Підпишіться на розсилку акційних пропозицій від METRO

Підписатися

Даруємо ВЕСНУ коханим!


1234

Офіційні правила участі

у рекламній Акції Філії ТОВ «Метро Кеш ендКеріУкраїна»

Бери Вези

під назвою «День Народження Бери Вези»

(надалі – Акція)

 

1. Організатор та Виконавець Акції.

1.1. Організатором та Виконавцем Акції є Філія ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» Бери Вези, Торговельний центр №63, за адресою: 43020, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 3, далі – «Організатор».

Місцезнаходження Організатора: вул. Електроапаратна,3, м. Луцьк

 

2. Мета проведення Акції

2.1. Метою проведення Акції є збільшення кількості візитів покупців, збільшення суми середнього чека покупця, оновлення даних в базі клієнтів та підвищення лояльності покупців до торговельного центру Бери Вези у м. Луцьк за рахунок проведення даної рекламної Акції.

 

3. Учасники Акції

3.1. До участі в Акції запрошуються всі громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, які є клієнтами чи уповноваженими представниками клієнтів Організатора (фізичні особи) та фізичні особи-підприємці, які мають право здійснювати закупівлю товарів у центрах оптової торгівлі МЕТRO та заповнили Анкету Учасника Акції «День Народження Бери Вези» (далі – «Учасники»).

3.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

- працівники Організатора Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

- іноземці та особи без громадянства;

Участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

 

4. Період проведення Акції

4.1. Акція триватиме з «20» вересня 2018 року по «28» вересня 2018 року включно (далі – «Період проведення Акції»).

 

5. Територія проведення Акції

5.1. Акція проводиться в центрі оптової торгівлі Бери Вези (далі – «Місце проведення Акції»), а саме:

 

Торговий центр

Адреса торговельного центру ( місця проведення акції )

1

63

43020, вул. Електроапаратна,3, м. Луцьк

 

6. Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про Правила та результати

6.1. Інформування Учасників проводиться шляхом розміщення Правил Акції у центрі оптової торгівлі - Організатора (у Місці проведення Акції) протягом Періоду проведення Акції.

6.2. Результати Акції будуть оголошені «29» вересня 2018 року о 14.00 в центрі оптової торгівлі Бери Вези (у Місці проведення Акції).

 

7. Умови участі в Акції

7.1 У Акції може взяти участь будь-який учасник акції згідно п.3.1, який зробив в період проведення акції у місці акції  одноразову покупку на мінімальну суму від 450 грн. з ПДВ  одним чеком  без урахування алкоголю та тютюну.

Для участі в акції необхідно здійснити в період проведення акції в місці проведення акції покупку на мінімальну суму одним чеком, після чого заповнити анкету Учасника «День Народження Бери Вези» (отримати анкету можна від касира торговельного центру (у Місці проведення Акції) та опустити її до скриньку, що знаходиться на виході з центру оптової торгівлі Організатора у місці проведення Акції.

7.1.2 Анкета Учасника вважається дійсною за умови заповнення всіх полів, вказаних до заповнення.

7.2 Кількість анкет, що може бути подана від одного учасника Акції не обмежена. Один учасник має право на отримання лише одного Подарунку.

7.3 Чек, що підтверджує покупку, передбачену у п.7.1. Правил, та на підставі якого була заповнена анкета Учасника, підлягає зберіганню Учасником до моменту визначення Власника Подарунку.

7.4 Кожна анкета підтверджується окремим Чеком та надається Організатору акції при розіграші.

7.5 У разі не пред’явлення відповідним Учасником даних, що засвідчують справжність анкети, результати участі такого Учасника у Розіграші анулюються.

7.6. Якщо у організатора виникають підстави підозрювати, що Учасник здійснює копіювання анкет учасника Розіграшу, результати можуть бути анульованими і Учасника не буде допущено до розіграшу до моменту пред’явлення Учасником Чеків, що за номером відповідають вказаному в анкеті.

7.7.  В разі здійснення повернення товару з чеку, який приймає участь в акції, в результаті чого сума чеку/покупки стала становити менше акційної суми вказаної в цих правилах,  Учасник Акції втрачає право на отримання подарунку. В разі, якщо Учасник Акції  вже отримав подарунок Акції та після цього здійснив повернення придбаного товару по чеку, який брав участь у акції Учасник автоматично втрачає право на подарунок та  подарунок підлягає поверненню Організатору акції (чи Партнеру Акції).

 

8. Подарунки Акції

8.1. Порядок визначення Переможців Акції (Власників Подарунку):

8.1.1 Переможці Акції (Власники подарунків) визначатимуться у центрі оптової торгівлі Організатора у місці проведення Акції шляхом проведення розіграшу у порядку, передбаченому у п.9.1 Правил.

У центрі оптової торгівлі Організатора у місці проведення Акції підлягають розіграшу 4 (чотирьох) Подарунків та визначатимуться 4 (чотири) Переможця Акції (Власників Подарунку).

Під час Акції у центрі оптової торгівлі Організатора у місці проведення Акції підлягають розіграшу такі Подарунки:

 

 

Арт.

Товар

Цена без НДС, грн

К-во, шт

Сумма, грн

395176

DELFA ЧАЙНИК 3000 Х

116,70

1

116,70

402286

SATORI ПРАСКА SI-9130-RD

159,98

1

159,98

397778

DELFA МУЛЬТИВАРКА DMC-500

450,00

1

450,00

377477

SATURN ОБІГРІВАЧ МАСЛЯНИЙ ST-OH1671

485,83

1

485,83

 

8.1.2. Загальний розмір подарункового фонду складає 1212,51 грн. (одна тисяча двісті дванадцять грн. 51 коп. без ПДВ) Вище зазначена сума встановлена без урахування суми податку з доходів фізичних осіб. Центр оптової торгівлі Бери Вези у Місці проведення Акції залишає за собою право вносити зміни до списку Подарунків – заміняти або доповнювати.

8.1.3. Загальна кількість подарунків складає: _____________

8.2. Подарунок надається Організатором.

8.3. Оподаткування вартості Подарунка проводиться відповідно до чинного законодавства України. 
Організатор Акції проводить нарахування та сплату податку з доходів фізичної особи - Учасника Акції, що отримав Подарунок. В подальшому Організатор Акції не несе відповідальності стосовно зобов’язань Учасників Акції, що отримали Подарунки, щодо  сплати податку з доходів фізичних осіб.

8.4. Подарунок може бути отриманий Учасниками Акції, що наділені правом на отримання такого Подарунку тільки на умовах цих Правил.

Увага!

Кількість Подарунків обмежена кількістю зазначеною в цих Правилах.

 

 

9. Умови визначення Власників Подарунків та порядок отримання Подарунків.

9.1.Розігріш відбуватиметься 29 вересня 2018 року в центрі оптової торгівлі Організатора у місці проведення Акції

9.1.1. Розіграш проводиться Комісією у складі представників Організатора шляхом розіграшу кожного Подарунку серед анкет у скриньці, власники яких присутні під час розіграшу лотів. Перед розіграшем кожного окремого Подарунку Комісія у складі представників Організатора озвучує назву Подарунку, після чого зі скриньки дістається випадкова Анкета, власник якої за умови його присутності під час розіграшу відповідного Подарунку визначається Власником такого Подарунку.

Відсутність власника Анкети на момент проведення розіграшу відповідного Подарунку у центрі оптової торгівлі Організатора у місці проведення Акції автоматично призводить до втрати права на отримання Подарунку, а право на отримання відповідного Подарунку переходить до Власника Анкети, яку дістануть зі скрині наступною. Розіграш кожного Подарунку проводиться до тих пір, поки визначиться Власник такого Подарунку.

9.1.2 Учасник акції, який в результаті розіграшу став Власником Подарунку автоматично втрачає право участі в розіграші наступних Подарунків, а право на отримання відповідного Подарунку переходить до Власника Анкети, яку дістануть зі скрині наступною. Розіграш кожного Подарунку проводиться до тих пір, поки визначиться Власник такого Подарунку.

Процедура визначення Власників Подарунків оформляється протоколом, який підписується членами комісії.

9.2. Передача Подарунку оформлюється між Організатором та Власником Подарунку шляхом підписання Акту приймання-передачі.

9.3. Організатор не відшкодовує Власнику Подарунку вартість проїзду за Подарунком та його подальше транспортування.

9.4 Власник Подарунку не може передавати права на Подарунок іншим особам.

9.5 У випадку, якщо Власник Подарунку, за певними причинами незалежними від Організатора, не має можливості одержати Подарунок, або відмовляється від Подарунку, він не має права на одержання будь-якої компенсації.

 

10. Інші умови

10.1 Грошовий еквівалент Подарунків їх Власникам не видаються. Подарунки обміну та поверненню не підлягають.

10.2 Відповідальність Організатора перед Учасниками обмежується вартістю Подарунку, що отримали Учасники, які висувають претензії.

10.3 Всі Учасники Акції, беручи в ній участь, погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються дотримуватися і виконувати їх.

10.4 Всі результати Акції та/або рішення Організатора є остаточними і оскарженню не підлягають та поширюються на всіх Учасників та Власників Подарунків.

10.5 У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції та оскарженню не підлягає.

10.6 Організатор не несе відповідальності щодо використання Подарунку, що зазначений в цих Правилах, після їх одержання Власниками Подарунків.

10.7 Організатор не несе відповідальності за роботу і будь-які помилки операторів телефонного, поштового зв’язку та кур'єрських служб, пошти, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли, із запізненням, їх було загублено чи пошкоджено; за настання обставин непереборної сили, форс-мажорних обставин.

10.8. Організатор і пов'язані з Акцією особи не несуть відповідальності за неможливість надання Подарунка Учасникам Акції з будь-яких причин, що не залежать від Організатора. При цьому, такий Учасник втрачає право на одержання Подарунку.

10.9 Організатор Акції має право вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в тому числі змінювати строки дії Акції, умови отримання Подарунку з їх розміщенням у центрах оптової торгівлі Організатора на території Південного регіону (у місці проведення Акції).

10.10 У випадку виникнення ситуації, яка заважає проведенню Розіграшу Організатор приймає остаточне рішення про припинення або зміну дати проведення Розіграшу. Організатор не відшкодовує Учасникам вартість проїзду в разі зміни дати Розіграшу.

10.11.  Беручи участь у Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою однозначну згоду на використання наданої персональної інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т.ч. шляхом передачі третім особам, які мають відповідні правовідносини із Організатором/Виконавцем Акції), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо - та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання Подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.