Підпишіться на розсилку акційних пропозицій від METRO

Підписатися

У МЕТРО себе фотографуй - День Закоханих у ресторації святкуй


Metro1402plakatA105

 

Офіційні правила участі

у рекламній Акції ТОВ «МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА»

під назвою «У МЕТРО себе фотографуй - День Закоханих у ресторації святкуй»

(надалі – Акція)

 

1. Організатор та Виконавець Акції.

1.1. Організатором та Виконавцем Акції є ТОВ “МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА” (мережа центрів оптової торгівлі METRO, далі – «Організатор»).

Місцезнаходження Організатора: пр. Григоренка, 43, 02140, Київ, Україна,

тел./факс:044 492 11/1000, код ЄДРПОУ32049199.

Адреса ТЦ-місця проведення акції: Дніпропетровська обл.., Дніпровський р-н, смт . Слобожанське вул.. Каштанова 1;

 

 

2. Мета проведення Акції

2.1. Метою проведення Акції є збільшення кількості візитів покупців,  збільшення  аудиторії клієнтів у соціальній мережі фейсбук на сторінці торговельного центру та підвищення лояльності покупців до мережі торгівельних центрів МЕТRO за рахунок проведення даної  Акції.

 

3. Учасники Акції

3.1. До участі в Акції запрошуються всі громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, які є уповноваженими представниками клієнтів Організатора (фізичні особи), громадяни та фізичні особи-підприємці, які мають право здійснювати закупівлю товарів у центрах оптової торгівлі МЕТRO

3.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

- працівники Організатора Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

- іноземці та особи без громадянства;

Участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

4. Період проведення Акції

4.1. Акція триватиме з «8» лютого 2018 р.  року по «13» лютого 2018 року включно (далі – «Період проведення Акції»).

 

5. Територія проведення Акції

5.1. Акція проводиться в центрах оптової торгівлі МЕТRO (далі – «Місце проведення Акції»), а саме:

 

Торговий центр

Адреса торговельного центру (місця проведення акції)

 

Тц 26

 

 

Дніпропетровська обл.., Дніпровський р-н, смт . Слобожанське вул.. Каштанова 1

1

 

6. Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про Правила та результати

6.1. Інформування Учасників проводиться шляхом розміщення Правил Акції у центрах оптової торгівлі - Організатора (у Місці проведення Акції) протягом Періоду проведення Акції, на офіційній сторінці на сторінці ТОВ «Метро Кеш енд Керы Україна»  та на сторінці МЕТРО Дніпроу   Facebook

6.2. Результати Акції будуть оголошені «14»  лютого о 13:00 годині на сторінці МЕТРО Дніпро у Facebook. Переможець акції отримає Повідомлення щодо перемоги в коментарі під фото , що приймає участь у акції, на сорынцы участника

 

7. Умови участі в Акції

7.1. В Акції може взяти участь будь-який учасник акції зазначений в п.3.1, який в період проведення Акції в місці проведення акції

 

З 8 по 13 лютого

Зробив фото у МЕТРО Слобожанське в фотозоні на вході

Виложив зроблене фото на своїй сторінці у facebook

Приєднався до сторінки «МETRO Дніпро» у фейсбуці (поставив «вподобання») та залиши на ній  любий коментар під публікацією щодо цієї акції

Набрав максимальну кількість лайків свого фото

 7.2 Кількість фото, що може бути подана від одного учасника Акції обмежена та становить - одна

 

8. Подарунки Акції

8.1. Перечень  подарунків Акції є :

Сертифікат 1 500,00 грн на святкову вечерю у рестораціі «Старгород» 14 лютого 2018р

Строк дії сертифікату - на  суму 1 500,00 гривень (1 сертифікат) - термін впродовж якого сертифікат  можуть бути використані – до 14 лютого 2018року включно

Сертифікат – номіналом 1500 грн.  дає право Власнику Подарунку/сертифікату на придбання будь-якої продукції з меню (окрім меню бару) у закладі   «Старгород» за адресою м.Дніпро, вул..Столярова,1__ до _14 лютого 2018 року, в межах  вартості сертифікату,  тобто - 1500,00 грн., відповідно до цін на товари  закладу «Старгород», Організатор не несе відповідальності за зміну цін  закладу «Старгород» та, щодо  встановлення ним святкових днів та спеціальних пропозицій. Графік роботи та перелік святкових днів та  термінів спеціальних пропозицій, обмеження на певні пропозиції чи товари з меню  ресторану  необхідно уточнювати у закладу «Старгород».

 

8.1.3. Загальна кількість Подарунків Акції складає 1  одиниць.

8.2. Подарунок надаються Організатором.

8.3. Оподаткування вартості Подарунка проводиться відповідно до чинного законодавства України. Організатор Акції проводить нарахування та сплату податку з доходів фізичної особи - Учасника Акції, що отримав Подарунок. В подальшому Організатор Акції не несе відповідальності стосовно зобов’язань Учасників Акції, які отримали Подарунки, щодо  сплати податку з доходів фізичних осіб.

8.4. Подарунок може бути отриманий Учасниками Акції, що наділені правом на отримання такого Подарунку тільки на умовах цих Правил. Організатор Акції має право змінювати кількість та перелік подарунків, які розігруються в Акції.

 

Увага!

Кількість Подарунків обмежена кількістю зазначеною в цих Правилах.

 

9. Умови визначення Власників Подарунків та порядок отримання Подарунків.

9.1.Фіксація переможця акції відбудеться 14 лютого  в місці проведення Акції.

9.1.1. Для участі в Акції необхідно здійснити в період проведення Акції в місці проведення Акції виповнити умови, зазначені в  п. 7.1

9.1.2. Фіксування переможця відбудеться Комісією у складі представників Організатора  14 лютого шляхом визначення фотографії клієнта, яка набрала найбільшу кількість «лайків» на сторынці учасника у facebook

 9.1.3. Інформація щодо виграшу надсилається до 14:00 години 14 лютого,шляхом відправлення повідомлення у facebook під  постом з фотографією учасника, якак набрала найбільшу кількість  лайків.  

9.1.4. Учасник Акції, який в результаті розіграшу став Власником Подарунку забирає подарунок у місці проведення акції самостійно до 20:00години  14 лютого 2018року. Для отримання подарунку, переможець акції повинен пред’явити посвідчення особи, яке підтверджувало б особу учасника акції у facebook

9.1.5. Процедура визначення Власника Подарунку оформляється протоколом, який підписується членами комісії.

9.2. Передача Подарунку оформлюється між Організатором та Власником Подарунку шляхом підписання Акту приймання-передачі.

9.3. Організатор не відшкодовує Власнику Подарунку вартість проїзду за Подарунком

9.4.  Власник Подарунку не може передавати права на Подарунок іншим особам.

9.5 У випадку, якщо Власник Подарунку, за певними причинами незалежними від Організатора, не має можливості одержати Подарунок, або відмовляється від Подарунку, він не має права на одержання будь-якої компенсації.

 

10. Інші умови

10.1. Грошовий еквівалент Подарунків їх Власникам не видається. Подарунки обміну та поверненню не підлягають.

10.2. Відповідальність Організатора перед Учасниками обмежується вартістю Подарунку, що отримав Учасник, який висуває претензії.

10.3. Всі Учасники Акції погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються дотримуватися і виконувати їх.

10.4. Всі результати Акції та/або рішення Організатора є остаточними і оскарженню не підлягають та поширюються на всіх Учасників та Власників Подарунків.

10.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції та оскарженню не підлягає.

10.6. Організатор не несе відповідальності щодо використання Подарунку, що зазначений в цих Правилах, після їх одержання Власниками Подарунків.

10.7. Організатор не несе відповідальності за роботу і будь-які помилки операторів телефонного, поштового зв’язку, мережі інтернет служби facebook, чи неотримання не прочитання переможцем посту в мережі facebook та кур'єрських служб, пошти, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли, надійшли із запізненням, їх було загублено чи пошкоджено; за настання обставин непереборної сили, форс-мажорних обставин.

10.8. Організатор Акції має право вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в тому числі змінювати строки дії Акції, умови отримання Подарунку та перелік подарунків.

Зображення подарунків в рекламних метріалах може відрізнятися від зображення реальніх подарунків.

 

10.10 У випадку виникнення ситуації, яка заважає проведенню Розіграшу, Організатор приймає остаточне рішення про припинення або зміну дати проведення Розіграшу. Організатор не відшкодовує Учасникам вартість проїзду в разі зміни дати Розіграшу.

10.11.  Беручи участь у Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою однозначну згоду на використання наданої персональної інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т.ч. шляхом передачі третім особам, які мають відповідні правовідносини із Організатором/Виконавцем Акції), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання Подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.