Бізнес-доставка | METRO

Замовляйте доставку онлайн і заощаджуйте свій час на відвідуванні магазину. Ми доставимо до вашого закладу більш ніж 10000 товарів, відібраних зі спеціального асортименту для HoReCa (більшу частку становлять власні торгові марки).

Бізнес-доставка доступна тільки для професійних клієнтів METRO – представників готельно-ресторанної справи й офісів, які підписали додаткову угоду про обслуговування.

Щоб підтримати бізнес наших професійних клієнтів, ми знизили поріг мінімальної безплатної доставки. Тепер достатньо зробити замовлення на суму від 1000 грн на сайті, щоб отримати якісні товари без плати за транспортування.

Щоб стати клієнтом доставки – перейдіть за посиланням, заповніть коротку форму, і наш менеджер зв’яжеться з вами. Якщо ви вже є зареєстрованим клієнтом, то можете оформити заявку, щоб зв’язатися з нами щодо питань доставки, кредитної лінії, послуг персонального менеджера тощо. 

Замовляючи бізнес-доставку, ви користуєтесь усіма перевагами METRO, а саме:

  • єдина ціна для покупок у торговельних центрах і при замовленні онлайн;
  • спеціальні оптові ціни вже від декількох одиниць;
  • спеціальна продукція власних торгових марок (METROProfessional, METRO Chef, RIOBA, ARO);
  • якість і безпека кожного товару завдяки безкомпромісному HACCP-контролю;
  • можливість відстрочки платежу для професійних клієнтів, щоб ви без турбот розраховувалися за покупки й розвивали свій бізнес.

 

За швидкість доставки відповідає наш штат професійних водіїв, у розпорядженні яких 70 автомобілів різної вантажності, здатних задовольнити потреби бізнесу різного типу й масштабу. Серед автомобілів є, зокрема, двозонні машини для безпечного перевезення замороженої продукції разом з охолодженою.

Ми беремо на себе відповідальність за продукт на всьому шляху до ваших дверей і забезпечуємо супровідні документи, які допоможуть вам у впровадженні стандартів HACCP.

Наразі послуга доставки доступна в таких містах: Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Івано-Франківськ, Рівне, Житомир, Вінниця, Полтава, Чернівці, Кривий Ріг, Запоріжжя, Миколаїв, Маріуполь.   

Зосередьтесь на турботі про гостей, а ми потурбуємося про ваш бізнес.

Доставка надається клієнтам-представникам готельно-ресторанної сфери, які підписали відповідну додаткову угоду про обслуговування.

За інформацією зверніться до персонального менеджера або нашого контакт-центру за телефоном: 0 800 501 401.

Деталі – на shop.metro.ua