Застереження щодо захисту персональних даних

1. Збір, використання та мета обробки:

ТОВ «МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА» (далі «METRO») збирає, обробляє та використовує інформацію, що надається у Реєстраційній формі Клієнта METRO для видачі картки Клієнта (далі – «Персональні дані») з метою адміністрування та виконання підписаних Вами з METRO Загальних умов покупки в оптових торгових центрах «МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА», загального та довгострокового обслуговування Клієнтів, індивідуалізації послуг для Клієнтів, а також стимулювання збуту, реклами, проведення досліджень ринку, в тому числі статистичних та опитувань (за допомогою пошти та/або електронних засобів зв’язку). 

2. Згода

Підписанням / ознайомленням із даними Загальними умовами покупки в оптових торгових центрах «МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА», Ви, як Клієнт, надаєте однозначну згоду на збір, використання, обробку та/або передачу Ваших персональних даних згідно мети збору, використання та/або передачі, що визначені п. 1 даного Застереження в розумінні положень Закону України «Про захист персональних даних». Ви повідомлені про включення Ваших персональних даних до бази персональних даних Клієнтів METRO та належним чином повідомлені про права суб‘єкта персональних даних (зокрема щодо збору, обробки та/або передачі Ваших персональних даних), а саме: знаєте про джерела збирання Ваших персональних даних з боку METRO; можете отримувати інформацію про умови надання доступу до Ваших персональних даних, зокрема про третіх осіб, яким передаються такі дані у відповідності до чинного законодавства; маєте право на доступ до своїх персональних даних за умови дотримання вимог з безпеки інформації METRO; маєте право на отримання інформації згідно запиту про те, чи обробляються Ваші персональні дані та інформацію про зміст таких персональних даних; маєте право пред‘являти METRO вимогу про заперечення проти обробки своїх персональних даних; право на вимогу про зміну або знищення своїх персональних даних, якщо вони є недостовірними або незаконно обробляються; маєте право на захист своїх персональних даних від незаконного обробки, випадкової втрати, знищення, пошкодження, у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи; маєте право на звернення зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або до суду та застосування правового захисту; маєте право на внесення застереження стосовно обмеження прав на обробку персональних даних; право на відкликання даної згоди; право на ознайомлення із механізмом автоматичної обробки персональних даних. Ви, як Клієнт METRO добровільно надаєте згоду на отримання рекламної та іншої інформації, а також пропозицій від METRO та його партнерів поштою, через пропозиції  «МЕТРО пошта», за факсом, телефоном або електронною поштою.

3. Розкриття даних для технічної обробки:

Оскільки METRO є частиною «МЕТРО Груп», великої міжнародної групи компаній, Ваші персональні дані можуть бути передані до одного з інформаційних центрів «МЕТРО - Груп Інформейшн Текнолоджі ГмбХ», (далі – «Інформаційні центри») і можуть оброблятись в Інформаційних центрах для досягнення мети, зазначеною у частині 1 даного Застереження (транскордонна передача персональних даних). Дані можуть передаватися до країн з різними рівнями захисту даних, проте METRO та Інформаційні центри працюватимуть із дотриманням європейських правил захисту персональних даних для забезпечення відповідного рівня захисту персональних даних у відповідності до вимог та правил чинного законодавства України та Конвенції Ради Європи про захист осіб у зв‘язку з автоматизованою обробкою персональних даних. 

4. Доступ до персональних даних та їх безпека:

Доступ до Ваших персональних даних буде наданий лише уповноваженим працівникам METRO у відповідності до мети, зазначеної частиною 1 даного Застереження, а також для забезпечення безпеки та обробки інформації. METRO використовує розумні технічні та організаційні засоби для безпеки та конфіденційності Ваших персональних даних, також за необхідності регулярно переглядає та покращує ці засоби для відображення законодавчих змін та/або вдосконалення технічних можливостей. 

5. 

Правильність персональних даних,  внесення змін та відмова від згоди:

 

METRO не здійснює перевірку Ваших персональних даних, що надані Вами у Реєстраційній формі Клієнта METRO та не несе відповідальності за їх правильність перед третіми особами у разі їх законної передачі. Ви маєте право доступу до Ваших персональних даних та їх перегляду, а також можливість звертатися з проханням щодо виправлення, внесення змін до Ваших персональних даних, їх видалення або блокування чи знеособлення у відповідності до прав суб‘єкта персональних даних визначених частиною 2 даного Застереження. Ви, як суб‘єкт персональних даних можете в будь-який час відмовитися від згоди на обробку персональних даних, наданою Вами за цим Застереженням. 

6. Інформація про контактну особу METRO:

Якщо у вас виникатимуть будь-які подальші питання та/або бажання щодо доступу до Ваших персональних даних або їх перегляду, подання запитів, пов’язаних з Вашими персональними даними, побажання щодо відмови від отримання інформувань від METRO електронною поштою або телефоном будь ласка, звертайтеся до нашого спеціаліста із забезпечення захисту даних за телефонним номером гарячої лінії 0-800-501-40-10 (оплата вартості зв‘язку згідно тарифів Вашого оператора), у разі бажання відмови від Вашої згоди на обробку персональних даних, наданої за цим Застереженням, або їх блокування чи видалення, будь – ласка звертайтесь до відділу «Вхід Клієнтів» будь – якого з торговельних центрів METRO або надсилайте відповідне звернення на адресу: Україна, м. Київ, проспект Петра Григоренко, буд. 43,  поштовий індекс 02140.

7. Зміни до форми згоди

:

 

Якщо METRO матиме намір змінити дане Застереження, METRO повідомить Вас про це. Якщо Ви не висловите заперечень щодо такої зміни протягом двох тижнів після отримання такого повідомлення, зміна вважатиметься прийнятою. METRO нагадає вам про особливе значення Ваших дій на початку такого періоду, тобто передаючи Вам повідомлення про зміни.