Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Якість

hero-kvalita
МЕТРО Кеш енд Керрі Україна - торгова компанія, сертифікована за міжнародним стандартом безпеки харчових продуктів ISO 22000

​Компанія METRO в роботі з продуктами харчування дотримується системи «Аналіз ризиків і критичні точки контролю» (HACCP - Hazard Analysis and Critical Control Points).

Система контролю безпечності харчових продуктів в METRO складається з трьох рівнів:

2_labolatorium

Контроль на виробництві:

  • З метою контролю безпеки та якості продукції на виробничих потужностях проводяться аудити якості згідно з вимогами міжнародних стандартів.
  • Особлива увага приділяється виробникам власних торгових марок METRO - вони повинні відповідати мінімум 75% критеріїв аудиту, будь-який продукт під власною торговою маркою, який Ви купуєте в METRO, проходить детальні лабораторні випробування.
delivery-truck-on-road

Контроль при транспортуванні:

  • Ми ретельно виконуємо вимоги для транспортування свіжої продукції - це надзвичайно важливо, адже якщо на полиці свіжий товар зберігається при правильній температурі, але транспортувався при неприпустимих температурних умовах - він може бути зіпсований.
  • Ми використовуємо спеціальні пристрої фіксації температурних режимів для постійного контролю температурних режимів під час транспортування продукції нашим клієнтам.
prodejna-mrazak

Контроль в торговельному центрі:

  • У торгових центрах METRO температурний режим перебуває під постійним контролем автоматичної системи моніторингу, крім того регулярно фіксуються показники температури, терміни зберігання і реалізації свіжої продукції.
  • Територія власного виробництва зонована. «Санітарні зони» наших торгових центрів марковані відповідними кольорами з метою регламентації поведінки наших співробітників в таких приміщеннях.
  • В цехах власного виробництва виконуються жорсткі санітарні норми харчового підприємства - дезінфекційні бар'єри при вході, стерилізація інвентарю і обладнання за допомогою ультрафіолету, безконтактна санітарна обробка рук співробітників, робота у спеціальному захисному одязі, постійний лабораторний контроль санітарного стану.
  • Ми - одна з торгових компаній в Україні, що використовує УФ стерилізацію всього інвентарю, яким користуються наші співробітники в санітарних зонах.