Бажаєте стати клієнтом Онлайн замовлення?

Заповніть заявку!

Рішення для Офісів

SIGMA World — це зручний відділ з офісними товарами, які пропонує центр оптової торгівлі METRO Cash & Carry, щоб Ви могли раціонально розподіляти свій час і кошти. У нас Ви знайдете всі необхідні канцелярські дрібниці, від яких залежить якість життя Вашого офісу. Також доступність товарів і широкий асортимент порадують усіх — від першокласників до студентів старших курсів: кожен підбере собі речі, з якими навчання стане ще більш захоплюючим!

kancelarske-potreby
Канцелярські товари — найуживаніші предмети, що часто купуються для будь-якого офісу – різноманітні ручки, олівці, маркери, теки, папір для друку, папір для нотаток, файли, бланки, стікери – все перелічити неможливо. Це витратний матеріал, необхідний у будь-якому місці, де налагоджено робочий процес.Кожна група представлена в широкому асортименті, серед якого Ви знайдете саме те, що потрібно Вам для забезпечення комфортного бізнесу.

kancelarske-vybaveni
Відомі бренди Samsung, Acer, Philips, Canon, Xerox, Sharp, Epson, Panasonic, Konica, Minolta в центрі оптової торгівлі METRO Cash & Carry пропонують офісну техніку, яка є невід'ємною частиною будь-якого офісу: комп'ютерна офісна техніка, монітори, копіювальні апарати, пристрої для друку, знищувачі паперу, пристрої зв'язку.
upratovanie
У нашому торговельному центрі представлено широкий асортимент побутової хімії та інших товарів для офісу та бізнесу: миючих та чистячих засобів найкращих світових та вітчизняних виробників; великий вибір професійної очисної техніки (пилососи, машини для миття підлоги, очищувачі повітря, кондиціонери), а також зручні та практичні мітли, швабри, відра. Є і продукція для вбиралень: освіжувачі повітря, туалетний папір, мило, паперові рушники.

Оберіть найбільш зручний метод оплати саме для Вас: сплачуйте готівкою або скористайтесь можливістю безготівкового розрахунку. Є можливість оплатити рахунок частково готівкою, а решту банківською карткою. Також, Ви можете оцінити переваги наших кредитних сервісів.