Підпишіться на розсилку акційних пропозицій від METRO

Підписатися

Замовляйте онлайн - отримуйте подарунки

Вітаємо наших переможців акції "Замовляйте онлайн- отримуйте подарунки"

fsd-winners

1. Організатор та Виконавець Акції.

1.1. Організатором та Виконавцем Акції є ТОВ “МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА” (мережа центрів оптової торгівлі METRO, далі – «Організатор»).

Місцезнаходження Організатора: пр. Григоренка, 43, 02140, Київ, Україна,

тел./факс:044 492 11/1000, код ЄДРПОУ32049199.

2. Мета проведення Акції

2.1. Метою проведення Акції є збільшення кількості замовлень доставки онлайн, збільшення суми середнього чека покупця, оновлення даних в базі клієнтів та підвищення лояльності покупців до доставки Horeca Direct за рахунок проведення даної  Акції.

3. Учасники Акції

3.1. До участі в Акції запрошуються всі громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, які є клієнтами доставки Horeca Direct - мають укладені договори доставки товарів з ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україан»

3.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

- працівники Організатора Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

- іноземці та особи без громадянства;

Участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

4. Період проведення Акції

4.1. Акція триватиме з «17» липня 2017 р.  року по «17» серпня 2017 року включно (далі – «Період проведення Акції»).

 

5. Територія проведення Акції

5.1. Акція проводиться в магазинах Метро за наступними адресами:

Львів, вул. Городоцька 300

Івано-Франківськ, вул.Вовчинецька 225-М

Одеса, вул. Аеропортівська 29

Харків, Гагарина, 187/1

Дніпро, вул. Каштанова 1

Київ, просп. Московський 26-в

(далі – «Місце проведення Акції»),

 

6. Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про Правила та результати

6.1. Інформування Учасників проводиться шляхом розміщення Правил Акції у на сайті  Організатора за посиланням https://www.metro.ua/., через персоналізовану розсилку клієнтам на електрону пошту та вайбер протягом Періоду проведення Акції.

6.2. Результати Акції будуть оголошені «22» серпня о 13:00 годині на сайті https://www.metro.ua/.

 

7. Умови участі в Акції

7.1. В Акції може взяти участь будь-який учасник акції який відповідає вимогам зазначеним  в п.3.1, який в період проведення Акції зробив чотири і більше  замовлення протягом періоду дії акції на загальну суму всіх замовлень від 20 000 грн без ПДВ. В разі якщо особа не зробила в акційний період чотири замовлення він не має права приймати участі у вказаній акції  (навіть за наявності одного замовлення на суму більше 20 000, грн. з ПДВ)

Після здійснення чотирьох замовлень та досягнення суми в 20 000,00 грн. Учасник автоматично потрапляє до бази клієнтів, що приймають участь в акції, та система автоматично формує список учасників Акції , додатково заповнювати/ формувати анкету не потрібно.

 

7.2. Один учасник має право на отримання лише одного Подарунку.

7.3. Чеки, що підтверджують  покупку, передбачену у п.7.1. Правил, та на підставі якого він потрапив до списку учасників  підлягає зберіганню Учасником до моменту визначення Власника Подарунку.

7.4.   Чек надаються  Організатору акції при отриманні  призів.

7.5. Якщо у організатора виникають підстави підозрювати, що Учасник здійснює копіювання анкет учасника Розіграшу, результати можуть бути анульованими і Учасника не буде допущено до розіграшу до моменту пред’явлення Учасником Чеків, що за номером відповідають вказаному в анкеті.

7.6. У разі не пред’явлення відповідним Учасником даних або чеку, результати участі такого Учасника у Розіграші анулюються.

 

8. Подарунки Акції

8.1. Загальний розмір подарункового фонду складає 7 тисяч грн. 00 коп. (сім тисяч грн.. 00 коп.).  подарунками акції є :

Подарунок  № 1.    Велосипед – 1 шт. Вартістю 2999,00 грн
Подарунок  № 2.    павербенк – 1 шт  (вартість 715,00 грн )

Подарунок  № 3.   павербенк – 1 шт  (вартість 715,00 грн )
Подарунок  № 4.    Подарунковий набір кави – 1 шт /набір (в набір входять 3 упаковки чаю Rioba, сумарна вартість 739,70 грн)

Подарунок  № 5.    Подарунковий набір кави – 1 шт /набір (в набір входять 3 упаковки чаю Rioba, сумарна вартість 739,70 грн)

Подарунок  № 5.    Подарунковий набір кави – 1 шт /набір (в набір входять 3 упаковки чаю Rioba, сумарна вартість 739,70 грн)

 

Загальна кількість подарунків 5 шт/ набір..

8.2. Подарунок надається Організатором.

8.3. Оподаткування вартості Подарунка проводиться відповідно до чинного законодавства України. Організатор Акції проводить нарахування та сплату податку з доходів фізичної особи - Учасника Акції, що отримав Подарунок. В подальшому Організатор Акції не несе відповідальності стосовно зобов’язань Учасників Акції, які отримали Подарунки, щодо  сплати податку з доходів фізичних осіб.

8.4. Подарунок може бути отриманий Учасниками Акції, що наділені правом на отримання такого Подарунку тільки на умовах цих Правил. Організатор Акції має право змінювати кількість та перелік подарунків, які розігруються в Акції.

 

Увага!

Кількість Подарунків обмежена кількістю зазначеною в цих Правилах.

 

9. Умови визначення Власників Подарунків та порядок отримання Подарунків.

9.1.Розіграш подарунків відбуватиметься 21 серпня 2017 року о 13:00 годині онлайн за допомогою сайту https://www.random.org/.

9.1.2. Розіграш Призів проводиться Комісією у складі представників Організатора шляхом випадкового вибору серед  учасників розіграшу на сайті https://www.random.org/. Перша людина у списку отримує подарунок №1, друга – подарунок №2, третя – подарунок №3, четвера - №4, п’ята - №5

9.2. Передача Подарунку оформлюється між Організатором та Власником Подарунку шляхом підписання Акту приймання-передачі.

9.3. Організатор не відшкодовує Власнику Подарунку вартість проїзду за Подарунком та його подальше транспортування.

9.4.  Власник Подарунку не може передавати права на Подарунок іншим особам.

9.5 У випадку, якщо Власник Подарунку, за певними причинами незалежними від Організатора, не має можливості одержати Подарунок, або відмовляється від Подарунку, він не має права на одержання будь-якої компенсації. А подарунок залишається у розпорядженні Організатора та використовується  ним на власний розсуд.

 

10. Інші умови

10.1. Грошовий еквівалент Подарунків їх Власникам не видається. Подарунки обміну та поверненню не підлягають.

10.2. Відповідальність Організатора перед Учасниками обмежується вартістю Подарунку, що отримав Учасник, який висуває претензії.

10.3. Всі Учасники Акції погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються дотримуватися і виконувати їх.

10.4. Всі результати Акції та/або рішення Організатора є остаточними і оскарженню не підлягають та поширюються на всіх Учасників та Власників Подарунків.

10.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції та оскарженню не підлягає.

10.6. Організатор не несе відповідальності щодо використання Подарунку, що зазначений в цих Правилах, після їх одержання Власниками Подарунків.

10.7. Організатор не несе відповідальності за роботу і будь-які помилки операторів телефонного, поштового зв’язку та кур'єрських служб, пошти, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли, надійшли із запізненням, їх було загублено чи пошкоджено; за настання обставин непереборної сили, форс-мажорних обставин.

10.8. Організатор Акції має право вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в тому числі змінювати строки дії Акції, умови отримання Подарунку та перелік подарунків.

10.10 У випадку виникнення ситуації, яка заважає проведенню Розіграшу, Організатор приймає остаточне рішення про припинення або зміну дати проведення Розіграшу. Організатор не відшкодовує Учасникам вартість проїзду в разі зміни дати Розіграшу.

10.11.  Беручи участь у Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою однозначну згоду на використання наданої персональної інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т.ч. шляхом передачі третім особам, які мають відповідні правовідносини із Організатором/Виконавцем Акції), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання Подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

Правила погоджені: 12.07.2017 р.