Бажаєте стати клієнтом Онлайн замовлення?

Заповніть заявку!

Онлайн замовлення та доставка для Офісів

940х200_Delivery
METRO пропонує Офісам нову послугу - онлайн замовлення та доставку. Відтепер METRO стає ще ближчим – на відстані одного кліку на Вашому комп'ютері чи смартфоні.

Ваш персональний менеджер по роботі з клієнтами надасть консультації щодо асортименту онлайн каталогу, акцій та пропозицій, а також допоможе вирішити будь-яке питання стосовно замовлення та доставки товару**.

Якщо Ви бажаєте скористатися сервісом он-лайн замовлень та доставки товару, але не підписали договір про надання даної послуги, будь ласка, зверніться за адресою metrodelivery@metro.ua або за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0 800 501 401 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні, дзвінки з мобільних – згідно тарифів мобільного оператора).

Бажаєте стати клієнтом Онлайн замовлення?

Відправте онлайн заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для обговорення деталей Онлайн Замовлення.
dostawy-z-hal-i4
Зверніться до Контактного Центру METRO за телефоном 0-800-501-401

Переваги Онлайн Замовлення від METRO

300150_guarantee

Компанія METRO дотримується системи «Аналізу ризиків і критичної точки контролю» (HACCP), що допомагає забезпечити контроль якості на всіх етапах виробництва продуктів харчування, їх доставки, зберігання та реалізації. Працюючи за даною системою, METRO не тільки досліджує і контролює товари власних торгових марок, але й застосовує ці ж вимоги до своїх постачальників. Для доставки продуктів METRO використовує сучасні авто з можливістю підтримки температурного режиму. Заморожені продукти доставляємо в спеціальних боксах. Кожне авто доставки проходить санітарний контроль.

У межах міст Києва, Одеси, Харкова, Львова та Дніпропетровська* компанія METRO гарантує доставку протягом 24 годин, мінімальна сума замовлення становить 1500 грн. з ПДВ. До кожного замовлення ми надаємо повний пакет супровідної документації: касовий чек, товарну накладну, податкову накладну (для платників ПДВ),товарно-транспортну накладну, ветеринарні свідоцтва, сертифікати якості та сертифікати відповідності.

* - умови доставки в інших містах дізнавайтесь за телефоном гарячої лінії 0 800 501 401
300х150_Delivery
biuro-segregatory
Асортимент каталогу доставки МЕТRО орієнтований на щоденні закупівлі товарів для потреб офісу. Просто покладіть до віртуального кошику у необхідній кількості м’ясо, рибу, молочні вироби, овочі та фрукти, заморожені продукти, бакалію, напої – і всі ці товари будуть доставлені до Вас у найсвіжішому вигляді за принципом «від дверей до дверей». В онлайн каталозі МЕТRО Ви також знайдете побутову хімію, канцтовари та інші непродовольчі товари.