Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

Погодження із Умовами користування платформою Міжнародного дня власного бізнесу

Шановний Користувач,

Будь – ласка ознайомтесь із вимогами викладеними нижче:

Ми приймаємо та погоджуємось із Умовами (договором) користування платформою Міжнародного дня власного бізнесу (будь – ласка прочитайте Умови, перейшовши за посиланням) та погоджуємось бути підписантами платформи Міжнародного дня власного бізнесу (надалі – платформа).

З метою прийняття участи на платформі відомості про нашу компанію будуть збиратись та використовуватись компанією МЕТRО АG (надалі – МЕТРО) та може передаватись у використання ТОВ «МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА». Зокрема МЕТРО буде опублікована інформація про третіх осіб та про компанію зокрема в обсязі, що буде надана нами.

Також, ми погоджуємось, що МЕТРО використовуватиме інформацію про нас з метою покращення роботи платформи у відповідності до наших потреб, поєднання інформації, яка була наявна та зібрана у МЕТРО раніше та надсилання нам інформації стосовно платформи. МЕТРО може передавати інформацію про нашу компанію іншим компаніям МЕТRО АG з метою надання нам специфічної галузевої інформації. Із Політикою конфіденційності ознайомлений (а) (за посиланням).

Ми надаємо свою однозначну згоду на використання МЕТРО нашого електронної поштової скриньки з метою регулярного надсилання оновлень пропозицій на платформі та додаткових пропозицій, що пов‘язані із нашою сферою діяльності. Ми можемо відмовитись від отримання вказаний маркетингових листів шляхом надсилання відповідного повідомлення МЕТРО, після чого МЕТРО зобов‘язується більше не надсилати маркетингові листи. Із настанням вказаної вище події МЕТРО має право припинити дію договору користувача (див. Умови (договір) користування) із нами.