Стати новим клієном

Замовити картку онлайн!

Зустрічаємо весну з METRO-Одеса

Лише в ТЦ METRO м. Одеса 

odessa-940-200

Офіційні правила участі 

у рекламній Акції ТОВ «Метро Кеш енд КеріУкраїна» під назвою «Щедра весна»

(надалі – Акція)

1. Організатор та Виконавець Акції.

1.1. Організатором та Виконавцем Акції є ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» (мережа центрів оптової торгівлі METRO, далі – «Організатор»).

Місцезнаходження Організатора: пр. Григоренка, 43, 02140, Київ, Україна,

тел./факс:044 492 11/1000, код ЄДРПОУ32049199.

 

2. Мета проведення Акції

2.1. Метою проведення Акції є збільшення кількості візитів покупців, збільшення суми середнього чека покупця, оновлення даних в базі клієнтів та підвищення лояльності покупців до мережі торгівельних центрів МЕТRO на території Одеси за рахунок проведення даної рекламної Акції.

3. Учасники Акції

3.1. До участі в Акції запрошуються всі громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, які є клієнтами чи уповноваженими представниками клієнтів Організатора (фізичні особи) та фізичні особи-підприємці, які мають право здійснювати закупівлю товарів у центрах оптової торгівлі МЕТRO та заповнили Анкету Учасника Акції «Щедра весна» (далі – «Учасники»).

3.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

- працівники Організатора Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

- іноземці та особи без громадянства;

Участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

4. Період проведення Акції

4.1. Акція триватиме з «13» березня 2017 року по «26» березня 2017 року включно (далі – «Період проведення Акції»).

5. Територія проведення Акції

5.1. Акція проводиться в центрах оптової торгівлі МЕТRO на території Південного регіону (далі – «Місце проведення Акції»), а саме:

Торговий центр

Адреса торговельного центру (місця проведення акції)

1

Одеса1

65033, Одеса, вул. Аеропортівська, 29 (6-й км. Овідіопольської дороги)

2

Одеса 3

65102, м. Одеса, Миколаівська дорога,  307/1

3

Одеса 2

65037, Одеська обл., Овідіопольський район, с. Мізікевича, ж-м «Дружний», просп. Маршала Жукова, 101-M

6. Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про Правила та результати

6.1. Інформування Учасників проводиться шляхом розміщення Правил Акції у центрах оптової торгівлі - Організатора (у Місці проведення Акції) протягом Періоду проведення Акції.

6.2. Результати Акції будуть оголошені «26» березня 2017 року о 14.00 в центрах оптової торгівлі МЕТRO (у Місці проведення Акції).

7. Умови участі в Акції

 

7.1 Акції може взяти участь будь-який учасник акції згідно п.3.1, який зробив одноразову покупку на мінімальну суму одним чеком   вказану в  таблиці нижче.  Розмір мінімального чеку (мінімальної суми покупки одним чеком)  для кожного торгового центру визначається окремо, відповідно до таблиці  наведеної нижче (у Місці проведення Акції):

Торговельний центр

(Місце проведення акції)

грн. у т.ч. з ПДВ

1

Одеса1, 65033, Одеса, вул. Аеропортівська, 29 (6-й км. Овідіопольської дороги)

950

2

Одеса 2, 65037, Одеська обл., Овідіопольський район, с. Мізікевича, ж-м «Дружний», просп. Маршала Жукова, 101-M

750

3

Одеса 3, 65102, м. Одеса, Миколаівська дорога,  307/1

600

Для участі в акції необхідно здійснити в період проведення акції в місці проведення акції покупку на мінімальну суму одним чеком  та після чого  учасник заповнив анкету Учасника «Щедра весна» (отримати анкету можливо від касира торговельного центру (у Місці проведення Акції) та опустив її до скриньки, що знаходиться на виході з будь-якого центру оптової торгівлі Організатора на території Одеської області (у місці проведення Акції).

7.1.2 Анкета Учасника вважається дійсною за умови заповнення всіх полів, вказаних до заповнення.

7.2 Кількість анкет, що може бути подана від одного учасника Акції не обмежена. Один учасник має право на отримання одного Подарунку.

7.3 Чек, що підтверджує покупку, передбачену у п.7.1. Правил, та на підставі якого була заповнена анкета Учасника, підлягає зберіганню Учасником до моменту визначення Власника Подарунку.

7.4 Кожна анкета підтверджується окремим Чеком та надається  Організатору акції при розіграші.

7.5 Якщо у організатора виникають підстави підозрювати, що Учасник здійснює копіювання анкет учасника Розіграшу, результати можуть бути анульованими і Учасника не буде допущено до розіграшу до моменту пред’явлення  Учасником Чеків, що за номером відповідають вказаному в анкеті.

7.6 У разі не пред’явлення відповідним Учасником даних, що засвідчують справжність анкети, результати участі такого Учасника у Розіграші анулюються.

 

 

8. Подарунки Акції

 

8.1. Порядок визначення Переможців Акції (Власників Подарунку):

8.1.1 Переможці Акції (Власники подарунків) визначатимуться окремо у кожному центрі оптової торгівлі Організатора на території Одеської області (у місці проведення Акції) щляхом проведення розіграшу у порядку, передбаченому у п.9.1 Правил.

На кожному центрі оптової торгівлі Організатора на території Одеської області (у місці проведення Акції) підлягають розіграшу по 10 (десять) Подарунків та визначатимуться по 10 (десять) Переможців Акції (Власників Подарунку).

Під час Акції у кожному центрі оптової торгівлі Організатора на території Південного регіону (у місці проведення Акції) підлягають розіграшу такі Подарунки:

Арт.

Товар

Цена без НДС, грн

Цена с НДС, грн

К-во, шт

Сумма, грн

375759

ERGO ТЕЛЕВІЗОР

4165,83

4999

1

4165,83

368362

DELFA МУЛЬТИВАРКА DMC-08

540,83

648,996

1

540,83

380972

Trust URBAN 4400 уст для зарад. Тел

249,1667

299

2

498,3334

381463, 381456, 381465, 381462

Набір чаю RIOBA ТРАВ'ЯН (Summer rock+morning+wellness+body harmony)

119,68

478,72

3

359,04

370083

КИЛИМОК ДЖУНІОР

49,92

59,9

3

149,76

 

8.1.2. Загальний розмір подарункового фонду складає 17 141 грн. 40 коп. (сімнадцять тисяч сто сорок одна грн. сорок  коп. без ПДВ на 3 (три) центри оптової торгівлі Організатора на території Південного регіону (у місці проведення Акції), тобто 5 713 грн. 80 коп (чотири тисячі сімсот п’ятдесят три грн. сімдесят одна коп.) без ПДВ на кожен центр оптової торгівлі Організатора у Південному регіоні (у місці проведення Акції). Вище зазначені суми встановлені без урахування сум податку з доходів фізичних осіб. Кожен з центрів оптової торгівлі МЕТRO (у Місці проведення Акції) залишає за собою право вносити зміни до списку Подарунків – заміняти або доповнювати.

8.1.3. Загальна кількість Подарунків Акції складає 30 Метро одиниць на всі центри оптової торгівлі на території Одеської області (у місці проведення Акції).

8.2. Подарунок надається Організатором.

8.3. Оподаткування вартості Подарунка проводиться відповідно до чинного законодавства України. 
Організатор Акції проводить нарахування та сплату податку з доходів фізичної особи - Учасника Акції, що отримав Подарунок. В подальшому Організатор Акції не несе відповідальності стосовно зобов’язань Учасників Акції, що отримали Подарунки, щодо  сплати податку з доходів фізичних осіб.

8.4. Подарунок може бути отриманий Учасниками Акції, що наділені правом на отримання такого Подарунку тільки на умовах цих Правил.

Увага!

Кількість Подарунків обмежена кількістю зазначеною в цих Правилах.

9. Умови визначення Власників Подарунків та порядок отримання Подарунків.

 

9.1.Розігріш відбуватиметься 26 березня 2017 року в центрах оптової торгівлі Організатора на території Одеської області (у місці проведення Акції).

9.1.1. Розіграш проводиться Комісією у складі представників Організатора щляхом розіграшу кожного Подарунку серед анкет у скринці, власники яких присутні під час розіграшу лотів. Перед розіграшем кожного окремого Подарунку Комісія у складі представників Організатора озвучує назву Подарунку, після чого зі скриньки дістається випадкова Анкета, власник якої за умови його присутності під час розіграшу відповідного Подарунку визначається Власником такого Подарунку.

Відсутність власника Анкети на момент проведення розіграшу відповідного Подарунку у центрі оптової торгівлі Організатора на території Одеської області (у місці проведення Акції) автоматично призводить до втрати права на отримання Подарунку, а право на отримання відповідного Подарунку переходить до Власника Анкети, яку дістануть зі скрині наступною. Розіграш кожного Подарунку проводиться до тих пір, поки визначиться Власник такого Подарунку.

9.1.2 Учасник акції, який в результаті розіграшу став Власником Подарунку автоматично втрачає право участі в розіграші наступних Подарунків, а право на отримання відповідного Подарунку переходить до Власника Анкети, яку дістануть зі скрині наступною. Розіграш кожного Подарунку проводиться до тих пір, поки визначиться Власник такого Подарунку.

Процедура визначення Власників Подарунків оформляється протоколом, який підписується членами комісії.

9.2. Передача Подарунку оформлюється між Організатором та Власником Подарунку шляхом підписання Акту приймання-передачі.

9.3. Організатор не відшкодовує Власнику Подарунку вартість проїзду за Подарунком та його подальше транспортування.

9.4 Власник Подарунку не може передавати права на Подарунок іншим особам.

9.5 У випадку, якщо Власник Подарунку, за певними причинами незалежними від Організатора, не має можливості одержати Подарунок, або відмовляється від Подарунку, він не має права на одержання будь-якої компенсації.

 

10. Інші умови

 

10.1 Грошовий еквівалент Подарунків їх Власникам не видається. Подарунки обміну та поверненню не підлягають.

10.2 Відповідальність Організатора перед Учасниками обмежується вартістю Подарунку, що отримали Учасники, які висувають претензії.

10.3 Всі Учасники Акції, беручи в ній участь, погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються дотримуватися і виконувати їх.

10.4 Всі результати Акції та/або рішення Організатора є остаточними і оскарженню не підлягають та поширюються на всіх Учасників та Власників Подарунків.

10.5 У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції та оскарженню не підлягає.

10.6 Організатор не несе відповідальності щодо використання Подарунку, що зазначений в цих Правилах, після їх одержання Власниками Подарунків.

10.7 Організатор не несе відповідальності за роботу і будь-які помилки операторів телефонного, поштового зв’язку та кур'єрських служб, пошти, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли, надійшли із запізненням, їх було загублено чи пошкоджено; за настання обставин непереборної сили, форс-мажорних обставин.

10.8. Організатор і пов'язані з Акцією особи не несуть відповідальності за неможливість надання Подарунка Учасникам Акції з будь-яких причин, що не залежать від Організатора. При цьому, такий Учасник втрачає право на одержання Подарунку.

10.9 Організатор Акції має право вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в тому числі змінювати строки дії Акції, умови отримання Подарунку з їх розміщенням у центрах оптової торгівлі Організатора на території Південного регіону (у місці проведення Акції).

10.10 У випадку виникнення ситуації, яка заважає проведенню Розіграшу Організатор приймає остаточне рішення про припинення або зміну дати проведення Розіграшу. Організатор не відшкодовує Учасникам вартість проїзду в разі зміни дати Розіграшу.

Правила погоджені: 17 лютого 2017 р.

Регіональний менеджер                                                                   Арсен Старченко

Директор ТЦ 12                                                                                Володимир Ковальковський

Директор ТЦ 31                                                                                Олександр Чалапко

Директор ТЦ 42                                                                                            Вадим Воротов