Історія рецепта «Оселедець під шубою»: салат як символ часу
Історія рецепта «Оселедець під шубою»: салат як символ часу
Час читання -4хв.
Історія рецепта оселедця під шубою налічує вже більше сотні років. Але цей салат не стає менш популярним. У чому секрет підібраних інгредієнтів, знають історики.
Скільки Новий рік не зустрічай, а набір улюблених салатів залишається незмінним. Серед них окрім знаменитого олів’є, оселедець під шубою. Кажуть, що рецепту цієї страви вже більше 100 років. Простий в приготуванні, але дуже смачний салат — бажаний гість на столах багатьох українців. Виникає цікаве питання — хто придумав «Шубу», і звідки така назва. Легенд про походження страви є декілька.

Історія створення оселедця під шубою: легенда

За однією з версій салат придумали в часи громадянської війни, на одній з московських вуличок, на кухні звичайного трактиру. Було це десь перед Різдвом ще в далекому 1919 році. Власник трактиру очікував багато гостей, але через скрутні часи в країні заздалегідь не зміг дістати всі необхідні продукти. Тому кухар вирішив приготувати салат із того, що було доступно під рукою. Саме тоді цю страву він назвав модною політичною абревіатурою Ш.У.Б.А.

Підтвердження цієї версії походження салату історики не знайшли ні в одній з кулінарних книг чи записах московських трактирників. Тому вона вважається лише народною легендою.

Трохи пізніше кулінарні знавці відшукали пращура сучасного оселедця під шубою — рибний вінегрет. Саме такий набір овочів поєднувався з малосольним оселедцем і подавався як «зимовий» салат. У книгах було записано так — оселедець королівський чи голландський викласти по боках круглими шматками вареного буряку і картоплею.

Знайшли побратима нашого оселедця під шубою і в Європі.

Оселедець під шубою: історія виникнення

Якщо запитати, де винайшли салат «Шуба», більшість скажуть, що в Радянському Союзі. Але з цим можна посперечатися. У кулінарних книгах Норвегії та Германії, датованих 1851 року, можна знайти схожий рецепт салату з оселедцем. Навіть в англійців є свій варіант «шуби». Там використовували оселедець, картоплю, відварені яйця, буряк, мариновані огірки, терте зелене яблуко.

Проте, як запевняють гурмани, наша вітчизняна «Шуба» смачніша. І головний секрет смаку — майонез. Саме завдяки цьому соусу салат добре пропитується й чудово смакує як закуска.

Саме як варіант закуски він був вперше поданий на столах СРСР у 1960-х роках. Історики стверджують, що така традиція теж пішла з місцевих трактирів: готувати калорійні закуски з найбільш доступних інгредієнтів. Задачею було створити ситну й доступну страву для всіх.

Історія походження оселедця під шубою: маловідома версія

Кажуть, що салат «Шуба» дійсно є символом шуби — імператора Олександра III. Таку цікаву страву в оригінальному виконанні подавали в 1883 році під час його коронації. Кухар ресторану «Росія» виклав на шматки форелі відварені овочі. Серед них був буряк і ріпа. Прикрашав салат соус провансаль з анчоусами. Страва отримала назву «Гатчинська форель під шубою». Білий соус із темними вкрапленнями мав нагадувати царську мантію з горностаєвою опушкою.

Класичний рецепт — символ єднання народу

Ще одна історія пов’язана з ім’ям заможного купця Анастаса Богомилова. У XIX столітті в одному з його трактирів кухар подав салат під політичною назвою Ш.У.Б.А., і склад цього салату був зовсім не випадковий. Як стверджують історики, кожний інгредієнт носив свою символіку, і салат подавався представникам пролетаріату:

  • буряк — символ червоного прапора революції;
  • картопля, морква і цибуля — як символ християн;
  • оселедець — символ працівників;
  • майонез — символ французької революції.

 

Так салат з оселедцем під шубою став символом єднання народу. І сьогодні залишається стравою, яка не підвладна часу. Класичний рецепт зберігає традицію вкривати філе оселедцю вареною картоплею, морквою, цибулею, буряком. І все це щедро поєднувати з майонезом. У сучасних інтерпретаціях часто можна зустріти «ліниву» версію: коли овочі загортаються у шматок оселедцю або по черзі нанизуються на шпажку. Проте, як не крути, чи оселедець під шубою, чи на шубі, — смак завжди повертає в дитинство.