Українські вареники з вишнями від Олексія Повторейко

Українські вареники з вишнями від Олексія Повторейко

Час читання - 2 хв.

До повномасштабного російського вторгнення культура вуличної їжі в Україні стрімко розвивалася. Найпопулярнішим виявом цього був фестиваль просто неба Ulichnaya Eda. Місією фестивалю було представити киянам нових зірок українського стритфуду.

ОЛЕКСІЙ ПОВТОРЕЙКО. ШЕФ-КУХАР МОЛЕКУЛЯРНОЇ КУХНІ

Олексій навчався й працював у відомого шеф-кухаря Олів’є Лем’єра. З часом він став спеціалізуватися на молекулярній гастрономії.

Олексій перетворює традиційні рецепти на сучасні, стильні й дуже смачні страви. Він шеф-кухар Whiskey Corner, унікального концептуального шотландського ресторану в Україні. Тут він регулярно організовував Тиждень української кухні й створював сучасні молекулярні страви за традиційною рецептурою.

Олексій також є віцепрезидентом Української асоціації шеф-кухарів, що спрямована на підтримку та освіту молодих, амбітних, талановитих кухарів.

«Перетворення традиційної страви в сучасний стритфуд вимагає послідовності з погляду якості продукту, і продукти METRO Chef чудово для цього підходять».

ВАРЕНИКИ З ВИШНЯМИ

Скуштуйте солодкі вареники раз — і вам уже не забути, як чудово вони смакують.

Вареники — або варені пироги — проста в приготуванні страва, що нині стала невіддільною частиною українського стритфуду. Українці полюбляють їх із давніх-давен — вареники згадуються навіть в українському фольклорі. Ба більше, вони колись мали ритуальне значення: язичницькі народи, що колись населяли територію України, приносили вареники в дар божественному Місяцю, на який вони схожі формою. В Україні вареники традиційно готують із різними начинками: сиром, вишнями, капустою, картоплею та грибами. Розмаїття начинок, колір тіста й насичені смаки — усе це дає кулінарам можливість дати волю фантазії та складати дійсно унікальні рецепти.

Для тіста:

  • 3 склянки пшеничного борошна METRO Chef з м'яких сортів пшениці
  • 1 склянка води
  • 0,5 чайної ложки солі METRO Chef
  • 2 — 3 столові ложки соняшникової олії

Для начинки:

  • 500 г заморожених вишень METRO Chef без кісточок
  • 200 г цукру METRO Chef
  • 2 — 3 столові ложки пшеничного борошна METRO Chef