Підпишіться на розсилку акційних пропозицій від METRO

Підписатися

Правила участі в кампанії "День підприємця - #ownieUA"

Організатор: Компанія МЕТРО АГ, адреса: Metro-Straße 1
40235 Düsseldorf (Metro AG) (надалі – Metro AG або Організатор)

Кампанія проводиться на глобальному рівні в усіх країнах присутності METRO GROUP.

Учасники: Участь в Кампанії в Україні можуть брати  підприємці, які одночасно відповідають наведеним нижче вимогам.

Правила участі в кампанії  «День підприємця / #ownieUA»

(тут і надалі – Кампанія)

Для того, щоб взяти участь у кампанії, зробіть фотографію із своїми покупцями/відвідувачами, і розмістіть її з хештегом #ownieUA у своєму профілі в Facebook. Власник бізнесу, який опублікує найбільшу кількість фотографій, стане переможцем глобальної Кампанії та обличчям Кампанії Дня підприємця 2017, а також METRO AG візьме на себе витрати за відновлення або ж придбання нового устаткування для закладу, яким володіє переможець, на суму до 10 000 євро.

Будь ласка, переконайтеся, що ви згодні з наступними правилами Кампанії:

  1. Учасники акції, а також всі особи, які зображені на  фотографіях, повинні бути не молодші ніж 18 років.
  2. Участь у кампанії дозволяється лише власникам бізнесу, які постійно проживають на території України.
  3. До участі в конкурсі допускатимуться лише ті фотографії, на яких зображено учасника і його/її покупця/відвідувача.
  4. Використовуйте для розміщення фотографії один і той самий профіль, в іншому випадку точність підрахунків не гарантується.
  5. Кампанія триватиме з 1 жовтня (9:00) до 11 жовтня (24:00) 2016 року. Всі фотографії, які будуть опубліковані раніше або пізніше визначеного терміну, не матимуть права брати участь у конкурсі
  6. Розміщуючи фотографію з хештегом #ownieUA, ви надаєте METRO AG всесвітню, не ексклюзивну, незмінну,  безоплатну, з правом видачі субліцензій, безстрокову і надану з правом передачі (уступки) ліцензію, право і дозвіл на використання, публікацію, редагування, поширення, відтворення та зміну розміщеної фотографії та всіх розміщених матеріалів під час проведення кампанії (в тому числі зовнішнього використання в соціальних мережах). Ви відмовляєтесь від будь-якого права бути публічно названими або вказаними як автор фотографії, чи розміщених матеріалів.
  7. METRO AG візьме на себе витрати за відновлення або ж придбання нового устаткування для закладу, яким володіє переможець, на суму до 10 000 євро. Виплата грошового еквівалента вартості призу не здійснюється. У разі, якщо більш ніж один учасник відправив найбільшу кількість фотографій, переможець буде обраний за допомогою онлайн-сервісу random.org300-x-600

8. Переможець отримає повідомлення про перемогу на власний профіль у  соціальній мережі, який використовував для участі в Кампанії. Переможець повинен відповісти на повідомлення про перемогу протягом одного тижня, або ж приз буде анульовано і обрано альтернативного переможця.

9. Розміщуючи фотографію з хештегом #ownieUA, ви погоджуєтесь та гарантуєте наступне:

а) ви отримали спеціальну згоду на використання фотографії для Кампанії від усіх осіб, що зображені на ній;

б) ви володієте або отримали всі необхідні ліцензії, права, згоди і дозволи на публікацію фотографії і додаткових матеріалів у соціальних мережах, на сайті Дня підприємця METRO, у друкованих виданнях METRO та у інтернет-ресурсах у зв’язку із бізнесом (діяльності) компаній METRO;

в) ви не розміщуватимете матеріал, який є незаконним, шкідливим, образливим, непристойним, дискримінаційним або в інших відношеннях недоречним;

г) ви та всі люди, які зображені на фотографії, цілком усвідомлюєте, що всі фотографії відображатимуться на сайті, присвяченому Дню підприємця METRO, а також те, що METRO використовуватиме субпідрядника для здійснення пошуку у соціальних мережах фотографій з хештегом #ownieUA, та демонструватиме їх на сайті до Дня підприємця METRO з метою визначення переможців.

Учасники погоджуються відшкодувати і самостійно нести відповідальність за будь-які претензії, висунуті METRO AG третіми особами, дії або провадження будь-якого роду і від будь-кого, а також за усі збитки, зобов'язання, кошти і витрати, пов'язані чи які виникнули внаслідок будь-якого порушення цих правил.

METRO AG залишає за собою право видаляти будь-які невідповідні фотографії або матеріал.


Згода на використання персональних даних