, які купуєте для себе, своєї сім’ї або бізнесу, тому вибираємо найкраще й дотримуємося високих стандартів якості.

 

КОНТРОЛЬ У ТОРГОВЕЛЬНОМУ ЦЕНТРІ

У торговельних центрах METRO температура під контролем автоматичної системи моніторингу, але навіть її ми перевіряємо додатково разом із термінами зберігання продуктів та їхнім зовнішнім виглядом.

Усі приміщення в наших торговельних центрах мають чітке зонування з різними протоколами поведінки наших співробітників.

Наприклад, у цехах власного виробництва дотримуються жорстких санітарних норм харчового підприємства, включаючи дезінфекційні бар'єри на вході, стерилізацію інвентаря та обладнання ультрафіолетом, безконтактну обробку рук, роботу в захисному одязі й постійний лабораторний контроль.

Тож, якщо для вас так само важлива якість і безпека продуктів як і для нас – ставайте клієнтом METRO.