Підпишіться на розсилку акційних пропозицій від METRO

Підписатися

Даруємо ВЕСНУ коханим!


1

Офіційні правила участі

у акції ТОВ «МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА»

під назвою «ДАРУЙМО ВЕСНУ КОХАНИМ»

(надалі – Акція)

 

1. Організатор та Виконавець Акції.

1.1. Організатором та Виконавцем Акції є ТОВ “МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА” (мережа центрів оптової торгівлі METRO, далі – «Організатор», або METRO).

Місцезнаходження Організатора: пр. Григоренка, 43, 02140, Київ, Україна,

тел./факс:044 3921541, код ЄДРПОУ32049199.

 

2. Мета проведення Акції

2.1. Метою проведення Акції є збільшення кількості візитів покупців, збільшення суми середнього чека покупця, оновлення даних в базі клієнтів та підвищення лояльності покупців до мережі торгівельних центрів МЕТRO за рахунок проведення даної  Акції.

 

3. Учасники Акції

3.1. До участі в Акції запрошуються всі громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, які є уповноваженими представниками клієнтів Організатора (фізичні особи), громадяни та фізичні особи-підприємці, які мають право здійснювати закупівлю товарів у центрах оптової торгівлі МЕТRO (є зареєстрованими клієнтами МЕТRO) та заповнили Анкету Учасника Акції (далі – «Учасники»).

3.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

- працівники Організатора Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

- іноземці та особи без громадянства;

Участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

 

4. Період проведення Акції

4.1. Акція триватиме з «01» лютого 2018 р.  року по «02» березня 2018 року включно (далі – «Період проведення Акції»).

 

5. Територія проведення Акції

5.1. Акція проводиться в центрах оптової торгівлі МЕТRO (далі – «Місце проведення Акції»), а саме:

 

Торговий центр

Адреса торгового центру (місця проведення акції)

 

 

10

11

16

33

 

м. Київ,проспект Петра Григоренка,43

м. Київ, вул. Окружна 1,в

м. Київ, вул. Степана Бандери,26,в

м. Київ , вул.Олександра Сабурова, 2а

 

6. Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про Правила та результати

6.1. Інформування Учасників проводиться шляхом розміщення Правил Акції у центрах оптової торгівлі - Організатора (у Місці проведення Акції) протягом Періоду проведення Акції.

6.2. Розіграш призів проводиться: «03.03.2018» о 13:00 годині в Місці проведення Акції.

 

7. Умови участі в Акції

7.1. В Акції може взяти участь будь-який учасник акції зазначений в п.3.1, який в період проведення Акції, в місці проведення Акції зробив одноразову покупку на суму від 1 000 грн. з ПДВ (без врахування алкоголю та тютюну) одним чеком та заповнив Анкету учасника акції й опустив її в скриньку.

7.2 Кількість анкет, що може бути подана від одного учасника Акції не обмежена.

7.3. Один учасник має право на отримання одного Подарунку (не залежно від кількості Анкет, заповнених на поданих ним Організатору).

7.4. Чек, що підтверджує покупку, передбачену у п.7.1. Правил, та на підставі якого була заповнена анкета Учасника, підлягає зберіганню Учасником до моменту визначення Власника Подарунку.

7.5. Кожна анкета підтверджується окремим Чеком та надається  Організатору акції при проведенні Розіграшу призів.

7.6. Якщо у організатора виникають підстави підозрювати, що Учасник здійснює копіювання анкет учасника Розіграшу, результати можуть бути анульованими і Учасника не буде допущено до розіграшу до моменту пред’явлення Учасником Чеків, що за номером відповідають вказаному в анкеті.

7.7. У разі не пред’явлення відповідним Учасником даних або чеку, що засвідчують справжність анкети, результати участі такого Учасника у Розіграші анулюються.

 

8. Подарунки Акції

8.1. В день розіграшу, розігруються наступні подарунки.

 

Арт №

Назва товару

Кількість

395017

URBINO НОВОРІЧНИЙ НАБІР 7 ШТ.**

3

396369

PHILIPS ФЕН HP8260/00

1

110055

PHILIPS HD 4646 ЕЛ.ЧАЙНИК

1

395256

ROWENTA ПИЛОСОС RO2759EA

1

380662

PHILIPS БЛЕНДЕР РУЧН. HR1605/0

1

383182

PHILIPS МУЛЬТИВАРКА HD4734/03

1

391754

PHILIPS ПРАСУВАЛЬНА СИСТЕМА

1

383572

CANDY ПРАЛЬН.МАШ. HGS4 1371D3/

1

 

8.1.2. Загальний розмір подарункового фонду складає 16 000 грн. 00 коп. (шістнадцять тисяч грн.. 00 коп.).

8.1.3. Загальна кількість Подарунків Акції складає 10 одиниць.

8.2. Подарунок надається Організатором.

8.3. Оподаткування вартості Подарунка проводиться відповідно до чинного законодавства України. Організатор Акції проводить нарахування та сплату податку з доходів фізичної особи - Учасника Акції, що отримав Подарунок. В подальшому Організатор Акції не несе відповідальності стосовно зобов’язань Учасників Акції, які отримали Подарунки, щодо  сплати податку з доходів фізичних осіб.

8.4. Подарунок може бути отриманий Учасниками Акції, що наділені правом на отримання такого Подарунку тільки на умовах цих Правил. Організатор Акції має право змінювати кількість та перелік подарунків, які розігруються в Акції.

 

8.5 Додатковий  подарунок в розіграші  «Отримай подарунок», який  проводиться рамках цієї акції,   за найбільшу кількість лайків в соціальній мережі  FACEBOOK  за розміщення свого фото на фоні банера "Даруймо ВЕСНУ коханим" в одному з торговельних центрів МЕTRO м. Києва, які отримані  з 1.02.2018 по 2.03.2018  #vesnametrokyiv".

 03.03.18  при розіграші  призів Акції  ведучий оголосить перших трьох осіб, котрі отримали  найбільшу кількість лайків в мережі FACEBOOK  за розміщення свого фото на фоні банера "Даруймо ВЕСНУ коханим" в одному з торговельних центрів МЕTRO м. Києва, які отримані  з 1.02.2018 по 2.03.2018  #vesnametrokyiv".

Вказані особи  отримають подарунок кожен  1 (одну  одиницю)  URBINO НОВОРІЧНИЙ НАБІР №7.  Загальна кількість  додаткових подарунків складає 3 одиниці, загальною вартістю ________ грн.. з ПДВ.

Особи вказані в  цьому пункті  будуть сповіщені. Про перемогу  по телефону або через систему FACEBOOK  нижче залишеного посту такі особи мають можливість отримати подарунок в будь-якому  торгівельному центрі «МЕТРО»  м. Києва на протязі 7 днів з дати проведення  розіграшу (тобто до 10.03.2017 року включно).

 

"під подарунком мається на увазі придбання продуктового набору URBINO НОВОРІЧНИЙ НАБІР 7 ШТ.**

згідно офіційних правил Акції за 0,01 грн.".

 

9. Умови визначення Власників Подарунків та порядок отримання Подарунків.

9.1.Розіграш призів проводиться: «03.03.2018» о 13:00 годині в місці проведення Акції.

9.1.1. Для участі в Акції необхідно здійснити в період проведення Акції в місці проведення Акції покупку на мінімальну суму зазначену в п. 7.1., одним чеком, після чого Учасник отримує та заповнює Анкету Учасника (отримати анкету можливо на касовій зоні). Заповнена Анкета вкидається до скриньки, що знаходиться на виході у місці проведення Акції.

9.1.2. Розіграш Призів проводиться Комісією у складі представників Організатора шляхом випадкового вибору серед  заповнених Анкет у скринці, власники яких присутні під час розіграшу. Розіграш кожного Подарунку проводиться окремо. Перед розіграшем кожного окремого Подарунку Комісія у складі представників Організатора озвучує назву Подарунку, після чого зі скриньки дістається випадкова Анкета, власник якої (за умови його присутності під час розіграшу відповідного Подарунку) визнається Власником такого Подарунку.

9.1.3. Відсутність власника Анкети на момент проведення розіграшу відповідного Подарунку у місці проведення Акції автоматично призводить до втрати права на отримання Подарунку, а право на отримання відповідного Подарунку переходить до Власника Анкети, яку дістануть зі скрині наступною. Розіграш кожного Подарунку проводиться до тих пір, поки не визначиться Власник такого Подарунку.

9.1.4. Учасник Акції, який в результаті розіграшу став Власником Подарунку автоматично втрачає право участі в розіграші наступних Подарунків, а право на отримання відповідного Подарунку переходить до Власника Анкети, яку дістануть зі скрині наступною. Розіграш кожного Подарунку проводиться до тих пір, поки визначиться Власник такого Подарунку.

9.1.5. Процедура визначення Власників Подарунків оформляється протоколом, який підписується членами комісії.

9.2. Передача Подарунку оформлюється між Організатором та Власником Подарунку шляхом підписання Акту приймання-передачі.

9.3. Організатор не відшкодовує Власнику Подарунку вартість проїзду за Подарунком та його подальше транспортування.

9.4.  Власник Подарунку не може передавати права на Подарунок іншим особам.

9.5 У випадку, якщо Власник Подарунку, за певними причинами незалежними від Організатора, не має можливості одержати Подарунок, або відмовляється від Подарунку, він не має права на одержання будь-якої компенсації.

 

10. Інші умови

10.1. Грошовий еквівалент Подарунків їх Власникам не видається. Подарунки обміну та поверненню не підлягають.

10.2. Відповідальність Організатора перед Учасниками обмежується вартістю Подарунку, що отримав Учасник, який висуває претензії.

10.3. Всі Учасники Акції погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються дотримуватися і виконувати їх.

10.4. Всі результати Акції та/або рішення Організатора є остаточними і оскарженню не підлягають та поширюються на всіх Учасників та Власників Подарунків.

10.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції та оскарженню не підлягає.

10.6. Організатор не несе відповідальності щодо використання Подарунку, що зазначений в цих Правилах, після їх одержання Власниками Подарунків.

10.7. Організатор не несе відповідальності за роботу і будь-які помилки операторів телефонного, поштового зв’язку та кур'єрських служб, пошти, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли, надійшли із запізненням, їх було загублено чи пошкоджено; за настання обставин непереборної сили, форс-мажорних обставин.

10.8. Організатор Акції має право вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в тому числі змінювати строки дії Акції, умови отримання Подарунку та перелік подарунків.

10.10 У випадку виникнення ситуації, яка заважає проведенню Розіграшу, Організатор приймає остаточне рішення про припинення або зміну дати проведення Розіграшу. Організатор не відшкодовує Учасникам вартість проїзду в разі зміни дати Розіграшу.

10.11.  Беручи участь у Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою однозначну згоду на використання наданої персональної інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т.ч. шляхом передачі третім особам, які мають відповідні правовідносини із Організатором/Виконавцем Акції), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання Подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається згодою у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.