Підпишіться на розсилку акційних пропозицій від METRO

Підписатися

Офіційні правила участі в акції «Святкуй День народження з METRO»

940200_birthday

Офіційні правила участі в акції

«Святкуй День народження з METRO»

1.      Визначення термінів

1.1.    Організатором та Виконавцем Акції є ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», адреса: просп. Григоренка, 43, 02140, м. Київ, Україна, тел./факс: 044 492 11/1000, код в ЄДРПОУ 32049199 (надалі - «Організатор акції»).

1.2.    Подарунок –  промо-код на знижку в розмірі 75 грн. з ПДВ, яка надається в період проведення Акції за умови придбання одним чеком товарів в торгівельних центрах Організатора на території України на суму від 750 грн. з ПДВ одним чеком, без урахування алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

При купівлі відповідних товарів в торговельних центрах ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» промо-коди, що надають право на знижку, не сумуються. Знижка надається від регулярної ціни товарів в торгівельних центрах Організатора. Промо-код має бути використаний у вказаний термін, в разі невикористання його у вказані терміни переможець акції втрачає право на використання ваучеру (в тому числі отримання знижки чи будь якої компенсації).

1.3.    МЕТРО - мережа торговельних центрів ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», які знаходяться на території проведення Акції.

2.      Мета проведення Акції

2.1.    Метою проведення Акції є підвищення лояльності покупців до мережі торгівельних центрів МЕТРО на території України за рахунок проведення даної рекламної Акції.

3.      Учасники Акції

3.1.    До участі в Акції запрошуються всі громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, які є уповноваженими представниками клієнтів Організатора (фізичні особи), фізичні особи та фізичні особи – підприємці, які мають право здійснювати закупівлю товарів у центрах оптової торгівлі МЕТРО (далі - «Учасники»).

3.2.    Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

-     власники та працівники Організатора, причетних (залучених) до проведення Акції, та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

-     участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

4.      Період проведення Акції

4.1.    Учасник  акції має право звернутись до Організатора для отримання Подарунку та використання Подарунку  протягом 8 календарних днів, а саме – протягом 4 календарних днів до дати дня народження Учасника, протягом дати дня народження Учасника та 3 календарних днів після дати дня народження Учасника.

4.2.     Період проведення акції: Акція триває з 1 липня 2016 року по 30 червня 2020 року . 

5.      Територія проведення Акції

Акція проводиться у 23 (двадцяти трьох) центрах оптової торгівлі METRO на території України (далі - «Місце проведення Акції»), а саме:

ТЦ №

 

Місто

Адреса

 

10

Київ-Позняки

м. Київ, просп. Петра Григоренка, 4

11

Київ-Теремки

м. Київ, вул. Кільцевадорога, 1В

12

Одеса-І

м. Одеса, вул. Аеропортівська, 29

13

Харків-І

м. Харків, просп. Гагаріна, 187/1

14

Дніпропетровськ-І

м. Дніпропетровськ, Запорізьке шосе, 63

16

Київ-Петрівка

м. Київ, просп. Московський, 26В

17

Львів-І

м. Львів, вул. Городоцька, 300

18

Запоріжжя

м. Запоріжжя, Оріхівське Шосе, №7а

20

Кривий Ріг

м. Кривий Ріг, вул. Викова 31

21

Вінниця

Вінницька обл., Вінницький район, с. Зарванці вул. Хмельницьке Шосе 0,5км, буд. 1

23

 

Миколаїв

м. Миколаєві, Адміністративний район: Центральний, пр. Героїв Сталінграду, 9-Д

25

Полтава

Полтавська обл.с. Супрунівка, вул. Київське Шосе, 1-А

26

Дніпропетровськ-ІІ

Дніпропетровський р-н, смт Ювілейне, вул. Каштанова, 1

27

Івано-Франківськ

м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 225-М

28

Чернівці

м. Чернівці, вул. О.Вільшини, 1-Д

31

Одеса-ІІ

 

Одеська область, Овідіопольський район, с. Мізікевича, ж-м «Дружний», просп. Маршала Жукова, 101М

32

Харків-ІІ

 

Харківська область, Дергачівський р-н, смт Мала Данилівка, вул. Кільцевий шлях, 8

33

Київ-Т роєщина

м. Київ, вул. Сабурова, 2А

34

Рівне

м. Рівне, вул. Макарова, 21

37

Львів-ІІ

м. Львів, вул. Дж. Вашингтона, 8-г

38

Маріуполь

Донецька область, м. Маріуполь, Володарське шосе, 4

39

Житомир

м. Житомир, вул. Ватутіна 55-В

42

Одеса-ІІІ

м.Одеса, Миколаївська дорога 307/1

 

6.      Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про Правила

Інформування Учасників проводиться шляхом розміщення Правил Акції у глобальній мережі Інтернет за адресою: www.metro.ua та/або за телефоном контактного центру +380 800 501 401 (безкоштовно для дзвінків зі стаціонарних телефонів на території України, з мобільних - за тарифами мобільних операторів) протягом Періоду проведення Акції.

7.      Порядок і спосіб інформування Учасників про Акцію

Інформування Учасників проводиться шляхом розповсюдження Viber- розсилки, смс повідомлень або електронної розсилки.

8.      Умови участі в Акції

8.1.    Учаснику Акції надається можливість отримати Подарунок до свого дня народження–за умови дотримання умов, передбачених цими Правилами.

8.2.    Днем народження вважається дата, вказана учасником при заповненні анкети клієнта, що відповідає фактичній даті народження, зазначеній у документах, що посвідчують особу Учасника.

8.3.    Підставою для отримання Подарунку є повідомлення, надіслане Організатором на мобільний номер або електронну адресу Учасника.  Для отримання Подарунку Учасник має показати касиру повідомлення з акційним штрих-кодом у момент покупки до початку сканування товарів. Організатор має право попросити Учасника підтвердити дату дня народження, надавши документ, що посвідчує особу та містить інформацію про дату народження (паспорт, ID-картку, посвідчення водія).  Учасник акції може використати Подарунок, починаючи з дати за 4 календарні дні до дати дня народження, у  день народження та 3 календарні дні після дати дня народження для здійснення закупівель товарів (крім алкогольних наборів та торговельних виробів) в торговельних центрам Организатора. Тривалість дії Подарунку не може перевищувати 8 календарних днів.

8.5.   Подарунок не може бути використаний разом із будь-якими іншими ваучерами та знижками на товари. Подарунок не підлягає передачі іншим особам та обміну на гроші (інший еквівалент). Подарунок не є засобом платежу, а надає право на знижку. Невикористані Подарунки жодній компенсації не підлягають. Подарунок не може бути використаний на товари за спеціальними оптовими цінами. При застосуванні на касі подарунки не сумуються.

8.6.   Організатор має право за своїм одноосібним рішенням, без надання будь-якої аргументації та надання будь-якого роду компенсації, відмовити Працівнику в праві отримання Подарунку або повернути Подарунок, який вже був раніше отриманий Працівником.

9.   Персональні дані

9.1. Збір персональних даних проводиться відповідно до правил реєстрації нових клієнтів ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

10. Інші умови

10.1. Всі Учасники Акції, беручи в ній участь, погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються дотримуватися і виконувати їх.

10.2. Всі результати Акції та/або рішення Організатора є остаточними і оскарженню не підлягають.

10.3. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції та оскарженню не підлягає.

10.4. Організатор Акції має право вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в тому числі змінювати строки дії Акції, шляхом розміщення нової редакції Правил на сайті www.metro.ua.

 10.5. Обробка персональних даних клієнтів проводиться протягом 45 днів. У випадку, якщо клієнт надав персональні дані і його день народження припадає на період протягом 45 днів з моменту подачі інформації, отримання Подарунку не гарантується.

10.6. Відповідно до цих Правил Організатор/Виконавець не несе відповідальності за невиконання (неналежне невиконання) своїх обов’язків, якщо таке невиконання (неналежне виконання) відбулося внаслідок дії обставин непереборної сили (форс­мажору).

Під обставинами непереборної сили (форс-мажором) розуміється будь-які надзвичайні події зовнішнього характеру щодо Організатора/Виконавця, які виникають без їх вини, поза їх волею або всупереч їх волі чи бажанню, і які не можна за умовами вжиття звичайних для цього заходів передбачити та не можна відвернути (уникнути), включаючи (але не обмежуючись) стихійні явища природного характеру (землетруси, повені, урагани, руйнування в результаті блискавки, снігові замети, ожеледиця, значне пониження або підвищення температури повітря тощо) лиха біологічного, техногенного та антропогенного походження (вибухи, пожежі, вихід з ладу машин й обладнання, масові епідемії, епізоотії, епіфітотії тощо), обставини суспільного життя (війна або воєнні дії, блокади, громадські хвилювання, прояви тероризму, масові страйки та локаути, бойкоти тощо), видання заборонних або обмежуючих нормативних актів органів державної влади чи місцевого самоврядування, дії або вимоги органів державної влади чи місцевого самоврядування, що перебувають поза волею та контролем Організатора/Виконавця.

10.7. Відповідальність Організатора перед Учасниками обмежується вартістю права на отримання Подарунка, що отримали Учасники, які висувають претензії.

10.8. Організатор не несе відповідальності щодо використання Подарунку, що зазначений в цих Правилах, після їх одержання Учасниками.

10.9. Оподаткування вартості Подарунка проводиться відповідно до чинного законодавства Організатором Акції.

10.10. Беручи участь у Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/ маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, у будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання Подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/ Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

10.11. Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції кожен Учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами Акції, буде їх дотримуватися та зобов’язується їх виконувати, що він ознайомлений з правами, які стосуються обробки та зберігання його персональних даних. Правила в новій Редакції набувають чинності з дати ухвалення Організатором.

1.      Визначення термінів

1.1.  Організатором та Виконавцем Акції є ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», адреса: просп. Григоренка, 43, 02140, м. Київ, Україна, тел./факс: 044 492 11/1000, код в ЄДРПОУ 32049199 (надалі - «Організатор акції»).

1.2.  Подарунок – знижка в розмірі 10% (під 10% мається на увазі знижка 75 грн. з ПДВ), яка надається в період проведення Акції за умови придбання одним чеком товарів в торгівельних центрах Організатора на суму від 750 грн. з ПДВ.

При купівлі відповідних товарів в торговельних центрах ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» ваучери, що надають право на знижку, не сумуються. Знижка надається від регулярної ціни товарів в торгівельних центрах Організатора.

1.3.   МЕТРО - мережа торговельних центрів ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», які знаходяться на території проведення Акції.

2.     Мета проведення Акції

2.1.  Метою проведення Акції є підвищення лояльності покупців до мережі торгівельних центрів МЕТРО на території України за рахунок проведення даної рекламної Акції.

3.     Учасники Акції

3.1.    До участі в Акції запрошуються всі громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, які є уповноваженими представниками клієнтів Організатора (фізичні особи),фізичні особи та фізичні особи – підприємці, які мають право здійснювати закупівлю товарів у центрах оптової торгівлі МЕТРО (далі - «Учасники»).

3.2.    Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

-     власники та працівники партнерів Організатора, причетних (залучених) до проведення Акції, та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

-     іноземці та особи без громадянства;

-     участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

4.      Період проведення Акції


4.1. Акція триває протягом 8 календарних днів, а саме – протягом 4 календарних днів до дати дня народження Учасника, протягом дати дня народження Учасника та 3 календарних днів після дати дня народження Учасника.

4.2. Акція триває з 1 липня 2016 року по 30 червня 2017 року.

5. Територія проведення Акції

Акція проводиться у 23 (двадцяти трьох) центрах оптової торгівлі METRO на території України (далі - «Місце проведення Акції»), а саме:

 
 
 

6.      Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про Правила

Інформування Учасників проводиться шляхом розміщення Правил Акції у глобальній мережі Інтернет за адресою: www.metro.ua та/або за телефоном контактного центру +380 800 501 401 (безкоштовно для дзвінків зі стаціонарних телефонів на території України, з мобільних - за тарифами мобільних операторів) протягом Періоду проведення Акції.

7.      Порядок і спосіб інформування Учасників про Акцію

Інформування Учасників проводиться шляхом розповсюдження листівок в торговельних центрах ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», смс повідомлень та електронної розсилки.

8.      Умови участі в Акції

8.1.    Учаснику акції надається можливість отримати Подарунок до свого дня народження–за умови дотримання умов, передбачених цими Правилами.

8.2.    Днем народження вважається дата, вказана учасником при заповненні анкети клієнта.

8.3.    Учасник акції може використати Подарунок, починаючи з дати за 4 календарні дні до дати дня народження, у  день народження та 3 календарні дні після дати дня народження. Тривалість дії Подарунку не може перевищувати 8 календарних днів.

8.4.   Інформування Учасника про можливість отримання Подарунку буде проводитись за 7 календарних днів до  дати початку проведення Акції.

8.5.   Подарунок не може бути використаний разом із будь-якими іншими ваучерами та знижками на товари. Подарунок не підлягає передачі іншим особам та обміну на гроші (інший еквівалент). Подарунок не є засобом платежу, а надає право на знижку. Невикористані Подарунки жодній компенсації не підлягають. Подарунок не може бути використаний на товари за спеціальними оптовими цінами. При застосуванні на касі подарунки не сумуються.

8.6.   Працівники Організатора та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки) (далі разом - «Працівники») в рамках дії цієї Акції діють як незалежні клієнти МЕТРО і не мають будь-яких преференцій та переваг перед іншими Учасниками Акції. В разі виявлення будь-яких зловживань (підозр у зловживанні) Працівників своїм правом на отримання Подарунку, Організатор має право за своїм одноосібним рішенням, без надання будь-якої аргументації та надання будь-якого роду компенсації, відмовити Працівнику в праві отримання Подарунку або повернути Подарунок, який вже був раніше отриманий Працівником.

9.Персональні дані

9.1. Збір персональних даних проводиться відповідно до правил реєстрації нових клієнтів ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

10. Інші умови

10.1. Всі Учасники Акції, беручи в ній участь, погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються дотримуватися і виконувати їх.

10.2. Всі результати Акції та/або рішення Організатора є остаточними і оскарженню не підлягають.

10.3. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції та оскарженню не підлягає.

10.4. Організатор Акції має право вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в тому числі змінювати строки дії Акції, шляхом розміщення нової редакції Правил на сайтіwww.metro.ua.

10.5. Обробка персональних даних клієнтів проводиться протягом 45 днів. У випадку, ящо клієнт надав персональні дані і його день народження припадає на період 45 днів з моменту подачі інформації, отримання Подарунку не гарантується.

10.6. Відповідно до цих Правил Організатор/Виконавець не несе відповідальності за невиконання (неналежне невиконання) своїх обов’язків, якщо таке невиконання (неналежне виконання) відбулося внаслідок дії обставин непереборної сили (форс­мажору).

Під обставинами непереборної сили (форс-мажором) розуміється будь-які надзвичайні події зовнішнього характеру щодо Організатора/Виконавця, які виникають без їх вини, поза їх волею або всупереч їх волі чи бажанню, і які не можна за умовами вжиття звичайних для цього заходів передбачити та не можна відвернути (уникнути), включаючи (але не обмежуючись) стихійні явища природного характеру (землетруси, повені, урагани, руйнування в результаті блискавки, снігові замети, ожеледиця, значне пониження або підвищення температури повітря тощо) лиха біологічного, техногенного та антропогенного походження (вибухи, пожежі, вихід з ладу машин й обладнання, масові епідемії, епізоотії, епіфітотії тощо), обставини суспільного життя (війна або воєнні дії, блокади, громадські хвилювання, прояви тероризму, масові страйки та локаути, бойкоти тощо), видання заборонних або обмежуючих нормативних актів органів державної влади чи місцевого самоврядування, дії або вимоги органів державної влади чи місцевого самоврядування, що перебувають поза волею та контролем Організатора/Виконавця.

10.7. Відповідальність Організатора перед Учасниками обмежується вартістю права на отримання Подарунка, що отримали Учасники, які висувають претензії.

10.8. Організатор не несе відповідальності щодо використання Подарунку, що зазначений в цих Правилах, після їх одержання Учасниками.

10.9. Оподаткування вартості Подарунка проводиться відповідно до чинного законодавства Організатором Акції.

10.10. Беручи участь у Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/ маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, у будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання Подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/ Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

10.10. Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції кожен Учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами Акції, буде їх дотримуватися та зобов’язується їх виконувати, що він ознайомлений з правами, які стосуються обробки та зберігання його персональних даних.

Начальник Управління з маркетингу ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна»

Оксана Кулікова