Офіційні правила участі в акції «Святкуй День народження з METRO»

Офіційні правила участі в акції «Святкуй День народження з METRO»

Офіційні правила участі в Акції під умовною назвою«Святкуй День народження з METRO»

(надалі – Правила / Офіційні правила)

Дані Офіційні правила визначають офіційні умови проведення Акції під умовною назвою «Святкуй День народження з METRO» (надалі – Акція) для нижче вказаних клієнтів МЕТРО Кеш енд Кері Україна.

    Мета Акції – збільшити кількість візитів та суми закупівель клієнтів ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна».

1. Організатор і Виконавець Акції

1.1.Організатором та Виконавцем Акції є ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», що знаходиться за адресою: Харківське шосе, 201-203, 02121, м. Київ, Україна, тел.: 044 354 60 00, код в ЄДРПОУ 32049199 (надалі - «Організатор Акції», або «МЕТРО»).

        2. Учасники Акції

2.1.    До участі в Акції запрошуються фізичні особи, дієздатні громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років (далі – Учасники), та які одночасно відповідають нижчезазначеним умовам:

·       які є зареєстрованими клієнтами Організатора Акції та мають діючу картку клієнта ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»;

·       у яких внесена інформація по даті Дня народження по картці клієнта ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

2.2.    Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

-     власники та працівники Організатора, причетних (залучених) до проведення Акції, та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

-     участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

 

         3. Період проведення Акції

        3.1.Загальний період проведення Акції: з 10 вересня 2020 р. по 30 вересня 2022 р. (включно) (далі – «Період проведення Акції»).

 

         4. Територія проведення Акції та Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про Правила та результати Акції

       4.1. Акція проводиться лише у таких центрах оптової торгівлі (торговельних центрах) METRO (далі – «Місце проведення Акції»):

ТЦ

Місто

Адреса торговельного центру(місця проведення акції)

10

Київ-Позняки

м. Київ, 02140, просп. Петра Григоренка, 43

11

Київ-Теремки

м. Київ, 03191, вул. Кільцева дорога, 1В

12

Одеса-І

м. Одеса, 65033, вул. Аеропортівська, 29

13

Харків-І

м. Харків, 61080, просп. Гагаріна, 187/1

14

Дніпро-І

м. Дніпро, 49041, Запорізьке шосе, 63

16

Київ-Петрівка

м. Київ, 04073, просп. Степана Бандери, 26В

17

Львів-І

м. Львів, 79000, вул. Городоцька, 300

18

Запоріжжя

69050, м. Запоріжжя, Оріхівське Шосе, №7а

20

Кривий Ріг

50076, м. Кривий Ріг, вул. Викова 31

21

Вінниця

23223, Вінницька обл., Вінницький район, с. Зарванці вул.Хмельницьке Шосе 0,5км, буд. 1.

23

Миколаїв

54025, м. Миколаєві, Адміністративний район: Центральний, пр.Героїв України, 9-Д

25

Полтава

Полтавська обл.с. Супрунівка, вул.Київське Шосе, 1-А

26

Дніпро-ІІ

Дніпро р-н, 52005, смт Ювілейне, вул.Каштанова, 1

27

Івано-Франківськ

м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 225-М

28

Чернівці

58007, м. Чернівці, вул. О.Вільшини, 1-Д

31

Одеса-ІІ

Одеська область, Овідіопольський район, 65037, с. Мізікевича, ж-м «Дружний», просп.Маршала Жукова, 101М.

32

Харків-ІІ

Харківська область, Дергачівський р-н, 62341, смт Мала Данилівка, вул.Кільцевий шлях, 8

33

Київ-Троєщина

м. Київ, 02660, вул. Лифаря, 2А

34

Рівне

33024, м. Рівне, вул. Макарова, 21.

37

Львів-ІІ

м. Львів, 79037, вул. Дж. Вашингтона, 8-г

38

Маріуполь

87512, Донецька область, м. Маріуполь, Володарське шосе, 4

39

Житомир

10029, м. Житомир, прт. Незалежності 55-В

42

Одеса-ІІІ

м.Одеса, 65102, Миколаївська дорога 307/1

4.2. Акція не проводиться у ТЦ «Бери-Вези».


 4.3.  Інформування Учасників проводиться шляхом розміщення цих Правил Акції у центрах оптової торгівлі Організатора (у Місці проведення Акції) протягом Періоду проведення Акції, а додатково (за бажанням Організатора) за допомогою Viber комунікації. Інформування про результати Акції (а саме – можливість Учасника отримати вказаний в цих Правилах Штрих-код) здійснюється за допомогою Viber комунікації.

4.4. Ці Правила Акції набувають чинності з дати початку Акції (вказаної в п.3.1 цих Правил Акції). Ці Правила Акції можуть бути змінені та/або доповнені протягом всього строку проведення Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил Акції.

5. Види заохочень

5.1. Учасникам Акції надається можливість отримати в рамках проведення Акції Штрих-код на знижку, який можна буде використати в конкретно зазначений Організатором акції період на конкретний перелік товарів, визначений у Додатку 2 до цих Правил.

5.2. Штрих-код дає право на додаткову Знижку 100 грн. з ПДВ. на покупку у ТЦ METRO (в Місці проведення Акції) в період 8 днів з моменту отримання коду за умови придбання товарів на суму вказану в пункті 6.1.1 Правил.

5.3. Штрих-коди діють лише в місці проведення Акції зазначеному в п. 4.1.

5.4. Організатор Акції залишає за собою право змінювати штрих-код Акції та їх кількість, або включити у Акцію інші штрих-коди, не передбачені цими Правилами. Якщо такі зміни відбуватимуться, Організатор повідомляє про них в порядку, передбаченому Розділом 4 цих Правил.

5.5. Штрих-коди можуть відрізнятися від зображених на рекламних матеріалах та замінюватися на розсуд Організатора.

5.6. Відповідальність Організатора не виходить за межі вартості штрих-кодів, передбачених п.7.1. цих Правил.

5.7. Штрих-коди, які залишилися не витребуваними використовуються Організатором на його власний розсуд.

 

6. Умови участі у Акції та умови використання Штрих-коду

6.1. Особі, що відповідає вимогам п.2 Правил, для участі у Акції необхідно в період дії Акції:

    6.1.1.в період за 3 календарні дні до дати Дня народження, у День народження та 4 календарні дні після Дня народження для здійснення покупки від 1000 грн. (без урахування підакцизних товарів) з ПДВ. у вказаний період в місці проведення Акції.

    6.1.2. отримати у разі виконання вимог п. 6.1.1 цих Правил знижку за штрих-кодом 100 грн. з ПДВ.

6.2. Умови використання Штрих-коду:

     6.2.1. Для того, щоб скористатись Штрих-кодом необхідно в період дії штрих-коду (який зазначено у повідомленні) на знижку, в період 8 днів з моменту отримання (активації) коду придбати товари в місці проведення акції на суму від 1000 грн. з ПДВ (не враховуючи тютюнові вироби, алкоголь, та інші товари на які встановлено державне регулювання цін), з урахуванням номіналу знижки та використати штрих-код в місці проведення акції. Надати Штрих-код на знижку касиру потрібно до початку сканування товарів. Кожним Штрих-кодом на знижку можна скористатися лише один раз.     

     6.2.2. Штрих-код не може бути використаний разом із будь-якими іншими штрих-кодами в тому числі, в рамках проведення інших Акцій чи спеціальних пропозицій (знижок) від Організатора. Штрих-код не є засобом платежу, а надає право на знижку. Невикористаний штрих-код жодній компенсації не підлягає.

     6.2.3. При застосуванні на касі Штрих-коди не сумуються.

     6.2.4. Штрих-код має бути використаний у зазначений строк. В разі невикористання штрих-коду в зазначений строк він втрачає свою силу та анулюється (клієнт втрачає право на зазначену знижку).

     6.2.5. Невикористаний штрих-код жодній компенсації не підлягає. Штрих-код не може бути використаний на товари за спеціальними оптовими цінами (передбачені окремими договорами, укладеними між учасником та Організатором). При застосуванні на касі штрих-код не cумується з іншими. Штрих-код для одного клієнта діє тільки один раз протягом всього періоду дії акції. Власник Штрих-коду не може передавати права на штрих-код іншим особам.

    6.2.6. Заміна штрих-коду грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається.

 

7. Інші умови

7.1. Кожен Учасник Акції погоджується з тим, що відповідальність Організатора/Виконавця за цими Правилами Акції обмежується сумою вартості штрих-коду, передбаченого Правилами Акції.

7.2. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил Акції, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами Акції остаточне рішення приймається Організатором/Виконавцем, яке не підлягає оскарженню.

7.3. Якщо будь-яке положення цих Правил Акції буде визнане недійсним чи таким, яке не відповідає вимогам законодавства України, ці Правила Акції залишаються чинними та продовжують діяти без цього положення, або у разі неможливості подальшої дії цих Правил Акції, рішення щодо Правил Акції приймається Організатором/Виконавцем.

7.4. Організатор Акції має право вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в тому числі змінювати строки дії Акції, умови отримання штрих-коду тощо.

7.5. Додатковий збір та/або обробка персональних даних в рамках проведення цієї акції не проводиться. Використовуючи штрих-код кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/ маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (у т.ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання Штрих-коду, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

7.6. Обробка персональних даних клієнтів проводиться протягом 45 днів. У випадку, якщо клієнт надав персональні дані і його день народження припадає на період протягом 45 днів з моменту подачі інформації, отримання штрих-коду не гарантується.

7.7. Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції кожен Учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами Акції, буде їх дотримуватися та зобов’язується їх виконувати, що він ознайомлений з правами, які стосуються обробки та зберігання його Персональних даних.