METRO Миколай

 

Офіційні правила участі

у благодійній акції ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» під назвою «METRO Миколай»

(надалі – «Акція»)

 

 

  1. Організатор Акції

1.1 Організатором Акції є ТОВ “МЕТРО Кеш енд Кері Україна”. Місцезнаходження Організатора: просп. Григоренка, 43, 02140, м. Київ, Україна, тел./факс: 044 492 11/1000, код в ЄДРПОУ 32049199.

1.2  Партнером акції  є ТОВ «ФУДВЕЙ» (надалі – «Партнер»). Місцезнаходження: 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Шевченківський район, вулиця Глинки, будинок 2, офіс 206, тел. +380660090610, код в ЄДРПОУ 43330259.

1.3 Благодійним партнером акції є КМБФ «Фудбенк». Місцезнаходження Партнера: 04070 м. Київ  вул. Спаська, б. 31 Б, тел. 044 229 47 21, код в ЄДРПОУ 3757132.

 

  1. Мета проведення Акції

          Метою проведення Акції є благодійність, а саме збір продовольчих та непродовольчих товарів для передачі до установ – представництв Благодійного партнера, зазначених у Додатку №1 до цих Правил.

 

  1. Учасники Акції

3.1 До участі в Акції запрошуються:

§  всі громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років

§  уповноважені представники клієнтів Організатора (фізичні особи) та фізичні особи-підприємці, які мають право здійснювати закупівлю товарів у центрах оптової торгівлі МЕТRO;

§  працівники Організатора Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

§  участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України, (далі всі разом – «Учасники»).

 

4. Період проведення Акції

4.1 Акція триватиме з 01 грудня 2020 року по 15 грудня 2020 року включно (далі – «Період проведення Акції»).

 

5. Територія проведення Акції

Акція проводиться на онлайн-платформі Партера – в онлайн-магазині Foodway, який доступний за посиланням: https://foodway.ua/ та в 26 (двадцяти шести) центрах оптової торгівлі МЕТRO на території України (далі – «Місце проведення Акції»), окрім окупованих територій та території Автономної Республіки Крим, а саме:

№ТЦ

Місто

Адреса

10

Київ-Позняки

Пр-т П. Григоренка, 43

11

Київ-Теремки

Кільцева дорога, 1-В

16

Київ-Петрівка

Пр-т Степана Бандери, 26-В

33

Київ-Троєщина

вул. Сержа Лифаря, 2-а

39

Житомир

просп. Незалежності, 55-В

26

Дніпропетровськ

смт. Ювілейне, вул. Каштанова, 1

14

Дніпропетровськ

Вул. Запорізьке шосе, 63

38

Маріуполь

Запорізьке шосе, 4

12

Одеса

Вул. Аеропортівська, 29

31

Одеса

Пр-т Маршала Жукова, 101-М

42

Одеса

Миколаївська дорога, 307/1

13

Харків

Пр-т Гагаріна, 187/1

32

Харків

Смт. Мала Данилівка, вул. Кільцевий шлях, 8

25

Полтава

Вул. Київське Шосе, 1-А

20

Кривий Ріг

Вул. Бикова, 31

21

Вінниця

с.Зарванці, вул. Хмельницьке щосе, 0,5 км. 1

37

Львів

Вул. Джорджа Вашингтона, 8

17

Львів

Вул. Городоцька, 300

18

Запоріжжя

Оріхівське шосе, 7-А

34

Рівне

Вул. Макарова, 21

28

Чернівці

Вул. О. Вільшини, 1-Д

23

Миколаїв

просп. Героїв України, 9-Д

27

Івано-Франківськ

Вул. Вовчинецька, 225-М

63

Луцьк

вул. Електроапаратна, 3

64

Тернопіль

вул. Гайова 48-а

67

Чернігів

вул. Старобілоуська, 77

 

 

6. Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про Правила

Інформування Учасників проводиться шляхом розміщення Правил Акції у глобальній мережі Інтернет за адресою: www.metro.ua та за телефоном контактного центру +380 800 501 401, а також за телефоном гарячої лінії +380 800 50 13 13 (безкоштовно для дзвінків зі стаціонарних телефонів на території України, з мобільних – за тарифами мобільних операторів) протягом Періоду проведення Акції.

 

7. Умови участі в Акції

У Акції можна взяти участь двома способами – в онлайн та офлайн форматах.

7.1  Спосіб №1 – онлайн-магазин Foodway.

7.1.1 Для участі в Акції Учаснику необхідно в Період проведення Акції придбати в онлайн-магазині Foodway, що за посиланням: https://foodway.ua/ товари із запропонованих у розділі «Благодійність», (надалі – Благодійні товари).

7.1.2             Благодійні товари можна придбати виключно з метою подальшої передачі передбаченої цими Правилами, на користь Благодійного партнера Акції.

7.1.3             Благодійні товари вважатимуться придбаними лише після того, як клієнт авторизується на сайті Foodway, що за посиланням: https://foodway.ua/, помістить Благодійний товар у корзину, вибере опцію «Самовивіз», отримає рахунок для оплати, здійснить оплату Благодійного товару. Благодійний товар з розділу «Благодійність» можна придбати виключно з метою подальшої передачі на блогодійність згідно з умовами цих Правил. Реалізація Благодійного товару з розділу «Благодійність» не можлива для власних потреб клієнта та при його купівлі відсутня можливість «Доставки» на адресу покупця.

7.1.4             Кількість товарів, яку може придбати Учасник в рамках Акції, є необмеженою.

7.1.5             Після закінчення Періоду проведення Акції, протягом наступних 2 (двох) календарних днів, Організатор Акції та Партнер Акції передає придбані Благодійні товари представникам благодійних установ, зазначених у Додатку №2

7.1.6             Благодійна допомога Акції передається Організатором Акції та Партнером отримувачам благодійної допомоги, вказаним у Додатку №2 до цих Правил згідно з актами прийому-передачі товарів на благодійність з прикріпленими до них чеками оплати Благодійних товарів.

7.2   Спосіб №2 – в одному з центрів оптової торгівлі ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», які вказані у розділі 5 цих Правил.

7.2.1             Для участі в Акції Учаснику необхідно в Період проведення Акції придбати в одному з центрів оптової торгівлі ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», що знаходяться за адресами, вказаними у п. 5 цих Правил, будь-які продовольчі товари тривалого терміну зберігання, чи непродовольчі товари, керуючись списком товарів першої необхідності організацій, що розміщені в Додатку №1 та залишити їх у спеціально відведеному місці у центрі оптової торгівлі METRO, яке позначено інформаційними друкованими матеріалами.

7.2.2             Кількість продовольчих т непродовольчих товарів, яку може придбати Учасник є необмеженою.

7.2.3             Кінцевий термін реалізації та/або придатності до споживання товарів для пожертв має бути з мінімальним строком  до  30.12.2020 року або більше.

7.2.4             Після закінчення Періоду проведення Акції всі зібрані продовольчі товари будуть перевірені відповідальними представниками Організатора та Партнера на предмет дійсності строків придатності до вживання та не пізніше ніж 18.12.2020 будуть передані до установ, зазначених у Додатку 1 до цих Правил.

 

7.3 Організатори за результатами наданими Благодійним партнером Акції щодо передачі Благодійних товарів, звітують про результати розданих Благодійних товарів та результатів проведення акції до 25 грудня 2020 року шляхом розміщення підсумків та фото звіту на сайті: www.metro.ua

7.5 Організатор, Партнер та Благодійний партнер Акції зобов’язані дотримуватися всіх вимог чинного законодавства під час виконання своїх обов’язків передбачених умовами цих Правил та Акції.

 

8. Персональні дані

Під час проведення Акції збір персональних даних проводиться лише при авторизації клієнта на онлайн-платформі Foodway.

 

9. Інші умови

9.1. Всі Учасники Акції, беручи в ній участь, погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються дотримуватися і виконувати їх.

9.2. Всі результати Акції та/або рішення Організатора є остаточними і оскарженню не підлягають.

9.3. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції та оскарженню не підлягає.

9.4. Організатор Акції має право вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в тому числі змінювати строки дії Акції, шляхом розміщення на сайті www.metro.ua.

 

 

 

Додаток №1

Перелік установ, що отримають благодійну допомогу

у вигляді продовольчої та непродовольчої продукції

в рамках благодійної Акції «METRO Миколай»

 

 

№ТЦ

Місто

Організація-отримувач

Список товарів для пожертв

10

Київ-Позняки

БО «АСПЕРН»

зубна паста для дітей, засоби для миття та дезінфекції, пакети для сміття

11

Київ-Теремки

ГО «Батьківська турбота»

соняшникова олія, крупи, макаронні вироби

12

Одеса

Одеський дитячий будинок-інтернат

засоби особистої гігієни (кулькові дезодоранти, шампуні, гелі для душу), памперси для дорослих (найменший розмір на 20-25 кг), солодощі, фруктові соки, макаронні вироби

 

13

Харків

БФ «Харківський центр волонтерів»

цукерки шоколадні, льодяники, дитячий шампунь, шкарпетки новорічні дитячі

14

Дніпро

БО «Карітас Донецьк у Дніпрі»

Солодощі, консерви м'ясні/рибні, олія, цукор, чай, крупи/макарони, канцтовари для дітей (фломастери, олівці, альбоми, фарби), товари для творчості та рукоділля

16

Київ-Петрівка

БО «Карітас Київ»

Солодкі подарунки, ігри, іграшки, пляшки для води, термочашки, термоси, подушки, ковдри, набори посуду, теплі шкарпетки, канцтовари, солодощі

 

17

Львів

БО «Карітас Львів»

Гречка, рис, макарони, консерви, тушонка, олія, консервована фасоля, чай, кава, цукор, печиво

 

18

Запоріжжя

БО «Карітас Запоріжжя»

м'ячі для футболу, конструктор, рушники, шампунь для дітей, мило, настільні ігри, печиво, зубна паста

 

20

Кривий Ріг

ГО «Промінь надії»

Пральний порошок, консерви, цукор, макаронні вироби, крупи, печиво, чай, соняшникова олія, мука, миючі засоби

 

21

Вінниця

БО «Вінниця Серце України»

Макаронні вироби, крупи, приправи, чай, цукор, пральний порошок, засоби для прибирання

 

23

Миколаїв

БО «Карітас Миколаїв»

Солодощі, солодкі подарунки

25

Полтава

БО «Карітас Полтава»

Солодкі подарунки, товари для творчості та рукоділля, чайні набори, пледи

26

Дніпро

ГО «Обирай життя»

Крупи, макаронні вироби, соняшникова олія, консерви, солодощі, пральний порошок, миючі засоби та для прибирання, антисептики, зубна паста, щітки для чищення зубів, шампуні, гелі для душу, мило

27

Івано-Франківськ

БО «Мальтійська служба допомоги»

Цукор, борошно, олія, гречка, рис, макаронні вироби, консерви, вівсянка, чай

28

Чернівці

БО «Карітас Чернівці»

Крупа пшенична, крупа гречана, крупа ячна, рис, пшоно, консерви рибні

31

Одеса

БО «Карітас Спес Одеса»

Солодощі, цукор, крупи, олія, макарони, консерви, канцтовари, дезінфікуючі засоби/маски/щити, побутова хімія ддя прибирання приміщення і туалету, засоби для прання, дитячі ігри, іграшки, соки, води

32

Харків

БО «Карітас Харків»

Консерви, крупи, макаронні вироби, олія соняшникова, сухофрукти, печиво, пряники, вафлі, чай, цукор

33

Київ-Троєщина

Спілка багатодітних сімей «Родина»

 

Крупи, засоби для прибирання, олія, консерви, засоби особистої гігєни (мило, зубна паста, щітка, шампунь, гель для душу, прокладки), канцтовари, памперси, дитяче харчування, іграшки

34

Рівне

БФ «Карітас Волинь»

Солодощі (шоколадні цукерки, печиво, вафлі), згущене молоко, м’ясні та рибні  консерви, крупи, макаронні вироби, борошно, цукор, олія, іграшки (пазли, лего, шашки, набори для творчості, гумові м’ячі-антистрес, футбольні м’ячі), засоби особистої гігієни (щітки для волосся, зубні щітки та пасти, рідке мило), канцтовари (альбоми для малювання, пластилін, кулькові ручки синього кольору, фломастери, кольорові олівці, кольоровий папір або картон, блокноти), розмальовки (антистрес) для хлопчиків та дівчаток.

 

37

Львів

ГО «Незалежність – Львів»

Крупи, макаронні вироби, олія, консерви (рибні м'ясні), солодощі (печиво, цукерки), чай, цукор, побутова хімія (мило, пральний порошок, туалетний папір, засоби для миття), приправи

38

Маріуполь

БО «Карітас Маріуполь»

Солодощі, консерви, олія, цукор, чай, крупи, макаронні вироби

39

Житомир

БФ «Відкрите серце»

Цукерки, печиво, вафлі, сік маленький, круасани запаковані, зефір запакований, бісквіт

42

Одеса

Одеський обласний благодійний фонд «Спадщина»

Цукор, чай, згущене молоко, вафельні коржі, макаронні вироби, крупи, соняшникова олія, пральний порошок, мило, печиво, цукерки

63

Луцьк

БО «Карітас Броди»

борошно, рис, гречка, макаронні вироби, цукор, сіль, олія, пластівці, печиво, чай, горошок, кукурудза, фасоля, згущене молоко

 

64

Тернопіль

БО «Карітас Тернопіль»

Шоколад, цукерки, печиво, згущене молоко, чай, солодощі для дітей діабетиків на 10 дітей, сік, фігурки шоколадні, пластівці глазуровані, вафлі, батончики

67

Чернігів

БО «Карітас України»

Солодкі подарунки, ігри, іграшки, пляшки для води, термочашки, термоси, подушки, ковдри, набори посуду, теплі шкарпетки, канцтовари, солодощі

 

 

  • БО – Благодійна організація;
  • ГО – Громадська організація;
  • БФ – Благодійний фонд.

 

Додаток №2

Перелік установ, що отримають благодійну допомогу

у вигляді продовольчої та непродовольчої продукції

в рамках благодійної Акції «METRO Миколай» від клієнтів онлайн-магазину Foodway

 

 

№ТЦ

Місто

Організація-отримувач

13

Харків

Благодійний фонд «Харківський центр волонтерів»

14

Дніпро

Благодійна організація «Карітас Донецьк у Дніпрі»

26

Дніпро

Громадська організація «Обирай життя»