Я хочу зробити українську кухню всесвітньо відомою.

 

Віктор, Голова Південної асоціації шеф-кухарів, Україна.

 

 Віктор заснував Південну асоціацію шеф-кухарів два роки тому. За цей час було проведено низку заходів, таких як національні кулінарні змагання та майстер-класи для самовдосконалення шеф-кухарів. Головною метою яких було просвітити світ про українську кухню та отримати міжнародне визнання.metro_gbc_countrypage_assets_ukraine_img_01

 

“Для мене українська кухня, перш за все, означає традицію над усім. Є такий чудовий вислів: “Ти є те, що ти їси”. Я хочу, щоб українці їли українську їжу, насолоджувались нею і цінували. Я хочу, щоб вони продовжували любити інші кухні,відвідувати ресторани та інші країни, але кухня своєї Батьківщини завжди залишалась в їхніх серцях.”

 

- Віктор про українську кухню.


 

Я багато подорожую і куштую національну їжу в ресторанах кожної країни, яку я відвідую. Тому мене спантеличує, чому в Одесі є лише один ресторан, який спеціалізується на національній кухні. Однією з моїх основних цілей є відкриття справжнього українського ресторану, який покаже людям українську кухню, приготовлену з українських продуктів. Я впевнений, що в нас є все, щоб показати світу різноманітність української кухні і наші якісні продукти.”

- Про його ціль

metro_gbc_countrypage_assets_ukraine_img_02

Viktor

 

“Багато років тому, коли я працював по всій Європі, я вперше зустрівся з METRO. Через деякий час METRO відкрив свій перший магазин в Україні і ми почали нашу співпрацю з першого дня. METRO – це один з ключових партнерів з яким ми працюємо, але я думаю, що вони будуть основним і єдиним партнером в майбутньому. Я сподіваюсь, що ми зможемо багато досягнути разом, відвідати багато конференцій і заходів, щоб показати українську кухню на міжнародній арені.

 

- Віктор про свою співпрацю з METRO


 

Південноукраїнська асоціація шеф-кухарів зростає, приєднуючи все більше і більше молодих людей, які хочуть самовдосконалюватись в кулінарії, розвивати українську кухню та представляти її за кордоном

metro_gbc_countrypage_assets_ukraine_img_04