5 продуктів, що допоможуть подолати стрес

5 продуктів, що допоможуть подолати стрес

Час читання - 1 хв.

Уже понад два місяці ми перебуваємо в стані стресу та тривоги, постійно перевіряємо новини, хвилюємося за країну та рідних. Ми розуміємо, що повне заспокоєння принесе лише перемога, але харчування також може допомогти психологічному здоров’ю. Саме тому ми зробили підбір продуктів, що здатні підвищити відчуття радості в тривожній рутині

  • Горіхи. Вони допомагають виробляти важливий гормон радості — серотонін. А якщо ви «заїдаєте» хвилювання, горіхи ще й допоможуть врегулювати апетит.
  • Йогурт. Пробіотики в йогурті впливають на роботу мозку та знижують вироблення гормону стресу — кортизолу, якого в нас точно забагато.
  • Вівсянка. Вуглеводи також необхідні організму для вироблення серотоніну. Однак тільки складні вуглеводи, що містяться у вівсянці, будуть корисними й для фізичного здоров’я. Не забувайте тримати себе у формі, зараз це неабияк важливо.
  • Шоколад. Порадуйте себе смачним десертом з ефектом радості. Чорний шоколад 70% містить амінокислоту L-теанін, що покращує настрій та зменшує відчуття стресу.
  • Банани. Ці фрукти багаті на триптофан і природні міорелаксанти, що допоможуть заспокоїтися. Те, що потрібно, після скролінгу новин.

 

Усі ці продукти можна знайти в METRO. Ми потурбувалися, щоб вони були на полицях наших ТЦ для вас і вашого спокою. Звісно, їжа не може замінити допомогу кваліфікованого спеціаліста, але вона точно додасть сили, аби рухатися до перемоги!

З турботою про Україну та українців