Отримати картку клієнта METRO

Зареєструйтеся онлайн

ДЕНЬ ПІДПРИЄМЦЯ 2016

heroimage-new

ЯК ПРАЦЮЄ ДЕНЬ ПІДПРИЄМЦЯ?

Власники бізнесу – неймовірні люди. Вони мають мрії, пристрасть і амбіції просувати власні ідеї. Щоб підтримати наших клієнтів, які є власниками бізнесу, і надихнути їх на подальші успіхи, ми вирішили заснувати свято – День Підприємця, яке відбудеться 11 жовтня 2016 року!

work-new

Реєструйтеся на сайті, створеному для святкування Дня підприємця!


Ви – власник бізнесу? Якщо так, зареєструйтесь на сайті own-business-day.com та запропонуйте вашим клієнтам знижки або акції, щоб відсвяткувати День підприємця з ними. Приєднуйтесь до спільноти підприємців з 25 країн світу!


img-1

Пошук спеціальних пропозицій

Можливо, ви шукаєте нові бізнес-можливості або просто привід для свята? День Підприємця  – це хороша нагода познайомитись з іншими підприємцями та скористатись їхніми спеціальними пропозиціями та акціями. На сайті  www.own-business-day.com/uk-ua/ ви зможете знайти всі заклади, які, як і ви, святкують День Підприємця. 

Створення спеціальних пропозицій

Запропонуйте вашим клієнтам цікаві акції до 11 жовтня. Це можуть бути знижки на певні категорії товарів, акції на кшталт «2 за ціною 1»  або інші святкові пропозиції. Скористайтеся  цією можливістю, щоб представити свої найкращі товари та послуги!

Ми, в свою чергу, створили сайт для спеціальних пропозицій від учасників святкування Дня Підприємця з усієї України: www.own-business-day.com/uk-ua/ Ваші клієнти знайдуть тут багато цікавого! 

img-2

Святкуємо День Підприємця разом!

День Підприємця – це чудова нагода для підприємців розповісти про себе ширшій аудиторії, а для клієнтів – знайти цікаві пропозиції у своєму місті на сайті www.own-business-day.com/uk-ua/.

На вас чекають приємні сюрпризи, нові знайомства та дружня атмосфера!

На сайті ви знайдете детальну інформацію про те, як зареєструватися і створити спеціальну пропозицію, чи знайти спеціальну пропозицію неподалік.
Відвідайте сайт, присвячений  Дню Підприємця

Для отримання додаткової інформації про те, як зареєструватися для участі у святі, створити спеціальну пропозицію чи знайти спеціальну пропозицію неподалік, відвідайте сайт www.own-business-day.com/uk-ua/ просто зараз!

img-11
img-12
img-13

img-7
Бургер за 10 грн!

Спробуйте наш фірмовий бургер із беконом, соусом гуакамоле та помідорами всього за 10 гривень!


img-8
Знижки 20% на вагові цукерки

Скористайтеся 20% знижкою на всі цукерки на вагу! 


img-9

30 хвилин масажу з гарячим маслом за 50 грн!

Спробуйте 30-хвилинний масаж всього за 50 гривень!