Тестова сторінка

Жовта гілка | спецпроект до Дня народження

Жовта гілка | спецпроект до Дня народження

Lorem Ipsum - це текст-"риба", що використовується в друкарстві та дизайні. Lorem Ipsum є, фактично, стандартною "рибою" аж з XVI сторіччя, коли невідомий друкар взяв шрифтову гранку та склав на ній підбірку зразків шрифтів. "Риба" не тільки успішно пережила п'ять століть, але й прижилася в електронному верстуванні, залишаючись по суті незмінною. Вона популяризувалась в 60-их роках минулого сторіччя завдяки виданню зразків шрифтів Letraset, які містили уривки з Lorem Ipsum, і вдруге - нещодавно завдяки програмам комп'ютерного верстування на кшталт Aldus Pagemaker, які використовували різні версії Lorem Ipsum.

Тестова форма для B2B

Ми пропонуємо на вибір дві програми використання діджитал-інструментів: 

1. Пакет Starter, який включає базовий набір функцій

  • Безкоштовний вебсайт
  • Профіль компанії в Google
  • Керування бронюванням через Google.

2. Пакет Professional, який передбачає широкий набір функційБезкоштовний вебсайт

  • Профіль компанії в Google
  • Розширені можливості сайту для персоналізації контенту
  • Можливість бронювання столиків онлайн
  • СМС-інформування гостей про замовлення та бронювання

Щоб ви могли оцінити можливості та функціонал запропонованих діджитал-інструментів, ми надаємо 2 місяці безкоштовного використання. Після закінчення пробного періоду ви зможете вибрати — залишитися на пакеті Professional зі щомісячною оплатою у розмірі 599 грн. із ПДВ чи перейти на безкоштовний пакет Starter.

 

 

 

Як встановити

Якщо ви є професійним клієнтом METRO, для початку вам потрібно заповнити онлайн-форму або відразу зв’язатись із вашим персональним менеджером, який проконсультує вас щодо всіх питань та деталей. Щойно він отримає вашу згоду на подальшу роботу, ваші контакти будуть передані до діджитал-відділу.

У діджитал-відділі з вами зв’яжуться, щоб обговорити деталі та пояснити, що саме входить у функціонал пакетів. Після цього вони допоможуть вам створити та налаштувати сайт з максимальним функціоналом . Надалі з вами регулярно спілкуватимуться щодо розвитку ваших продажів. А раз у квартал відбуватиметься валідація всієї бази клієнтів за результатами продажів. Якщо ви досягли обігу 100 000 грн із ПДВ за квартал, прийматиметься рішення про 100% компенсацію вартості пакету Professional.

Вартість та оплата

Для активацїї пакета Starter необхідно оплатили разовий платіж - 1 899 грн. 

Для пакета Professional активація — безкоштовна, як і 2 місяці подальшого використання.

Після закінчення тестового періоду вам потрібно зареєструвати на сайті свою кредитну картку та вносити щомісячну плату в розмірі 599 грн.

Ми будемо 100 % компенсовувати вартість оплати та нараховувати її у вигляді кодів на знижку відповідного номіналу - 599грн., якщо за квартал сума покупок в METRO сягатиме 100 000 грн із ПДВ. Надалі ви зможете використовувати коди на знижку на продукти та товари в наших ТЦ.

Приведемо приклад. Із щомісячною платою за пакет Professional на суму в 599 грн, ви платите за квартал (тобто три місяці) 1797 грн. Якщо за цей період ви здійснили покупки в ТЦ METRO на суму в 100 000 грн і отримали статус EXPERT в Програмі Лояльності за результатами кваліфікації до 10-го числа нового кварталу в особистому кабінеті Програми Лояльності, вам будуть нараховані 3 коди на знижку у 599грн. Тобто коди на загальну суму знижки, що дорівнює сумі платежів за пакет Professional за 3 місяці – 1 797грн.

Заголовок
Описание
mapopoi