Смачні перекуси

Смачні перекуси

Час читання - 1 хв.

Чи робите ви перекуси між основними прийманнями їжі? Для правильного обміну речовин вони дуже важливі. Однак не менше значення має й те, що саме ви їсте. Як перекус або ж поживний десерт ми радимо додати в раціон густі йогурти, карамелізовані горіхи та смачні горіхові батончики від RIOBA. Трішки докладніше про них:

  • Йогурти активують внутрішнє джерело енергії, завдяки чому організм може самостійно виробляти вітамін В12. Також вони допомагають покращити стан шкіри й позитивно впливають на нервову та серцеву системи. Йогурти від RIOBA мають різні фруктові доповнення: персик, полуниця, лісові ягоди. Тож ви зможете вибрати саме той, що вам до смаку, аби щодня ласувати іншим.
  • Карамелізовані ядра фундука, суміші горіхів, батончики RIOBA з фундуком, кеш'ю й мигдалем подарують відчуття ситості й великий заряд енергії. Вони забезпечать вас ресурсом до наступного приймання їжі та відновлять втрачені сили. А горіхи збагатять організм вітамінами й жирними кислотами, зокрема омега-3.

 

Завітайте в METRO та доповніть своє харчування смачними перекусами з йогуртів, енергетичних батончиків і хрумких карамелізованих горіхів.

З Україною, для українців