Компанія METRO Україна розширює асортимент бургерів з рослинного білку

Компанія METRO Україна розширює асортимент бургерів з рослинного білку

Київ, 23 грудня 2019 р., – Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» розширює асортимент продуктів з рослинного білку, представивши ще одну новинку власного імпорту – веганські котлети для бургерів Moving Mountains.

Основними складовими котлет Moving Mountains є гриби, соя та гороховий білок, при цьому вони виглядають та смакують як яловичина. Водночас, продукція абсолютно не містить тваринного білку, ГМО та глютену у своєму складі та підходить для веганів.

Котлети Moving Mountains будуть доступні у всіх 23-х класичних ТЦ METRO в Україні, а також на сайті онлайн-магазину METRO для HoReCa вже з 28 грудня 2019 р.  Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» очікує, що основними покупцями даного товару будуть професійні клієнти сфери HoReCа, а також роздрібні споживачі.

Нагадаємо, раніше компанія METRO почала імпортувати Україну бургери з рослинного білку Beyond Burger®

 

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 23-ма класичними центрами оптової торгівлі METRO Cash & Carry у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі; та 3-ма магазинами оптової торгівлі «Бери Вези» у Тернополі, Луцьку та Чернігові. За понад 16 років діяльності в Україні METRO Cash & Carry інвестувала в національну економіку понад 600 млн. євро. Обсяг продажів компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за 2018/2019 фінансовий рік (жовтень 2018 р. – вересень 2018 р.) склав 627 млн. євро. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO. Більше інформації: www.metro.ua