Як купувати вигідно

Як купувати вигідно

Час читання - 1 хв.

Про тайм-менеджмент ви точно чули. А як щодо шопінг-менеджменту? Маємо кілька порад, що допоможуть зробити закупи продуманими й економними. Зберігайте для наступного шопінгу. Перед Трійцею ці поради особливо знадобляться

  • Складіть меню на кілька тижнів уперед і розпишіть необхідні продукти. Ви заздалегідь будете знати, що приготувати, і зможете втриматися від незапланованих купівель.
  • Перевірте знижки й акції. Може трапитись, що деякі вигідні товари ви просто оминете увагою. До того ж завдяки моніторингу знижок ви точно знатимете, який день найкраще підійде для закупівель.
  • Поїжте перед шопінгом. Усі ми ставали жертвами свого голоду в супермаркетах. Але якщо ви раптом не встигли поїсти, у METRO знайдеться чудовий перекус. Наприклад, можна підзарядитися енергетичними батончиками чи карамелізованими горіхами RIOBA.
  • Дізнайтеся про власні торгові марки супермаркету. Зазвичай вони мають найбільш вигідну ціну. Наприклад, в METRO це METRO Chef, RIOBA, ARO та «Фермове». Окрім хорошої ціни, ми гарантуємо ще й високу якість цих товарів, адже самі контролюємо виробництво.

Тож складайте список продуктів і заїжджайте в METRO! У нас також є свій локальний лайфхак — звертайте увагу на потрійний цінник, адже купувати з ним ще вигідніше!

З Україною, для українців