Стати новим клієном

Замовити картку онлайн!

Дім блищить, а Ви сяєте

METRO Shine_Digital_940x200_blue

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В РЕКЛАМНІЙ АКЦІЇ

«Дім блищить, а Ви сяєте» (далі - Акція та Правила)

1. Організатор, Виконавець та Партнер Акції

1.1. Організатор Акції - ТОВ «ПРОКТЕР ЕНД ГЕМБЛ ТРЕЙДІНГ УКРАЇНА», 04070, Україна, м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 5/13 (літера А), тел.: (044) 4900993, 4900900; факс: (044) 492- 01-02, код ЄДРПОУ 35251089.

1.2.  Партнер АкціїТОВ «Метро Кеш Енд Кері Україна», 02140, м. Київ, просп. П. Григоренка, 43, телефон: +380 (44) 492-10-00, Код ЄДРПОУ 32049199.

1.3. Виконавець Акції  –– Дочірнє підприємство «Талан Коммунікейшнс «Talan Communications», місцезнаходження Виконавця Акції: 01033 м. Київ, вул. Жилянська, 31, тел. (044) 5949999, код ЄДРПОУ 30186969.

2. Мета проведення Акції

2.1. Мета Акції - привернути увагу до товарів під знаком для товарів і послуг «Ariel», «Tide», «Gala», «Fairy», «Lenor», «mr. Proper» з метою формування інтересу та споживчого попиту на цей товар, формування обізнаності споживачів про товар, а також з метою стимулювання споживачів до придбання товару і збільшення обсягу продажів товару (далі по тексту - Продукція).

2.2. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди.

 

3. Учасники Акції

3.1. До участі в Акції запрошуються усі дієздатні фізичні особи - громадяни України, які на момент прийняття рішення про участь в Акції набули повної цивільної дієздатності (у зв'язку із досягненням 18-ти років або згідно з нормами чинного законодавства України) та які:

- безумовно погодились із зазначеними Правилами, підтвердили свою участь в ній за відсутністю будь-яких  обмежень щодо участі

3.2. Не визнаються Учасниками і не мають права брати участь в Акції:

- власники, працівники та представники (а також їхні найближчі родичі: чоловік або дружина, дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) Організатора, Виконавця, Партнера Акції та будь-якої третьої особи, що залучена до організації та проведення Акції, а також афілійованих з ними осіб;

- іноземні громадяни та особи без громадянства;

- особи, які втратили і/або були позбавлені статусу Учасника відповідно до умов цих Правил або норм діючого законодавства України.

3.3. Один і той же Учасник може брати участь в Акції необмежену кількість разів протягом періоду проведення Акції (п. 5.1. цих Правил) при умові належного виконання умов цих Правил.

 

4. Територія проведення Акції

4.1. Акція проводиться в торговельних центрах МЕТРО на всій території України за винятком території тимчасово окупованій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також території Донецької та Луганської областей, що є територією проведення Операції об'єднаних сил (з переліком населених пунктів, в яких розташовані магазини мережі Партнера Акції можна ознайомитися на сайті www.metro.ua).

5. Період проведення Акції

5.1. Загальний строк проведення Акції: з 13.02.2019р. до 26.03.2019р. включно.

5.2. Придбати Продукцію необхідно в термін 13.02.2019р. до 26.03.2019р. включно (дата покупки визначається за чеком).

5.3. Період реєстрації з 00:00 години 25.02.2019р. до  23:59 години 26.03.2019р.

5.4. Вручення Призів Акції здійснюється до 30.04.2019 р. включно.

 

6. Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про Правила та результати Акції

6.1. Інформування Учасників щодо порядку участі та умов виконання цієї Акції здійснюється Організатором шляхом розміщення інформації на сайті www.metro.ua).

 

7. Призовий фонд Акції

7.1. Призовий фонд Акції утворюється за рахунок Організатора, формується окремо та  використовується виключно на передачу (надання) Призів Переможцям Акції.

Право на розпорядження призовим фондом є виключно у Організатора і знаходиться поза волею Виконавця, Організатора Акції.

7.2. Призами Акції є (далі разом вказуються як «Приз» або «Призовий фонд Акції»):

7.2.1. Приз №1 – подарунковий сертифікат на покупку товарів в мережі магазинів «МЕТРО» на суму 30 000,00 грн, що складається з 12 (дванадцяти) подарункових сертифікатів на покупку товарів в мережі магазинів «МЕТРО» номіналом по 2500,00 грн кожен, з терміном дії, що зазначений на такому сертифікаті.

Кількість Призів №1 – 1 шт.

7.2.2. Приз №2 – подарунковий сертифікат на покупку товарів в мережі магазинів «МЕТРО» на суму 20 000,00 грн, що складається з 8 (восьми) подарункових сертифікатів номіналом по 2500,00 грн кожен, з терміном дії, що зазначений на такому сертифікаті.

Кількість Призів №2 – 1 шт.

7.2.3. Приз №3 – подарунковий сертифікат на покупку товарів в мережі магазинів «МЕТРО» на суму 10 000,00 грн, що складається з 4 (чотирьох) подарункових сертифікатів номіналом по 2500,00 грн кожен, з терміном дії, що зазначений на такому сертифікаті.

Кількість Призів №3 – 1 шт.

7.2.4 Приз №4 – подарунковий сертифікат на покупку товарів в мережі магазинів «МЕТРО» на суму 5 000,00 грн, що складається з 2 (двох) подарункових сертифікатів номіналом по 2500,00 грн кожен, з терміном дії, що зазначений на такому сертифікаті.

Кількість Призів №4 – 5 шт.

7.2.5. Приз №5 – річний запас продукції P&G, що складається із засобу для прання «Tide» в капсулах по 30 штук в упаковці - 3 упаковки та засобу для прання «Tide» в капсулах по 15 штук в упаковці – 1 упаковка.

Кількість Призів №5 – 10 шт.

7.3.  Заміна Призів, вказаних в п.7.2. цих Правил, грошовим еквівалентом, або будь-яким іншим благом не допускається. Призи обміну та поверненню не підлягають.

7.4. Призовий фонд Акції є обмеженим та складає визначену цими Правилами кількість. У випадку закінчення Призів, вважається, що Акція закінчилася достроково, якщо тільки Організатор не збільшив Призовий фонд Акції відповідно до п. 7.5 цих Правил.

Відповідальність Організатора/Виконавця обмежується вартістю та кількістю Призів, передбачених цими Правилами (п. 7.2. цих Правил).

7.5. Організатор залишає за собою право збільшити Призовий фонд Акції, або включити в Акцію додаткові Призи, не передбачені цими Правилами. Якщо такі зміни будуть мати місце, Організатор повідомляє про них в порядку, передбаченому в п.15.9. цих Правил.

7.6. Організатор/Виконавець/Партнер не несе ніякої відповідальності по відношенню до подальшого використання Призів Учасниками Акції після їх одержання, за неможливість учасниками Акції скористуватись наданими Призами з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Призів.

7.7. Організатор Акції залишає за собою право на власний розсуд змінювати вид, марку/формат/кількість Призів. Якщо такі зміни будуть мати місце, Організатор повідомляє про них в порядку, передбаченому в п.15.6. цих Правил.

7.8. Нарахування та сплата необхідних податків, пов’язаних з врученням Призів здійснюється Виконавцем Акції та/або юридичною особою – податковим агентом, яка безпосередньо здійснює вручення Призів.

 

8. Умови участі в Акції

8.1. Для того щоб стати Учасником Акції, який може претендувати на право отримання Призу, необхідно:

8.1.1. У період, зазначений у п. 5.1 Правил, придбати будь-яку одиницю Продукції (п.2.1 цих Правил) на суму від 500, 00 грн, скориставшись власною карткою Клієнта METRO, у торговельних центрах МЕТРО Партнера Акції (п. 4.1. цих Правил) та зберегти касовий чек, виданий зазначеним вище торговельним центром (надалі – Чек).

8.1.2. У період, зазначений у п. 5.3 Правил відвідати сайт https://www.metro.ua/, в розділі «Акції» за посиланням www.metro.ua/promotions знайти банер Акції та натиснувши на посилання на банері, перейти до реєстраційної форми для реєстрації Чеку, вказавши (заповнивши) усі необхідні поля, а саме:

- ПІБ;

- номер власної картки Клієнта METRO;

- контактний номер телефону;

- електронну адресу (e-mail);

- місто;

- номер Чеку;

- завантажити фотографію Чеку;

- надати згоду на участь в Акції, шляхом проставлення відмітки у відповідному полі.

 

Після того, як Учасник акції натискає на посилання на банері відбувається переадресація, в наслідок чого Учасник акції переміщується з сайту www.metro.ua на сайт Виконавця www.tide-promo.com.ua де, як зазначено в п.8.1.2 цих Правил, заповнює реестраційну форму для реестрації Чеку.

Вимоги до завантажуваних фотографій Чека:

 • На Чеку повинні бути добре читабельні дані щодо дати здійснення покупки; найменування Продукції, що бере участь в Акції та його вартість;
 • якщо Чек не поміщається в кадр повністю, необхідно покласти його таким чином, щоб було видно - дату покупки, Найменування Продукції, що бере участь в Акції, і його вартість.
 • якщо фотографія не відповідає наступним вимогам (формат jpg, jpeg, gif, png, розмір не більше 10Мбайт), то Учаснику прийде повідомлення про те, що фотографія Чеку не пройшла модерацію.
 • при відхиленні заявки Учасник має право повторно надіслати фото того ж Чеку, яке відповідатиме зазначеним вище вимогам.
 • якщо Організатор/Виконавець має сумнів щодо справжності Чеку або йому потрібна додаткова інформація для схвалення Чеку, Учаснику буде надіслано повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу із запитом додаткової фотографії.
 • усі надані фотографії підлягають модерації. Організатор/Виконавець має право запросити оригінал Чеку /ів.

 

8.1.3.Після реєстрації та завантаження фотографії Чеку, заявка відправляється на обробку (модерацію). Обробка заявки проводиться Виконавцем протягом наступних 3-х робочих днів після дати реєстрації.

8.1.4. Оригінал Чеку необхідно зберігати до завершення Акції.

8.2. Передача прав на отримання Призів іншій особі, а також виплата грошового еквівалента Призу не допускаються.

8.3. Акція поширюється тільки на Продукцію, що реалізуються під ТМ  «Ariel», «Tide», «Gala», «Fairy», «Lenor», «mr. Proper»,  які вказані в п. 2.1 цих Правил.

8.5. Один і той же Учасник може брати участь в Акції необмежену кількість разів.

8.6. Один і той же Чек може бути використаний в Акції тільки один раз.

8.7. Один і той же Учасник може стати Переможцем тільки один раз.

8.8. У разі, якщо Організатор та/або Виконавець прийдуть до висновку про невідповідність фотографії Чека Учасника умовам цих Правил або чинного законодавства України, участь в Акції такого Учасника припиняється. Учасник має право завантажити іншу фотографію Чека для участі в Акції, яка відповідає вимогам цих Правил і не суперечить вимогам законодавства України.

8.9. Організатор/Виконавець має право відмовити в участі в Акції Учаснику, який невірно та / або не повністю зазначив необхідну інформацію при реєстрації, а також Учаснику Акції, який не виконав інші вимоги цих Правил.

9. Порядок визначення одержувачів Призів

9.1. Одержувачі Призів визначаються наступним чином:

9.1.2. Визначення Переможців Акції, які здобули право на отримання одного із Призів відбувається шляхом випадкової вибірки (розіграшу) на сайті www.random.org

серед усіх Учасників, які виконали умови п.8. цих Правил.

9.1.3. 29.03.2019 року серед всіх Учасників Акції, які виконали умови п.8. цих Правил, Виконавець визначає 18 Учасників, які стають Переможцями Акції та здобули право отримати одне із Призів визначених в п. 7.2. цих Правил в порядку черговості у Списку.

9.2. Під час визначення Переможців Акції, які отримають Призи, на умовах цих Правил, формується резервний список (далі– Резервний Список) з 5 (п`яти) Учасників Акції (далі– Резервні переможці) для кожного окремого Призу, що прийняли участь у Акції та виконали умови зазначені в цих Правилах, які матимуть право отримати Приз у разі неможливості вручення /або відмови та/або ненадання даних від Учасника Акції, який був визначений, як Переможець Акції, що отримає Приз.

9.3. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором і оскарженню не підлягає.

10. Порядок отримання Призів

10.4. Призи Акції, що вказані в п.7.2. цих Правил, відправляються відповідним Переможцям кур'єрською розсилкою за адресами, вказаною ними під час комунікації з Виконавцем Акції (телефонного дзвінка від представника Виконавця Акції на контактний номер телефону Учасника, залишений Учасником під час реєстрації на Сайті) та після надання такими Переможцями Акції даних вказаних в п. 10.9. цих Правил.

10.5. Учасники Акції несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації: прізвище, ім'я, по-батькові, дати народження, адреси реєстрації, контактним телефоном, та іншу інформацію.

10.6. Витрати, пов'язані з відправкою Призів, несе Виконавець Акції.

10.6.1. Витрати, що не підлягають компенсації Учаснику:

Учасники самостійно сплачують всі будь-які витрати, понесені ними у зв'язку з участю в Акції, зокрема (але не виключно): 

витрати на користування послугами телефонного зв’язку, мережею Інтернет;

витрати на копіювання документів;

витрати на покупку продукції у будь-якому обсязі.

Такі витрати не будуть компенсовані Організатором, Виконавцем Акції або будь-якими іншими особами, залученим до її проведення.

10.7. Організатор/Виконавець/Партнер Акції не несе відповідальності за роботу кур'єрської служби.

10.8. Якщо Переможець Акції, з певних причин, незалежних від Організатора/Виконавця/Партнера, не має можливості одержати Приз до 30.04.2019 року, то він (Переможець Акції) втрачає право на такий Приз без будь-якої компенсації.  Організатор має право розпорядитися таким Призом на свій розсуд.

10.9. Після визначення Учасника Акції Переможцем Акції, який має право на отримання одного із Призів Акції, що зазначені в п. 7.2. цих Правил, Переможець Акції зобов’язаний протягом 3 (трьох) робочих днів, з моменту телефонного дзвінка від представника Виконавця Акції, надіслати на електронну пошту promo-talan@i.ua наступні документи:

 • копію довідки про присвоєння індивідуального податкового номеру;
 • копію паспорту громадянина України (перша, друга, третя сторінка паспорту та сторінка з зазначенням місця реєстрації);
 • фото/скан касового чека (номер чека повинен збігатися з номером чека, який переміг в розіграші)
 • інші необхідні документи, визначені на розсуд Організатора/Виконавця Акції або третіх осіб, залучених ними для проведення Акції.

10.10. Учасники Акції, що здобули право на отримання одного із Призів, зазначених в п.5.1. цих Правил, не можуть передавати своє право отримати такий Приз третім особам.

 

11. Права Учасника.

Учасник має право:

11.1. Ознайомитися з Умовами Акції.

11.2. Брати участь в Акції в порядку, визначеному Правилами, отримувати інформацію про зміни в Правилах.

11.3. Учасник (Переможець), що виграв в Акції, має право вимагати видачу відповідного Призу, вказаного в п.7. цих Правил.

12. Обов'язки Учасника.

12.1. Дотримуватися цих правил проведення Акції.

12.2. У разі виграшу Учаснику необхідно протягом не більше ніж 3 (трьох) робочих днів надати Виконавцю достовірні дані для отримання Призу, що вказані в п. 10.9 цих Правил.

 

13. Права Організатора.

13.1. Організатор має право:

13.1.1. Відмовити у видачі Призу Учаснику, який не виконав вимоги цих Правил і/або порушив умови цих Правил.

13.1.2. Організатор має право відсторонити (скасувати статус) Учасника від участі в Акції на будь-якому етапі проведення Акції, якщо виникли обґрунтовані підозри, що Учасник порушує умови цих Правил.

13.1.3. Використовувати незатребувані Призи на свій розсуд.

13.1.4. Не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками Акції окрім випадків, зазначених у цих Правилах або на підставі вимог чинного законодавства України.

13.1.5. Проводити своїми силами на свій розсуд у будь-який час перевірку достовірності даних Учасника та зажадати від останнього документи, що підтверджують достовірність вказаних даних, або усунути від участі в Акції, відмовити такому Учаснику в участі в Акції та/або отримання Призу без пояснення причин, у випадках:

 • ­Вказівки Учасникомнедостовірних і/або не правильних особистих даних;
 • ­Відмови Учасника в наданні підтверджуючих його особу документів відповідно до вимог цих Правил;
 • ­Якщо Організатор вважає Учасника «призоловом»;

13.2. Організатор не несе відповідальності за неотримання від Учасника необхідних відомостей, в тому числі з вини поштової служби, організацій зв'язку, за технічні проблеми і / або каналів зв'язку, що використовуються при проведенні Акції, а також за неможливість здійснення зв'язку з Учасником через зазначених невірних або неактуальних контактних даних.

 

14. Обов'язки Виконавця Акції.

Виконавець Акції зобов'язується:

14.1. Провести Акцію в порядку, визначеному цими Правилами.

14.2. Видати Призи Учасникам, визнаними Переможцями Акції.

14.3. Здійснити нарахування та сплату податку з доходів фізичних осіб - Учасників Акції, що отримали Призи, у порядку, згідно чинного законодавства України.

 

15. Додаткові умови.

15.1. Беручі участь у цій Акції Учасник Акції підтверджує, що належним чином та у повному обсязі ознайомився з Правилами Акції, погоджуються з цими Правилами і зобов'язуються дотримуватися і виконувати їх.

15.2. Всі результати Акції та / або рішення Виконавця/Організатора/Партнера є остаточними і оскарженню не підлягають та поширюються на всіх Учасників та одержувачів Призів.

15.3. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором / Виконавцем Акції та оскарженню не підлягає.

15.4. Організатор/Виконавець/Партнер Акції не несуть відповідальності за роботу і будь-які помилки операторів поштового, кур’єрського та телефонного зв’язку, в тому числі, але не обмежуючись, за технічні проблеми з передачею даних при використанні каналів зв’язку під час проведення Акції, роботу операторів зв’язку, будь-які помилки операторів зв’язку, внаслідок яких Учасники Акції не були повідомлені або були несвоєчасно повідомлені про право на отримання Призів Акції.

15.5. Організатор/Виконавець/Партнер Акції не несуть відповідальності за неможливість надання Призів Учасникам Акції з будь-яких причин, не залежних від Виконавця/Організатора/Партнера Акції, в т.ч., але не виключно, у випадку, якщо контактна адреса, ім'я та / або прізвище, номер телефону або інший спосіб зв'язку з Учасником були вказані невірно та / або нерозбірливо, змінені тощо. При цьому, такий Учасник втрачає право на отримання Призів. Виконавець Акції може або зателефонувати з метою уточнення таких даних  або надіслати такому Учаснику смс-повідомлення про надання таких уточнюючих даних.  Кількість спроб Виконавця Акції зв’язатись із Учасником Акції, який здобув право на отримання Призів, на умовах цих Правил, не може бути більше як 3 (три) дзвінки протягом 2 (двох) робочих днів, що здійснюються в  період з 09:00 до 18:00 години.

15.6. Організатор має право вносити будь-які зміни та / або доповнення в ці Правила, в тому числі змінювати строки дії Акції, назву і кількість Призів, умови отримання Призів з розміщенням цих змін відповідно до п. 15.9. цих Правил.

15.7. Учасник Акції, який порушив умови Акції, в будь-якому випадку втрачає право на отримання Призу в Акції. Рішення про відмову в наданні Призу приймається Організатором Акції, яке є остаточним і оскарженню не підлягає.

15.8. Відповідальність Організатора/Виконавця/Партнера Акції перед Учасниками, які пред'являють претензії, обмежується вартістю отриманих ними Призів.

 1. Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення офіційних Правил та умов Акції на Інтернет-сайті: www.metro.ua
 • 15.10.Дані Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором/Виконавцем протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення даних Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором/Виконавцем та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до даних Правил та умов.
 • 15.11.Беручи участь в Акції, Учасник тим самим дає свою згоду на обробку його персональних даних, зазначених у п. 10.9 Правил та інших персональних даних, наданих Учасником в ході участі в Акції чи у зв’язку з нею (далі – «персональні дані»), а також на передачу його персональних даних Організатору, третім особам, що здійснюють безпосередню реалізацію Акції та з якими Виконавець уклав відповідний договір, та іншим особам, як зазначено нижче,з метою забезпечення участі в цій Акції, проведення Акції та оголошення її результатів, з метою оподаткування вартості Призів та бухгалтерського/податкового обліку таких операцій, а також з маркетинговою метою, а також для надсилання інформації на адреси, вказані Учасником Акції при комунікації із Виконавцем, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру). Учасник фактом участі в Акції також надає згоду на безоплатне використання Організатором/Виконавцем /третім особам, залученими до проведення/забезпечення Акції його імені, прізвища, зображення з метою проведення Акції, рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені, зображення на фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, глобальній всесвітній мережі Інтернет, тощо без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/Виконавцем та/або будь-якою третьою особою, а також зобов’язується на вимогу Організатора/Виконавця укласти/підписати необхідні документи, згоди на підтвердження вищевказаного.
 • 15.12.Володільцем бази персональних даних УчасниківАкції є Виконавець. Виконавець забезпечує використання персональних даних своїми працівниками відповідно до їх трудових, професійних і службових обов’язків. Доступ третіх осіб буде здійснюватись відповідно до стаття 16 Закону України «Про захист персональних даних» (далі – «Закон про захист персональних даних»), а їх передача – відповідно до положень статті 14 Закону про захист персональних даних.
 • 15.13.Розпорядником персональних даних Учасників Акції є Організатор.
 • 15.14.З персональними даними будуть вчинятися наступні дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання (в тому числі йспособами, зазначеними у п. 15.9 та 15.14 Правил) і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, блокування, знищення персональних даних.
 • 15.15.Персональні дані Учасників Акції без отримання від них окремої згоди та/або повідомлення, можуть бути передані Організатору, афілійованим з ним особам та/або третім особам, які є її незалежними провайдерами послуг, третім особам, що здійснюють безпосередню реалізацію Акції та з якими Виконавець уклав відповідний договір(включаючи передачу персональних даних за межі України в тому числі до країн, які не входять до Європейської Економічної Зони) для обробки з метою, яка вказана у цьому пункті Правил. Окрім того, передача іншим особам персональних даних Учасників Акції без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом про захист персональних даних.Учасник Акції своїми діями стосовно участі в Акції підтверджує, що окреме повідомлення про такі дії з персональними даними не потребується.
 • 15.16.Персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом 3 (трьох) років з моменту закінчення періоду проведення Акції, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних.
 • 15.17.Права Учасника як суб'єкта персональних даних. Учасник Акціїволодіє всіма правами, передбаченими законодавством, зокрема статтею 8Закону про захист персональних даних, в тому числі, але не виключно, Учасник має право:

- на отримання відомостей про Виконавця, як володільця його персональних даних;

- вимагати від Виконавця, як володільця його персональних даних, уточнення своїх персональних даних, їх блокування або знищення в разі, якщо персональні дані є неповними, застарілими, недостовірними, незаконно отриманими або не є необхідними для заявленої мети обробки;

- вживати передбачених законом заходів щодо захисту своїх прав.

Своїми діями стосовно участі в Акції Учасник підтверджує, що він повідомлений про (і) володільця персональних даних, (іі) склад та зміст зібраних персональних даних, (ііі) його права, включаючи без обмежень права, що передбачені статтею 8 Закону України про захист персональних даних, (іv) мету збору персональних даних, та (v) осіб, яким передаються його персональні дані і не потребується надання будь-якого окремого повідомлення.

Своїми діями стосовно участі в Акції Учасник також підтверджує, що надає згоду і підтверджує, що його не потрібно окремо та додатково повідомляти про зміну, видалення чи знищення його персональних даних або обмеження доступу до них.

16. Особливості відповідальності

16.1. Всі звернення споживачів, громадян, Учасників Акції та будь-яких третіх осіб стосовно порядку та умов цієї Акції розглядаються виключно Організатором і направляються за адресою Організатора, що зазначена у цих Правилах.