METRO Київ Почайна 16 - просп. Степана Бандери, 26-в, Київ
Графік роботи
Понеділок - Неділя
06:30-22:00

Каталоги

Послуги
Клієнтам METRO
Досі не маєте картку metro?
Отримати картку просто - для цього знадобиться лише кілька вільних хвилин
Отримати карту METRO
купуйте ONLINE
замовляйте доставку для дому та бізнесу
Доставляння продуктів із METRO — можливість економити час і гроші одночасно
Детальніше
Про торговий центр

Київ, Почайна

ТЦ "Метро" (МЕTRO UKRAINE) в м. Києві - це велика міжнародна мережа оптових центрів, що зосереджена на продажі товарів для бізнес-клієнтів роздрібної торгівлі та галузі готельно-ресторанного бізнесу (HoReCa), а також малих і середніх підприємств.
Торговий центр МЕTRO UKRAINE, що знаходиться на просп. Степана Бандери 26-в, пропонує широкий вибір товарів та послуг для роздрібних покупців та сектору HoReCa.

​​Для можливістю скористатися всіма перевагами, необхідно пройти реєстрацію на вебсайті компанії або безпосередньо в торговельному центрі, де можна отримати карту клієнта МЕТRО. Підприємцям надається можливість отримати картки у форматі, що відповідає їхнім специфічним потребам.

Нова послуга FAST LINE значно спрощує процес покупок, надаючи клієнтам МЕТRО вищий рівень зручності. Використання картки клієнта МЕТRО в цій системі не лише прискорює процес покупок, але й забезпечує додаткові переваги, такі як зручність оплати та можливість відстежувати свої покупки. Ця інноваційна послуга відображає відданість МЕТRО задоволенню потреб сучасних покупців, надаючи їм ефективні та комфортні рішення для покупок.
Питання-відповіді