Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Якість

hero-kvalita
МЕТРО Кеш енд Керрі Україна - єдина торгова компанія в Україні, сертифікована за міжнародним стандартом безпеки харчових продуктів IFS.

​Компанія METRO в роботі з продуктами харчування дотримується системи «Аналіз ризиків і критичні точки контролю» (HACCP - Hazard Analysis and Critical Control Points).

Система контролю безпечності харчових продуктів в METRO складається з трьох рівнів:

2_labolatorium

Контроль на виробництві:

 • Усі постачальники свіжих продуктів в METRO регулярно проходять аудити з метою контролю якості і безпеки продукції відповідно до стандарту IFS
 • Особлива увага приділяється виробникам власних торгових марок METRO - вони повинні відповідати мінімум 75% критеріїв аудиту, будь-який продукт під власною торговою маркою, який Ви купуєте в METRO, мінімум двічі в рік проходить детальну лабораторну перевірку.
 • Ми ставимо перед собою мету, щоб до 2014 року всі постачальники продовольчих товарів були сертифіковані за одним із стандартів групи GFSI
 • Свіжі продукти в METRO - дійсно свіжі: ми не реалізуємо охолоджену рибу, яка піддавалася заморожуванню, а потім була розморожена (дефростована)
 • Ми ретельно контролюємо упаковку товарів, вся м'ясна продукція, яка реалізується в METRO, повинна бути обов'язково упакована.
delivery-truck-on-road

Контроль при транспортуванні:

 • Ми ретельно виконуємо вимоги для транспортування свіжої продукції - овочі транспортуються при температурі 6-10° С, молочна продукція - 2-6° С, м'ясна продукція - 0-4° С. Це надзвичайно важливо, адже якщо на полиці свіжий товар зберігається при правильній температурі, але транспортувався при неприпустимих температурних умовах - він може бути зіпсований.
 • Ми використовуємо GPS систему контролю температурного режиму транспортування свіжих продуктів і спеціальні пристрої, що сканують продукт на відповідність температурного режиму транспортування при прийомі.
prodejna-mrazak

Контроль в торговельному центрі:

 • Мінімум двічі на рік ми без попередження перевіряємо наші торговельні центри з точки зору гігієни, умов прийому, зберігання і реалізації продукції.
 • У торгових центрах METRO температурний режим перебуває під постійним контролем автоматичної системи моніторингу, крім того кожні три години фіксуються показники температури, терміни зберігання і реалізації свіжої продукції, які можна побачити на спеціальних таблицях у відділах «Фрукти та овочі», «Молоко», «М'ясо»,«Риба».
 • В цехах власного виробництва виконуються жорсткі санітарні норми харчового підприємства - дезінфекційні бар'єри при вході, стерилізація інвентарю і обладнання за допомогою ультрафіолету, безконтактна санітарна обробка рук співробітників, робота у спеціальному захисному одязі, постійний лабораторний контроль санітарного стану.
 • Територія власного виробництва зонована. «Санітарні зони» наших торгових центрів марковані відповідними кольорами з метою регламентації поведінки наших співробітників в таких приміщеннях.
 • Ми - єдина в Україні торгова компанія, що використовує УФ стерилізацію всього інвентарю, яким користуються наші співробітники в санітарних зонах.