METRO Україна відкрила класичний Пункт прийому вторинної сировини в Одесі

METRO Україна відкрила класичний Пункт прийому вторинної сировини в Одесі

 

Київ, 01 жовтня 2020 р. – «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» продовжує здійснювати вагомі кроки у реалізації стратегії із відповідального споживання та в рамках своєї програми з роздільного збору відходів, 29 вересня 2020 року відкрила на території торговельного центру METRO в Одесі (пр. Небесної Сотні, 101-M), класичний Пункт прийому вторинної сировини – МETRO Waste Collection Point.

Особливістю цього пункту є те, що кожен кілограм вторинної сировини має свою вартість та кожен відповідальний мешканець Одеси зможе не лише подбати про довкілля, а й отримати за сировину, яку здасть на повторну переробку, фінансову винагороду від партнера проекту – ТОВ «Тарсервіс» – компанії, що спеціалізується на заготівлі вторинної сировини.

Постійно досліджуючи думку клієнтів, їх побажання до покращення, а також аналізуючи питання як залучити до сортування сміття якомога більше людей, компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» зробила висновок, що мотиваційна складова, яка буде виражена у фінансовому еквіваленті, є найбільш дієвим стимулом для українського суспільства.

Тож наступним кроком компанії стало партнерство з ТОВ «Тарсервіс» у проекті, який відродить класичні Пункти приймання вторинної сировини. Саме завдяки цій співпраці, в одному з торговельних центрів METRO в Одесі (пр. Небесної Сотні, 101-M), відкрився Пункт прийому вторинної сировини – МETRO Waste Collection Point – де кожен кілограм відходів має свою вартість.

Діяльність Пункту приймання вторсировини базується на тому, що компанія «Тарсервіс», з дотриманням усіх вимог законодавства, фактично купує вторсировину за ринковими цінами, тим самим мотивуючи громадськість до роздільного збору, що, на погляд партнерів, стане дієвим рішенням у популяризації сортування відходів серед мешканців міста Одеси.    

У пункті можна здати скляні пляшки (цілі, для повторного використанням за призначенням), а також макулатуру різних видів, поліетилен, ПЕТ-пляшки, алюмінієві банки та склобій.

Професійний приймальник вторсировини допоможе кожному розібратися, що приймається, а що не підлягає переробці. Пункт працює щоденно з 07:00 до 16:00.

«Відповідальне ведення бізнесу для «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» є одним із найбільших пріоритетів із чітко визначеними цілями, завданнями та результатами, яких ми прагнемо досягти. Дієвим рушієм позитивних змін у сфері мінімізації впливу на довкілля в Україні є суспільство, яке, останнім часом, все активніше надає бізнесу свій зворотний зв'язок про актуальні проблеми та закликає долучатися до їхнього вирішення. – коментує Олена Вдовиченко, Директор з продажів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна». – Наша компанія дотримуючись ідеї відповідального споживання ресурсів та сповідуючи принципи циркулярної економіки, власним прикладом демонструє бізнесу та суспільству непохитне лідерство у впровадженні проектів з корпоративної соціальної відповідальності на національному рівні. Не тільки клієнти компанії METRO, але й всесвітньо відома організація – Глобальний договір ООН в Україні – високо оцінили наш проект із роздільного збору відходів METRO Waste Collection Point, який розпочав свою роботу на території ТЦ METRO Позняки (м. Київ) у 2019 році та надихнули всю команду й надалі продовжувати активно працювати у цьому напрямку» підсумовує Олена Вдовиченко. 

Нагадуємо, що в рамках стратегії відповідального поводження з відходами, компанія METRO Україна відкрила локації зі спеціалізованими контейнерами для прийому вторинної сировини у Києві, Полтаві, Миколаєві, Львові, Маріуполі та Харкові – загалом в 10-ти торговельних центрах METRO, а з кінця вересня ця послуга доступна ще й в Одесі.