METRO Івано-Франківськ - вул.Вовчинецька, 225-М
Графік роботи
Понеділок - Неділя
07:00-22:30
Спеціальні години роботи
Графік роботи на літній період з 1 липня по 31 серпня
06:00-22:30

Каталоги

Послуги
Клієнтам METRO
Досі не маєте картку metro?
Отримати картку просто - для цього знадобиться лише кілька вільних хвилин
Отримати карту METRO
купуйте ONLINE
замовляйте доставку для дому та бізнесу
Доставляння продуктів із METRO — можливість економити час і гроші одночасно
Детальніше
Про торговий центр

Івано-Франківськ

ТЦ "Метро" (МЕTRO UKRAINE) в м. Івано-Франківськ - це велика міжнародна мережа оптових центрів, що зосереджена на продажі товарів для бізнес-клієнтів роздрібної торгівлі та галузі готельно-ресторанного бізнесу (HoReCa), а також малих і середніх підприємств.

Торговий центр МЕTRO UKRAINE, що знаходиться на вул. Вовчинецькій 225-М, пропонує широкий вибір товарів та послуг для роздрібних покупців та сектору HoReCa.

​ Для можливістю скористатися всіма перевагами, необхідно пройти реєстрацію на вебсайті компанії або безпосередньо в торговельному центрі, де можна отримати карту клієнта METRO. Підприємцям надається можливість отримати картки у форматі, що відповідає їхнім специфічним потребам.

Нова послуга FAST LINE значно спрощує процес покупок, надаючи клієнтам METRO вищий рівень зручності. Використання картки клієнта МЕТRО в цій системі не лише прискорює процес покупок, але й забезпечує додаткові переваги, такі як зручність оплати та можливість відстежувати свої покупки. Ця інноваційна послуга відображає відданість METRO задоволенню потреб сучасних покупців, надаючи їм ефективні та комфортні рішення для покупок.
Питання-відповіді