Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Загальні умови покупки в оптових торгових центрах ТОВ «MЕТРО Кеш енд Кері Україна» (далі «МЕТRО»)

1_banner_glowny
 1. METRO продає товари на оптових умовах виключно своїм Клієнтам, які є юридичними особами чи фізичними особами - суб’єктами підприємницької діяльності та отримали картки Клієнта METRO.
 2. Перша відповідальна особа отримує одну пластикову активну картку Клієнта METRO одразу після заповнення та підписання «Реєстраційної форми Клієнта METRO. Довірені представники Клієнта Першої відповідальної особи (Керівника), що визначені у цій Формі, отримують картонні картки клієнта, які не активовані. Довірені представники мають можливість активувати отримані картки та обміняти їх на пластикові картки Клієнта після особистого відвідування будь-якого торгового центра METRO та заповнення й підписання реєстраційної форми власника Клієнтської картки METRO.
 3. Клієнт METRO або Повноважний представник Клієнта, визначений Клієнтом у своїй реєстраційній формі («Довірені представники»), може відвідувати та здійснювати покупки у торгових центрах METRO тільки після пред’явлення дійсної карти Клієнта. Клієнт або Довірений представник може супроводжуватись не більше ніж двома особами для здійснення покупок у торгових центрах METRO.
 4. З метою гарантування безпеки Клієнтів та їх Довірених представників, діти віком до 6 років (за винятком окремих випадків) до торгових центрів METRO не допускаються.
 5. Забороняється проносити до торгових центрів METRO сумки, пакети, контейнери, а також оптичне, акустичне або інше записуюче обладнання, а також будь-які товари, продаж яких здійснюється в торгових центрах METRO. Зазначені сумки, пакети, контейнери, а також обладнання можуть бути залишені у камері схову, при цьому METRO не несе відповідальність за цілісність речей.
 6. Забороняється, окрім випадків прямо передбачених законодавством, або з дозволу керівництва торгових центрів METRO, здійснювати фото- та відеозйомку на території торгових центрів METRO.
 7. Забороняється доступ до торгових центрів METRO із тваринами. 
 8. Клієнт або Довірений представник та супроводжуючі особи несуть всі ризики та відповідальність, пов’язані з використанням засобів транспортування на території торгового центру METRO та на прилеглих територіях, включаючи зону паркування, тротуари, під’їзні шляхи та інше.
 9. Клієнт відповідає за те, що покупки у торгових центрах METRO будуть здійснювати лише його Довірені представники, а також зобов’язується компенсувати METRO всі витрати та/чи збитки, яких METRO може зазнати в результаті неналежного використання картки Клієнта чи порушень цих Загальних Умов Покупки (включаючи порушення з боку Довірених представників Клієнта чи осіб, які їх можуть супроводжувати).
 10. Карти Клієнтів та Довірених представників є власністю METRO. Клієнт та/або Довірений представник зобов’язаний негайно повідомити METRO у письмовій формі про втрату карти Клієнта, а також про зміни своєї діяльності чи адреси.
 11. METRO може припинити свої відносини з Клієнтом в будь-який час на свій розсуд. Відносини з Клієнтом припиняються автоматично, якщо Клієнт зупиняє, чи більше не має права здійснювати господарську діяльність. Після припинення відносин Клієнту та його Довіреним представникам забороняється доступ до торгових центрів METRO, а Клієнт та/або всі його Довірені представники зобов’язані повернути карту Клієнта METRO.
 12. Якщо Довірений представник (чи особа, яка його супроводжує) відкриє чи пошкодить упаковку товару з будь-якої причини, як навмисно, так і випадково, Клієнт зобов’язаний відшкодувати METRO вартість відповідної одиниці товару («METRO-одиниці»). Після відшкодування товар переходить до власності Клієнта.
 13. Шляхом оплати вартості товару Клієнт чи Довірений представник підтверджує отримання товару та відсутність зовнішніх дефектів. Товари можуть бути повернені чи замінені, якщо вони повертаються в межах строку, встановленого законодавством, в оригінальній упаковці та супроводжуються оригінальним чеком, що підтверджують факт покупки.
 14. З метою перевірки вірності виданих касирами торгових центрів METRO розрахункових документів, наданих Клієнтам чи Довіреними представникам (чеків та податкових накладних) представникам служби охорони METRO надається право здійснювати перевірку товарів, придбаних Клієнтом чи Довіреними представником, та наданих касиром документів щодо відповідності асортименту та кількості придбаних товарів тим, що вказані у документах. Перевірка здійснюється з метою максимального захисту Клієнта від будь-яких можливих у майбутньому суперечок з контролюючими органами щодо невірно складених документів та запобігання таких суперечок.
 15. У випадку виявлення недоліків товару під час гарантійного терміну, METRO (або спочатку виробник чи уповноважений сервісний центр, у разі наявності відповідних гарантійних документів), здійснить виправлення недоліків чи заміну товару, а у разі, якщо виправити недоліки чи замінити товар неможливо, ціну товару може бути зменшено, або гроші за товар повернено.
 16. У випадку визнання будь-якого окремого із положень цих Загальних Умов Покупки недійсним, решта положень залишиться чинною.
 17. Складовими частинами даних «Загальних умов покупок» є «Застереження щодо захисту персональних даних» та «Правила повернення товарів в центрах оптової торгівлі ТОВ «MЕТРО Кеш енд Кері Україна»».