Співпраця з METRO

METRO Cash & Carry — це міжнародна організація. І стандарти роботи як з постачальниками, так і з клієнтами нашої компанії знаходяться на високому рівні, і за це нас цінують наші клієнти. Найнадійніші компанії-постачальники також цінують ділові відносини з нами, тому що одна з важливих задач у взаємовідносинах — це стабільне виконання своїх зобов’язань.

Якщо Ви є постачальником продовольчих або непродовольчих товарів, ми запрошуємо Вас до співробітництва. Нас цікавлять стабільні, довгострокові ділові відносини. Наша компанія прагне співпрацювати з кращими виробниками та постачальниками. Тому необхідно виконувати певні умови для успішного співробітництва з нашою компанією:

  • Постійна контрольована якість товарів, що поставляються;
  • Конкурентні ціни;
  • Своєчасна доставка товару;
  • Розвинута технологічна інфраструктура
  • Фінансова стабільність
  • Виконання зобов’язань
  • Виконання вимог охорони довкілля.

 

Стати постачальником. Наша компанія бажає, щоб наші постачальники та клієнти зростали разом з нами. Чекаємо на Ваші пропозиції.  

Тендери. З метою встановлення максимального рівноправ’я між постачальниками, більшість закупівель для асортименту METRO здійснюються через відкриті тендери.

EDI та GS1 METRO працює зі своїми постачальниками за системою EDI та використовує GS1. 

Співпраця з METRO поєднує в собі надійність, зручність і простоту. Ми завжди орієнтовані на надання максимально комфортних умов для наших постачальників.

Широкі можливості реалізації продукції обумовлені не тільки стабільною роботою нашої мережі. Ми користуємося простим, повністю автоматизованим сервісом обміну документацією і даними щодо товару, який Ви постачаєте.

Торгові центри мають великі площі, тому здатні вмістити практично будь-який вид товарів продовольчої і непродовольчої груп в достатній кількості. Це ще один плюс і об’єктивна причина нашого з Вами взаємовигідного співробітництва.

Наша мережа постійно розширюється. До 2013 року на території України відкриються ще 20 торгових центрів METRO. А це означає ще більшу кількість торгових площ для Вашої продукції. Складно переоцінити вигоди, які Ви отримаєте від співпраці з нами.

METRO діє максимально прозоро, на основі аукціонів та тендерів.