Підпишіться на розсилку акційних пропозицій від METRO

Підписатися

Легко прибирайте – техніку для дому вигравайте!


METRO

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА та умови

проведення Акції «Легко прибирай – техніку для дому вигравай!»

(далі за текстом - «Правила»)

 

1. Загальні положения

 

1.1. Замовником Акції «Легко прибирай – техніку для дому вигравай!» (надалі – «Акція») є Товариство з обмеженою відповідальністю  «Ергопак», що знаходиться за адресою:  08154, Київська область, м. Боярка, вул. Соборності, 36, код ЄДРПОУ 31364122 (далі - «Замовник»).

1.2. Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю  «Ергопак», що знаходиться за адресою:  08154, Київська область, м. Боярка, вул. Соборності, 36, код ЄДРПОУ 31364122 (далі - «Організатор»).

1.3. Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю  «Ергопак», що знаходиться за адресою:  08154, Київська область, м. Боярка, вул. Соборності, 36, код ЄДРПОУ 31364122 (далі – «Виконавець»).

1.4. Місце проведення акції:

1.4.1. Мережа торгівельних центрів «МЕТРО» - Товариство з обмеженою відповідальністю «Метро Кеш Енд Кері Україна», що знаходиться за адресою: 02140, м. Київ, проспект Петра Григоренка, 43.

 

2. Учасники Акції

 

2.1. До участі в Акції запрошуються усі громадяни України, що на момент проведения Акції досягнули 18 років та проживають на території України, з урахуванням обмежень, встановлених розділом 2.2 Правил, та, які належним чином та в повному об’ємі виконали всі умови даних Правил (далі - «Учасники Акції»).

2.2. Особи, що не можуть бути учасниками та не приймають участь в Акції, незалежно від виконання ними умов даних Правил:

- Співробітники та представники  Організатора Акції, ТОВ «Метро Кеш Енд Кері Україна»  і будь-які інші особи, які беруть участь у підготовці та проведенні Акції, та їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, мати/батько, дід/баба);

- особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилось 18 років;

- особи, які не виконали умови Акції або порушили умови цих Правил.

Участь в Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Організатор Акції не зобов’язаний перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.

Учасники Акції під час участі в Акції зобов’язуються:

- дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;

- вказувати повні, коректні та достовірні відомості, визначені у даних Правилах;

- свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції;

- не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі такого Учасника в Акції.

2.3. Беручи участь в Акції, Учасник Акції погоджується та підтверджує факт ознайомлення з цими Правилами та свою повну та безумовну згоду з даними Правилами.

2.4. Надання Учасником Акції недостовірних/некоректних даних для участі в Акції, в тому числі щодо засобів зв’язку з таким Учасником Акції, не виконання/неналежне виконання умов даних Правил, позбавляє його права на отримання Подарунка Акції.

2.5. Кожен Учасник Акції може брати участь в Акції будь-яку кількість разів, за умови виконання умов проведення даної Акції зазначених в п. 5 Правил.   

2.6. Організатор Акції залишає за собою право відсторонити від участі в Акції Учасників, які порушили будь-які умови даних Правил.

 

3. Територія та місце проведення Акції

 

3.1. Акція проводиться в місцях проведення Акції на території України в мережі торгівельних центрів «МЕТРО» згідно адресної програми проведення Акції вказаної в п.10 Правил, за винятком зони проведення операції Об'єднаних сил, тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (у подальшому – окуповані території).

 

4. Строк проведення Акції

4.1. Строк проведення Акції (у подальшому за текстом "Строк проведення Акції") з 00 годин 01 хвилини 17 липня 2019 року по 23 години 59 хвилин 13 серпня 2019 року.

4.2. Строк проведення Акції може бути змінений Організатором за його рішенням самостійно або у зв'язку з істотною зміною обставин, які не могли бути передбачені Організатором.

 

5. Умови участі в Акції

 

5.1. Офіційні веб-сайти Акції (далі - «офіційний сайт/сайт»): http://www.melochizhizni.ua/ та https://www.facebook.com/Melochi.Zhizni.

Учасники Акції можуть придбати необмежену кількість акційної продукції ТМ «Мелочи Жизни».

Для участі в Акції необхідно:

- Протягом Строку проведення Акції придбати будь-яку продукцію ТМ «Мелочи Жизни» в мережі торгівельних центрів «МЕТРО», на суму від 100 грн (одним чеком);

- ознайомитись на Сайті http://www.melochizhizni.ua/akciji/ з Правилами участі в Акції;

- Зареєструвати номер чека безпосередньо на сайті http://www.melochizhizni.ua/akciji/ або перейти за посиланням відсканувавши QR-код що знаходиться біля стендів с продукцією ТМ «Мелочи Жизни», біля кас та в газетах мережі торгівельних центрів «МЕТРО»

- Увага! Зареєстровані чеки необхідно зберігати до завершення акції.

5.2. Всі Учасники Акції, беручи в ній участь, погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються дотримуватися і виконувати їх.

5.3. Учасник Акції, що порушив будь-які правила Акції, в будь-якому випадку втрачає право на отримання Подарунка в Акції. Рішення про відмову в наданні Подарунку приймається Організатором Акції, яке є остаточним і оскарженню не підлягає.

5.4. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за неможливість або будь-які технічні неполадки, пов’язані з реєстрацією Учасників або Кодів на сайті.

5.5. Чек по якому було здійснено покупцем повернення товарів належної якості відповідно до Закону «Про захист прав споживачів» та після повернення залишилось менше 3 (трьох) одиниць продукції ТМ «Мелочи Жизни» не має права брати участь у розіграшу. В разі виникнення спорів надання подарунку  буде  здійснюватися на розсуд організатора акції. 

 

6. Подарунковий фонд Акції

 

6.1. Подарунковий фонд Акції складається з:

- Подарунок №1 – дрібна побутова техніка, а саме: блендер Tarrington House STM6000MCS в кількості 30 штук, сендвічниця Aro ST750 в кількості 30 штук, чайник Tarrington House WK10185 в кількості 30 штук. Загальна кількість подарунків – 90 штук. 

- Подарунок №2 – набір продукції ТМ «Мелочи Жизни». Один подарунковий набір складається з:

 

Губка банна Сонечко 1 шт МЖ

Губка банна масажна Афродіта 1 шт МЖ

Губка лазнева масажна Спорт Чемпіон1 шт МЖ

Губки кухонні 5+1 шт МЖ

Губки кухонні з Великими порами 5 шт МЖ

Губки кухонні з Великими порами 10 шт МЖ

Губка кухонна Спецефект Делікат 1 шт МЖ

Губки кухонні Спецефект Антибактеріал 4 шт ТМ Мелочи Жизни

Скребок неіржавіючий металевий 1 шт МЖ

Пакети д/сміт. 60л/20шт Стандарт МЖ

Пакети для сміття 35л/50шт із затяжкою Стандарт МЖ

Пакети д/сміт. 35л/30шт. МЖ

Пакети для сміття 35л/30шт із затяжкою сині МЖ

Серветка мікрофібра універсальна 1шт МЖ

Пакети із застібкою 1л, 3 л, 5 шт МЖ

Папір для випічки пергаментний 5м, ширина 29 см МЖ

Плівка для продуктів 20м МЖ

Плівка харчова СВІЖІСТЬ 30 м МЖ

Рукав для запікання 5м/кор з кліпс. МЖ

Фольга алюмінієва 10м МЖ

Фольга алюмінієва 8 м Жаростійка МЖ

Загальна кількість наборів – 30 штук.

  • Подарунок №3 – супердарунок. Пилосос Aro WVC2000. Загальна кількість пилососів – 5 штук.

- Подарунок № 4 – супердарунок. М’ясорубка Tarrington House MG1010. Загальна кількість м’ясорубок – 5 штук.

- Подарунок № 5 – супердарунок. Кавоварка Tarrington House WK10185. Загальна кількість кавоварок – 5 штук.

6.2. Подарунковий фонд Акції обмежений і складає кількість, зазначену в пункті 6.1. Правил.

6.3. Характеристики Подарунків визначаються на розсуд Організатора та можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах. Заміна Подарунків грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Подарунки обміну та поверненню не підлягають. Організатор Акції не несе жодних гарантійних зобов’язань щодо якості Подарунків.

6.4. Організатор не несе відповідальності щодо подальшого використання Подарунків Переможцями Акції після їх одержання, за неможливість Переможцями Акції скористатись наданими Подарунками з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання такого Подарунків.

6.5. Дотримання вимог законодавства України щодо оподаткування вартості доходів в результаті отримання Подарунків забезпечується Виконавцем відповідно до вимог законодавства України.

 

7. Визначення Переможців Акції

 

7.1. Дати проведення розіграшів:

- 24 липня 2019 року – розіграш проводиться серед усіх Учасників Акції, які виконали умови акції (п.5.1. Правил)  в період з 00:01:00 годин 17 липня 2019 року по 23:59:59 години 23 липня 2019 року включно.

- 31 липня 2019 року  – розіграш проводиться серед усіх Учасників Акції, які виконали умови акції (п.5.1. Правил)  в період з 00:01:00 годин 24 липня 2019 року по 23:59:59 години 30 липня 2019 року включно.

- 07 серпня 2019 року  – розіграш проводиться серед усіх Учасників Акції, які виконали умови акції (п.5.1. Правил)  в період з 00:01:00 годин 31 липня 2019 року по 23:59:59 години 06 серпня 2019 року включно.

- 14 серпня 2019 року  – розіграш проводиться серед усіх Учасників Акції, окрім Переможців щотижневих розіграшів та які виконали умови акції (п.5.1. Правил)  в період з 00:01:00 годин 17 липня 2019 року по 23:59:59 години 13 серпня 2019 року включно.

7.2. Розіграш та визначення Переможців проводиться в строки, вказані в п.7.1 даних Правил.  

7.3. Переможці Акції будуть визначатися наступним чином:

Після кожного розіграшу визначаються 40 Переможців.

Визначення Переможців Акції буде проведено шляхом випадкової вибірки за допомогою Інтернет ресурсу (https://www.random.org). У спеціальному обладнанні не містяться приховані алгоритми (в тому числі вихідні тексти комп’ютерних програм), інформаційні масиви, вузли чи агрегати, недоступні для інспектування та тестування з боку органів, які здійснюють контроль за проведенням Акції.

Для підтвердження виконання умов Акції, вказаних в п.5.1. Правил, та отримання подарунку, Переможець             повинен відповісти на телефонний дзвінок Організатора Акції та надіслати підтверджуюче фото зареєстрованого фіскального чеку.

7.4. Результати визначення Переможців Акції визнаються остаточними і не можуть бути змінені або оскаржені Учасниками. Організатор Акції залишає за собою право збільшити/змінити Подарунковий фонд Акції, або включити в Акцію додаткові подарунки, не передбачені цими Правилами. Якщо такі зміни будуть мати місце, Організатор або залучені ними треті особи повідомляють про них додатково.

У випадку недостовірності, неповноти наданої інформації учасником, Організатор не несе відповідальності щодо несповіщення Учасника про право отримання Подарунку, перемогу в Акції.

За підсумками розіграшу, не пізніше 5-ти календарних днів, має бути складено рішення комісії Організатора про визначення переможців акції. В рішення комісії Організатора відображається результати проведення акції, імена переможців, ідентифікаційні коди переможців, сума отриманого подарунка. До рішення комісії Організатора додаються копії паспортів та ідентифікаційних кодів переможців.

7.5. Інформація про Переможців після кожного розіграшу (п.7.1. Правил) публікується в день розіграшу на сайті: http://www.melochizhizni.ua/akciji/  та на сайті: https://www.facebook.com/Melochi.Zhizni.

 

8. Порядок та строки отримання Подарунків Акції:

 

8.1. Порядок отримання Подарунків:

Переможці можуть отримати свої подарунки в одному з Місць проведення Акції згідно Адресної програми ( п.10 Правил),  протягом 10-ти робочих днів після опублікування переліку переможців на Сайті і отримання Організатором Акції всієї необхідної інформації для підтвердження факту виграшу, а саме:

  • ПІБ;
  • мобільний телефон;
  • копії першої сторінки паспорта громадянина України одержувача подарунку;
  • копії документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки одержувача подарунку;
  • копії фіскального чека, що був зареєстрований на сайті http://www.melochizhizni.ua/akciji/ та обраний системою random як виграшний.

Після вручення подарунків, повинен бути складений акт про вручення подарунків з підписами переможців акції (одержувачів подарунків) та відповідальних осіб зі сторони Організатора акції. В акті вказуються реквізити Організатора акції, паспортні дані переможця акції (одержувача подарунка), його реєстраційний номер облікової картки платника податків, вартість подарунка, спосіб передачі подарунка, дата отримання подарунка, П.І.Б. співробітників Організатора акції, уповноважених вручити подарунки.

За підсумками проведення акції, складається звіт про результати акції, фактичні витрати на проведення акції.

8.2. Витрати, пов'язані з відправкою Подарунків, несе Організатор/Виконавець Акції.

8.3. Один Переможець Акції може отримати тільки один щотижневий подарунок або супердарунок за одним результатом розіграшу згідно строків проведення Акції вказаних в п.7.1. Правил.

8.4. Подарунок не може бути відправлений Учасникам, які проживають на території України, яка визнана тимчасово окупованою або на території проведення операції Об'єднаних сил.

8.5. У випадку, якщо Переможець Акції не отримав Подарунок з причини, що не залежать від Організатора/Виконавця, то вважатиметься, що такий Учасник добровільно відмовився від отримання Подарунку Акції та він не матиме права претендувати на Подарунок Акції або на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації, в тому числі і грошової. Організатор Акції розпоряджається таким невитребуваним Подарунком Акції на власний розсуд. У випадку ненадання та/або несвоєчасного надання та/або не підписання Переможцем Акції, який здобув право на отримання Подарунку Акції документів, зазначених в пунктах 8.1 даних Правил, буде вважатись, що Переможець Акції, який здобув право на отримання Подарунку Акції добровільно відмовився від отримання Подарунку.

8.6. Передача права на отримання Подарунків Акції третім особам не допускається.

8.7. Правилами Акції не передбачено зберігання не витребуваних Подарунків Акції.

8.8. Виконавець/Організатор мають право:

8.8.1.  Відмовити у видачі Подарунків Акції Учаснику, який не виконав належним чином та в повному об’ємі умови, необхідні для отримання такого Подарунку, згідно цих Правил;

8.8.2.   Відмовити у видачі Подарунку, якщо Учасник вказав недостовірну інформацію про себе та/або адресу доставки. Грошовий еквівалент Подарунків не видається.

8.9.      Виконавець/Організатор Акції не несуть відповідальності за технічні проблеми з передачею даних при використанні каналів зв’язку під час проведення Акції, за роботу Інтернет-сайтів, роботу операторів зв’язку, будь-які помилки операторів зв’язку, внаслідок яких Учасник Акції не був повідомлений або був несвоєчасно повідомлений про право на отримання Подарунків Акції.

8.10.    Виконавець/Організатор Акції не несуть жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, в т.ч. інформації щодо контактів з ними, якщо надання такої інформації передбачено цими Правилами.

8.11.  Виконавець/Організатор Акції не відповідають за будь-які витрати Переможців Акції, пов’язані з отриманням та подальшим використанням Подарунків Акції.

8.12. Виконавець/Організатор Акції не несуть відповідальності за неможливість Переможців Акції скористатись наданим їм Подарунками з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків Акції.

8.13. Виконавець/Організатор Акції не беруть на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Подарунків Акції. Виконавець/Організатор Акції не вступають в будь-які спори стосовно визнання будь-яких осіб Переможцями Акції і права на одержання Подарунків Акції. Виконавець Акції не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких спорах.

8.14. Виконавець/Організатор Акції та залучені ними треті особи не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Виконавця/Організатора Акції та залучених ними третіх осіб, обставини.

8.15. Організатор має повне право відмовити в отриманні будь-яких Подарунків Акції у випадку ненадання Переможцем Акції повної інформації, надання недостовірної інформації, ненадання чи несвоєчасне надання Учасником Акції Виконавцю необхідних документів, передбачених даними Правилами і діючим законодавством України, у випадку недотримання Переможцем Акції інших положень цих Правил та діючого законодавства України.

Організатор/Виконавець Акції та їх представники не несуть відповідальності за неможливість отримання Подарунку Переможцем Акції,  з будь-яких причин, що не залежать від Організатора/Виконавця Акції та їх представників, в т.ч. у разі, якщо контактна адреса, ім'я та/або прізвище, номер телефону або інший спосіб зв'язку з Переможцем Акції було вказано невірно та/або нерозбірливо або було змінено, тощо, так само, як і у разі неотримання від Переможця інформації та/або копій документів відповідно до періоду та списку, зазначених у цих Правилах. При цьому такий Переможець не має права на одержання від Організатора/Виконавця Акції та їх представників будь-якої компенсації. За повноту, достовірність і правомірність використання інформації, в тому числі контактної, яка надається Переможцем акції, несе повну відповідальність Переможець Акції. Організатор і Виконавець приймають цю інформацію як таку, що відповідає дійсності, та не здійснюють її перевірку.

 

9. Додаткові умови

 

9.1.      Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну і безумовну згоду Учасника з даними Правилами. Порушення Учасниками Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання Подарунків Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації, в тому числі і грошової.

9.2.      Для отримання Подарунку Акції в рамках цієї Акції Учасник Акції має надати
Організаторові/Виконавцю, залученим ними третім особам інформацію (в т.ч. персональні дані), визначену цими Правилами. Фактом участі в цьому Акції Учасник Акції підтверджує достовірність наданої інформації та згоду на її подальше використання так, як це вказано нижче. Учасник Акції несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації (в т.ч. інформації щодо контактів з ним).

9.3. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності у випадку невиконання своїх зобов’язань внаслідок надання Учасником неповних, неточних, застарілих, недостовірних персональних даних.

9.4. Переможці Акції зобов’язані підписати всі необхідні документи, пов’язані з отриманням Подарунків Акції.

9.5. Приймаючи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його персональних даних Організатором/Виконавцем Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені і фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора на номер мобільного телефону/адресу, вказану Учасником при реєстрації, повідомлень тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, але виключно в рамках проведення Акції і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних». Учасник має право в будь-який момент відмовитися від отримання СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора, попередньо повідомивши Організатора про таке рішення. Усі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю Учасників Акції, створені під час проведення Акції, та/чи у зв’язку з Акцією, є власністю Організатора Акції і можуть використовуватися без будь-якого відшкодування. Учасник Акції, який став Переможцем Акції, та отримує Подарунок Акції, погоджується фотографуватися для виготовлення графічних матеріалів без виплати йому за це будь-якої винагороди. Такі особи надають свою згоду на використання їх зображень, в тому числі під час реклами Товарів Організатора. Усі права інтелектуальної власності, що виникають у зв’язку з виконанням цього пункту Правил, належать Організаторові Акції.

9.6. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

9.7. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

9.8. Беручи участь в Акції, кожен Учасник свідчить і підтверджує, що він ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних Переможця, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Організатором Акції на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить чинному законодавству України.

9.9. Своєю участю в Акції Учасник Акції надає Організатору згоду в порядку визначеному Законом України «Про захист персональних даних», на обробку та використання його персональних даних (паспортні дані, ідентифікаційний код, та інше) виключно з метою виконання вимог чинного законодавства України, щодо реклами, податків, та в сфері бухгалтерського обліку, підготовки статистичної інформації.

9.10. Права Учасника як суб'єкта персональних даних. Учасник має право:

- на отримання відомостей про місцезнаходження Організатора як володільця/розпорядника його персональних даних;

- вимагати від Організатора як володільця/розпорядника його персональних даних уточнення своїх персональних даних;

- застосовувати передбачені законом засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.

9.11. Обробка персональних даних Учасника Акції може здійснюватися Організатором самостійно або може бути передана третім особам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності.

9.12. Персональні дані Учасника Акції зберігаються в базі персональних даних «Переможці», що є власністю Організатора, до їх відкликання за письмовою вимогою Учасника Акції. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних Учасник не допускається до подальшої участі у Акції.

9.13. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди.

9.14. Розгляд звернень щодо правил та додаткового роз’яснення несе Організатор Акції, додаткова інформація за телефонами + 3 8 063 697 70 35.

 

10. Адресна програма Акції

 

1

Київ, Теремки. ТЦ №11
Кільцева дорога 1-в

2

Київ, Позняки. ТЦ №10
просп. Петра Григоренко 43

3

Київ, Почайна. ТЦ №16

просп. Степана Бандери 26-в

4

Київ, Троєщина. ТЦ №33
вул. Сабурова 2-А

5

Житомир. ТЦ №39
вул. Ватутіна 55-В

6

с. Зарванці, ТЦ №21
вул. Хмельницьке Шосе 0,5км 1

7

Рівне. ТЦ №34
вул. Макарова 21

8

с. Супрунівка. ТЦ №25
вул. Київське Шосе 1-A

9

Кривий Ріг. ТЦ №20
вул. Бикова 31

10

Чернівці. ТЦ №28
вул. О.Вільшини 1-д

11

Миколаїв. ТЦ №23
пр. Героїв Сталінграда 9-Д

12

смт Ювілейне. ТЦ №26
вул. Каштанова 1

13

Одеcа. ТЦ №42
вул. Миколаївська дорога 307/1

14

Харьків-Олексіївка. ТЦ №32
Кільцева дорога 8

15

с. Вовчинець. ТЦ №27
вул.Вовчинецька 225-М

16

Харьків. ТЦ №13
просп. Гагаріна 187/1

17

Одеса. ТЦ №12
вул. Аеропортовська 29 (6-й км. Овідіопольскої дороги)

18

Одеса. ТЦ №31
просп. Маршала Жукова 101-M

19

Запоріжжя. ТЦ №18
Оріхівське Шосе 7-А

20

Львів. ТЦ №17
вул. Городоцька 300

21

Маріуполь. ТЦ №38
Володарське шосе 4

22

Дніпро. ТЦ №14
Запоріжське шосе 63

23

Львів. ТЦ №37
вул. Джорджа Вашингтона 8