День Підприємця

Щотижневі знижки

Вже традиційно в жовтні наша мережа відзначає свято професійної гостинності – День підприємця в METRO! Так ми виражаємо свою підтримку рестораторам і власникам бізнесів, які просувають готельно-ресторанну справу.

З особливої нагоди протягом усього місяця нашим HoReCa-клієнтам будуть запропоновані щотижневі знижки на визначені групи товарів. А це означає: 5 тижнів спеціальних пропозицій і ще більше вигоди від купівлі оптом. Святкуйте зі знижками та робіть свою справу з пристрастю!

Офіційні правила програми

Запрошуємо вас долучитися до серії наших онлайн лекцій та кулінарних майстар-класів на честь Дня Підприємця. Реєструйтеся за посиланням та підключайтеся до онлайн трансляцій, щоб не пропустіть цікаві та актуальні теми.

3-го листопада о 14:30 запрошуємо вас на останній у цьому циклі кулінарний онлайн майстер-клас на тему: "Неаполітанська піца. Секрети від експерта", який проведе піцейолло ресторану Napule Giuseppe Irollo, де він приготує три піци: маргарита, марінара та кальцоне.Під час майстер-класу Джузеппе поділиться своїми секретами приготування справжньої італійської піци та з радістю відповість на всі ваші запитання в режимі онлайн