Підпишіться на розсилку акційних пропозицій від METRO

Підписатися

Рекомендуємо змінити поштову скриньку mail.ru та Яндекс


У зв'язку з підписанням Президентом України наказу №133/2017 про введення санкцій проти ряду інтернет-сервісів, Ваша електронна пошта може бути заблокована.

Відповідно до даних змін, ми просимо Вас оновити свою адресу електронної пошти, що допоможе Вам залишатися на зв’язку.

Сервіси, які ми рекомендуємо для створення резервної електронної адреси:

  • gmail.com
  • yahoo.com
  • ukr.net
  • outlook.com

Будь ласка, оновіть свій email, використовуючи номер картки клієнта METRO

Як уникнути блокування  без порушення правових норм України?
Щоб налаштувати отримання і відправку листів через інтерфейс Gmail, Вам знадобиться Ваш логін і пароль до поштової скриньки Mail.ru або Яндекс, а також аккаунт Gmail.

Налаштування Gmail

  • Створіть аккаунт Gmail або використовуйте існуючий.
  • Натисніть на іконку і оберіть зі списку пункт "Налаштування".
1
  • Щоб мати можливість відправляти листи з адрес mail.ru та Яндекс, на тій же вкладці в розділі «Відправити лист як:» оберіть команду «Додати іншу адресу електронної пошти»
  • Тепер налаштуйте функцію – отримання пошти з інших аккаунтів.  Для цього на тій же вкладці «Облікові записи та імпорт" в розділі "Отримувати пошту з інших аккаунтів" натисніть "Додати поштовий аккаунт"
3-e
Далі, слідуючи підказкам функціоналу для зв'язку аккаунта Mail.ru або Яндекс з Gmail, оберіть сервіс Gmailify, який створений спеціально, щоб Ви могли користуватися сторонніми поштовими сервісами в інтерфейсі Gmail. При цьому майстер запросить дозвіл на вхід в поштову скриньку Mail.ru і Яндекс, який Вам потрібно надати. 
  • Обиріть  у вкладці "Облікові записи та імпорт" розділ "Імпортувати пошту та контакти. Після цього відкриється майстер імпорту, де потрібно вказати адресу Mail.ru або Яндекс. Це може зайняти до 48 годин.
4
Налаштування Mail.ru
В налаштування Вашої поштової скриньки Mail.ru – нічого робити не потрібно, все налаштовується автоматично.
 
Налаштування Яндекс
Необхідно переконатися, що в налаштуваннях Вашої  поштової скриньки дозволений доступ до поштової скриньки по протоколу IMAP
5-e
Вітаємо! Тепер всі листи з поштових скриньок  Mail.ru і Яндекс автоматично приходять на Вашу електронну адресу  Gmail, але при написанні листа Ви можете обирати поштову скриньку через яку буде здійснено відправка. 

*Розроблено на основі матеріалів, що знаходятся за посиланням.