Декор торта на день народження: 10 модних напрямів
Декор торта на день народження: 10 модних напрямів
Час читання -хв.
Різні за формою, розмірами й дизайном ― сучасні торти це не просто смачні шедеври, а й стильні композиції. Як їх прикрашають? Чим? Відповіді на актуальні питання ви знайдете в нашій статті.
Торт на день народження ― не просто десерт, а прикраса свята, справжній витвір мистецтва. Солодкий сюрприз завжди створюється на підставі переваг іменинника, тематики вечора, але обов’язково з урахуванням модних тенденцій. Сьогодні пропонуємо поговорити про те, якою може бути стильна прикраса торта на день народження та в чому її переваги.

Однотонність

Мінімалізм без зайвих деталей в одному тоні ― 100% тренд. Такі торти покривають мастикою, з якої роблять оригінальні фігури й прикраси. Також у кулінарних гуру сьогодні в пріоритеті їстівні блискітки, елементи з харчового золота, срібла. Активно використовуються й інші гламурні елементи: стрази, перли, стрічки.

Живі й цукрові квіти

Торт, прикрашений живими квітами ― беззаперечний лідер на майбутні сезони. Майстри вміло працюють як з живими композиціями, так із зацукрованими рослинами. Але варто знати, що краса й унікальність останніх зберігається довше.

На смак пропонують спробувати:

  • фіалки;
  • троянди;
  • волошки;
  • петунії;
  • ромашки.

 

Від квітів з надмірно яскравим ароматом, наприклад, лілії або жасмин, кулінари відмовляються. Причина ― є ризик спотворення справжнього смаку торта. З цукровими все простіше: модно, красиво й їстівне!

Дзеркальна глазур

Не менш красиво виглядають муссові десерти із дзеркальною глазур'ю, як в одному відтінку, так й в комбінації з декількох.

В тренді глазур:

  • шоколадна;
  • біла;
  • перламутрова;
  • з ефектом мармуру;
  • в поєднанні з велюром.

 

Кондитерські вироби виконані з таким покриттям вражають своєю гладкістю, переливами та чарівним блиском. Вони не розтікаються в приміщенні, тому естетика десерту буде збережена до завершення свята.

Градієнтний перехід

Ще одне модне й красиве рішення ― ефект омбре, коли нижня частина торту має насичений глибокий колір, а його верхівка ― максимально світлий. Плавний перехід від більш темного відтінку до світлого (в рамках одного кольору) може бути не тільки у верхньому покритті, але й в кольорі коржів, начинці та будь-яких поєднаннях!

3D-прикраси

Гуру кондитерського мистецтва прикрашають торти різноманітними об'ємними деталями: квітами, тваринами, їстівними картинками. Дитячий торт для дівчинки може бути виконаний у вигляді принцеси або іншого улюбленого мультперсонажа. Більш дорослим дівчатам пропонують не менш оригінальні рішення з вафельного паперу у вигляді оборок та мережива, птахів та метеликів, комбінації різних текстур. Наносять вафельні елементи на мастику, марципан, шоколад та застиглий айсінг. А ось прикрасою на день народження хлопчика стані десерт в морській тематиці або спортивній. Чоловіки ж постарше оцінять рішення у вигляді чоловічих аксесуарів, шкатулок з грошима, автомобілів.

Геометрія

Торти даної категорії можна порівняти з шедеврами сучасного мистецтва. Майстри створюють десерти хитромудрих асиметричних форм, з чіткими архітектурними лініями, гострими кутами й геометричними візерунками. Така архітектура привертає увагу, хоч й виглядає лаконічно.

«Голі» торти

Або відкриті торти, в яких видно й коржі, й кремовий прошарок. Ця тенденція ще раз підтверджує, що все нове ― добре забуте старе. Голі торти робили наші мами й бабусі, аж ось знову naked cake в центрі уваги. Але прикрашають їх вишуканіше, квітковими та фруктовими композиціями. Якщо влітку віддають перевагу полуниці й малині, то восени й взимку ― горобині, обліписі, шишок, гілочок, моху. А при наявності додаткової посипки цукровою пудрою, торт набуває нотки загадковості.

Змішані солодкі конструкції

Ізоляція принесла багато змін у вже усталені традиції, й одна з них ― святкові порційні десерти. Кулінари створюють торти з капкейків, індивідуальних шматочків тортів, профітроль, які декорують в одному стилі або роблять їх різними. Також дуже гарно й нестандартно виглядає на торті прикраса на день народження дівчинці виконана з макарун. Рішення, коли маленькі десерти з різними смаками складаються в один великий, дає можливість задовольнити смаки іменинника та більшості гостей.

Квілінг

Мистецтво створення візерунків з паперу перейшло в кондитерську справу. Однак, замість паперу, кондитери використовують пластичну мастику, яка легко приймає будь-які форми. Створені квіти, візерунки, мудрі завитки, орнаменти викладають як по всій поверхні торта, так й частково, виділяючи певну зону. Особливо красиво та стильно виглядають елементи виконані в один тон із тортом.

Сезонність

Сезонні теми оформлення популярні серед творчих особистостей. Кулінари створюють справжні арт-об'єкти, з різнокольоровим листям, польовими травами, сезонними ягодами та фруктами. А завдяки різноманітності харчових барвників на основі природних компонентів їм вдається створювати будь-які кольорові поєднання.

Без красивого та смачного десерту не обходиться жодне свято. Будуть це коржі не закриті кремом, або оригінальний акварельний розпис, вирішувати вам. У будь-якому випадку такий торт буде найсвятковішим та кращим!