Стати новим клієном

Замовити картку онлайн!

Користуйся знижками в METRO ще 12 місяців!

Шановні клієнти,

Ми високо цінуємо вашу з нами співпрацю та щиро дякуємо вам за те, що ви обираєте «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» для здійснення закупівель для вашого бізнесу або особистих цілей!

У своїй повсякденній роботі ми прагнемо задовольнити всі ваші потреби у купівлі високоякісних продуктів за найкращими цінами у наших торгівельних центрах по всій Україні. 

Всі наші клієнти можуть користуватися перевагами нашої програми лояльності «METRO Бонус». Але саме зараз ми розробляємо нову програму лояльності, яка надасть нашим клієнтам ще більше переваг для щоденних покупок у METRO. В результаті ви, шановні клієнти, отримаєте найкраще співвідношенням низьких цін та програми лояльності.

До запровадження нової програми лояльності статус учасника поточної програми «METRO Бонус» для всіх наших клієнтів буде збережено на тому самому рівні, який вони підтвердять або здобудуть до 30 червня 2016 року. Всі зароблені бонуси в рамках програми лояльності «METRO Бонус» діють 6 місяців з момента їх нарахування.

Також ви можете скористатися унікальною можливістю підвищити ваш поточний статус у програмі лояльності METRO Бонус та зберегти вашу знижку на наступні 12 місяців.

 

Дякуємо, що ви з нами, 
Ваша команда МЕТРО Кеш енд Кері Україна