Святкові меню з порадами при відключенні світла

Святкові меню з порадами при відключенні світла

Час читання - 5 хв.

Ми підготували для вас три святкових меню, серед них є звичайне меню, для вегетаріанців, а також запасний варіант на випадок блекаута. Ми підібрали страви так, щоб вам було не складно їх готувати, а гості залишилися ситими. Користуйтеся меню та насолоджуйтесь святами!

Продукти для новорічного столу купуйте в METRO. І пам’ятайте, що ви можете завітати до наших ТЦ у зручний для вас час, та закупитися.
Чекаємо на вас!

Корисні поради, як зберігати продукти в умовах відключення світла

Щоб ваші страви не зіпсувалися, ми зібрали поради по зберіганню їжі в разі відсутності електроенергії. Користуйтеся цими простими правилами, і у ваших гостей залишаться лише приємні враження від святкового столу.

1. Намагайтесь готувати харчові продукти в невеликій кількості, щоб не зберігати їх тривалий час.

2. При купівлі харчових продуктів у магазинах надавайте перевагу тим, що найменше втрачають якість без холодильника (молоко тривалого зберігання в тетрапаках, сирокопчені ковбаси тощо).

3. Придбайте і тримайте під рукою термопакети з холодоелементами. Їх можна знайти в METRO.

4. За можливості робіть запас гарячих напоїв у термосах.

5. При відключенні світла, для збереження харчових продуктів у холодильнику, намагайтеся рідше його відкривати. Також продукти можна зберігати на балконі. Враховуйте, що швидкопсувна продукція, як правило, зберігається при температурі +4 °С.

святкове меню

Завантажити меню
Завантажуйте й користуйтеся меню з рецептами страв для святкового столу, які сподобаються і вашим гостям. Також, тут зібрані поради, як зберігати страви в умовах відключення електроенергії. 

Вегетаріанське меню

Завантажити меню
Смачно та святково має бути всім, зокрема й тим, хто не ість м'яса та риби. Тому ми підготували для вас меню смачних вегетаріанських страв, які легко готувати. Завантажуйте та користуйтеся!

святкове меню на випадок блекауту

Завантажити меню
Гарно відсвяткувати новорічну ніч і приготувати смачні страви можна й під час блекауту. Тому для вашої зручності ми підібрали цікаві рецепти, а також страви та продукти, які не потребують додаткового термічного оброблення. Тож завантажуйте меню та користуйтеся!