Підпишіться на розсилку акційних пропозицій від METRO

Підписатися

Клієнтам WOG знижка у ТЦ METRO

WOG_banner_940x200_3

Клієнтам WOG - Знижки у ТЦ METRO у м. Київ

Тільки з 12 вересня 2016 року по 31 жовтня 2016 року якщо ви отримали електронне повідомленя або смс від імені ТОВ «ВОГ Рітейл» та торгівельної марки WOG ви маєте можливість отримати знижку в розмірі 100 грн з ПДВ при купівлі товару на суму від 750 грн. з ПДВ. 


  • прийдіть до будь-якого ТЦ METRO м. Києві. Покажіть роздруківку електронного повідомлення або смс або назвіть номер мобільного телефону , на який було отримано повідомлення, співробітнику входу клієнта. Після цього зареєструйтеся в якості клієнта METRO. Після реєстрації учасник має право на отримання подарунку-знижки.
  • Я якщо ви вже є клієнтом - отримайте Подарунок без повторної реєстрації. Для цього потрібно тільки показати  роздруківку електронного повідомлення або смс або назвати номер мобільного телефону , на який було отримано повідомлення


*Подарунком можна скористатися протягом періоду проведення акції.

**Подарунок не може бути використаний разом із будь-якими іншими ваучерами та знижками на товари. Подарунок не підлягає передачі іншим особам та обміну на гроші (інший еквівалент). Подарунок не є засобом платежу, а надає право на знижку. Невикористані Подарунки жодній компенсації не підлягають. Подарунок не може бути використаний на товари за спеціальними оптовими цінами. При застосуванні на касі подарунки не сумуються.


Детальні умови акції