Ми в МЕТRО працюємо для тих, хто хоче працювати над собою.

 

Завжди знайдеться заклад, який смачніше готує, тепліше приймає та краще адаптований до динамічних умов сучасного світу. Наша місія – щоб цим закладом був саме ваш.

 

Саме тому ми докладаємо зусиль до розвитку наших професійних клієнтів та їхньої справи, навчаємо й мотивуємо розділяти пристрасть до кулінарії разом з нами. Ми проводимо власні освітні заходи за участю відомих шеф-кухарів із провідних ресторанів і даємо можливість відвідувати заходи для HoReCa від наших партнерів. На них ви першими познайомитеся з новинками асортименту МЕТRО й ексклюзивними пропозиціями для закладів, а також своєчасно дізнаєтеся про тренди готельно-ресторанної справи.

 

Надихайтеся на звершення та обмінюйтеся досвідом одне з одним задля нових ідей і впевнених бізнес-кроків.

 

МЕТРО: наш бізнес – успіх наших клієнтів.

 

В цей непростий період ми турбуємось про ваше здоров’я та безпеку і хочемо, щоб всі професійні та навчальні заходи були корисними та без жодного ризику для вас.

 

Саме тому цієї осені ми відмовились від участі в заходах які проходять в форматі зустрічі, але натомість готуємо для вас повноцінну програму онлайн лекцій та вебінарів на жовтень. В ній буде все: від практичних порад приготування продуктів від ТОП Українських шефів та правильного створення винної карти до лайф-хаків ведення бізнесу для рестораторів в умовах кризи та як провадити НАССР у своєму закладі й не тільки.

 

Більш детальну інформацію вам зможе надати ваш персональний менеджер від METRO, а зараз ви можете переглянути наш постійний освітній контент на сторінці Facebook, на сайті Блог METRO, а також ролики з наших майстер-класів на YouTube-каналі.

Картка
Ще не маєте картки клієнта?
Стати клієнтом
Customer Card
ПРомо
Акційні пропозиції
Переглянути
Offers