Позиція МЕТРО Україна

Позиція МЕТРО Україна

Дорогі Українці

Ми переживаємо найважчі часи в історії сучасної України. Ми є свідками бомбардувань наших міст та геноциду українського народу. Але ми стоїмо!

METRO Україна – це, перш за все, люди, наша згуртована команда, яка продовжує працювати для нашої країни кожного дня в усіх куточках України: в Києві, Запоріжжі, Харкові, Вінниці, Львові, Одесі, Рівному, Дніпрі та інших містах.

Наші співробітники продовжують забезпечувати продуктами та всіма необхідними товарами українців. Ми щодня виходимо на роботу в наші магазини там, де є така можливість, аби не допустити гуманітарної катастрофи. Не зважаючи на те, що велика частина інфраструктури і доріг знищена, ми працюємо над доставкою товарів у наші ТЦ в усіх куточках України, допомагаємо волонтерам, теробороні, нашим лікарням, координуємо роботу міжнародних донорів і не збираємося на цьому зупинятися. Окрім цього, усі товарні запаси наших зачинених торговельних центру в Маріуполі та Харкові було передано теробороні та місцевій громаді.

Україну підтримує величезна кількість колег з ринків METRO за кордоном,  які надають гуманітарну допомогу та фінансову підтримку тим, хто був вимушений тимчасово виїхати з України, а також надають пряму підтримку українців продуктами першої необхідності через «Червоний Хрест».

Підрозділ METRO Україна входить до складу міжнародної компанії METRO AG, що представлена у понад 30 країнах світу. Кожен підрозділ є окремим гравцем на локальному ринку з окремою операційною моделлю. 

2 березня 2022 року Рада директорів METRO Україна звернулася з офіційним листом від імені всіх наших співробітників до керівництва METRO AG у Дюссельдорфі з вимогою негайно закрити бізнес на території рф. У відповідь від штаб-квартири ми отримали поки що негативну відповідь, з посиланням на те, що 10 000 співробітників у росії залишаться без роботи, а санкції, які вводить цивілізований світ у відповідь на агресію росії, повинні впливати на керівництво країни та її економіку, а не на населення. 

Компанія МETRO Україна категорично не згодна з позицією своєї материнської компанії. Наша позиція щодо необхідності закриття бізнесу METRO в росії залишається незмінною. 

Наше завдання сьогодні - працювати для кожного українця, наближаючи нашу спільну перемогу, бо ми - українці, і це наша Земля. 

 

Разом – ми сила, разом ми – Україна!

Слава Україні! Героям Слава!