Про результати благодійної ініціативи «Поділись Великоднім сніданком»

Про результати благодійної ініціативи «Поділись Великоднім сніданком»

Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» увосьме провела в усіх торговельних центрах METRO благодійну ініціативу «Поділись Великоднім сніданком». У рамках акції ритейлер зібрав та передав товари до Великоднього столу для двадцяти п’яти благодійних та громадських організацій, що опікуються малозабезпеченими людьми.

До участі в благодійній ініціативі компанія запросила як співробітників компанії, так і клієнтів продуктової мережі, яких активно інформували про акцію волонтери організацій, що із задоволенням скористалися можливістю розповісти більше про важливість здійснення пожертв та про кінцевих реципієнтів, яким так потрібна допомога. Така ініціативність допомогла залучити всіх небайдужих та зібрати благодійну продовольчу допомогу, серед якої переважали крупи, паски, солодощі, макаронні вироби та олія.

Окрім передачі зібраних пожертв серед клієнтів та співробітників компанії, «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» надала організаціям-учасникам благодійної ініціативи товари першої необхідності з асортименту ТЦ METRO. Кожен фонд підготував список із найбільш необхідних продуктів до Великоднього столу їхніх підопічних, а співробітники торговельних центрів зібрали всі ці товари та разом із продуктами для кулінарного майстер-класу передали учасникам благодійної ініціативи.

Яскравою передвеликодньою подією для дітей став кулінарний майстер-клас від Олексія Міллера, бренд-шефа METRO Україна та його маленької помічниці – доньки Марти. Разом вони приготували на камеру великодні ароматні мафіни, а представники «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» передали запис разом зі всіма необхідними продуктами благодійним фондам, що зібрали в своїх організаціях дітей у маленькі групи та разом повторили успіх Олексія з донькою і створили свої кулінарні шедеври.

Дякуємо, що разом вдається продовжувати такі світлі та важливі справи!