EDI та Article Passport/UCAT

Мережа торговельних центрів METRO Cash & Carry, яка об’єднує понад 700 центрів продажу в 30 країнах світу, є міжнародним лідером дрібнооптової торгівлі. У мережі METRO запропоновані до продажу групи товарів усіх сфер життєдіяльності людини, що обумовлює колосальну внутрішню роботу з тисячами постачальників, а також тягне за собою складну, об'ємну документацію. З метою оптимізації внутрішніх процесів поставки товарів, METRO використовує передові технології в електронній комерції (EDI), а також синхронізації (каталог SA2).

EDI (Electronic Data Interchange)

METRO працює зі своїми постачальниками за системою EDI. Це система обміну структурованими та стандартизованими повідомленнями між комп'ютерами. На сьогоднішній день METRO використовує в роботі такі види EDI-повідомлень: замовлення, повідомлення про відвантаження, повідомлення про приймання, електронні рахунки-фактури. Тобто дані документи формуються і обробляються в електронному варіанті. Перевага EDI-системи полягає у відмові від ручного введення даних. Як результат, скорочуються тимчасові витрати на оновлення асортименту в магазинах METRO і максимально спрощується робота з документацією.

Article Passport/ UCAT

З метою автоматизації процесу вводу даних в мережу МЕТRО, повноти та коректності характеристик про продукцію згідно загально прийнятих міжнародних стандартів МЕТРО покращує та розширює формат даних про товар з впровадженням нового паспорту артикула «Article Passport» (додаток до договору поставки).

Дані про товар приймаються лише у новому форматі «Article Passport» як для нового асортименту, який буде вводитись, так і для поточного.

Робоча форма «Article Passport» та інструкція по її використанню знаходиться на порталі http://www.metro-link.com.

Увага! Всі поля є обов’язковими для заповнення.Враховуючи великий об’єм даних для заповнення та важливість їх якості, МЕТRО рекомендує скористатися послугами компанії ТОВ «Нікалоджик», яка є провайдером національного електронного каталогу товарів uCat: https://ucat.com.ua/.

Перевагами використання каталогу є можливість передачі один раз внесених в індустріальному форматі GS1, який надає змогу вийти на міжнародний ринок, даних про товар для всіх торгівельних мереж та інших дистриб’юторів постачальника, які працюють з каталогом та забезпечити швидке введення артикулів  з перевіреними даними та їх подальшу підтримку, що виключить можливість блокування артикулів з невірними параметрами в системі МЕТRО.Співпраця з uCat позбавляє вас від заповнення нового паспорту артикула «Article Passport» для мережі МЕТRО