Для вашого натхнення

Відкрити картку у METRO можна за пару хвилин.

А насолоджуватися усіма її перевагами — скільки завгодно! Користуватися персональними пропозиціями, не пропускати потрібні знижки та першими дізнаватися про надходження свіжих продуктів —це лише частина з переваг власника картки від METRO. Розбиратися у 16 000  найменувань товарів самотужки більше не потрібно — з цим вам допоможе персональний менеджер. Власник картки матиме додаткові переваги купівлі оптом та отримуватиме ексклюзивні пропозиції від власних торгових марок: METRO Chef, METRO Professional, Aro, Rioba та величезного асортименту власного імпорту. А на додачу матиме доступ до надійної та сучасної системи постачання товарів з дотриманням всіх стандартів НАССР.   

 

Оновлений опт у METRO! 

Від свіжої маракуї для смузі до кокосового молока для ідеальної кави або навіть декілька одиниць дуже спеціалізованого соусу для екзотичної страви — опт у METRO може діяти навіть на невеликий обсяг товару для вашого закладу. Адже для деяких видів продукції він починається від 2-х одиниць товару. Аби завжди купувати вигідніше, варто лише зрозуміти просту систему опту в METRO.   

 

Існує три рівні цінників, що передбачають зменшення ціни залежно від обсягу покупки:

Однорівневий цінник передбачає тільки одну ціну, не змінюється залежно від кількості придбаного товару.

Дворівневий — відкриває наступний рівень ціни — «дрібний опт». Він надає знижку при купівлі 2-х або більше одиниць товару.

Трирівневий цінник включає дві попередні ціни й відкриває «великий опт» — збільшену знижку від більшої кількості одиниць товару.  

 

Щоб придбати товар за зниженою ціною, уважно перевіряйте необхідний обсяг. Адже у METRO можна купувати більше, а платити менше!     

 

Як отримати картку? 

Просто! Для цього:
- оформлюйте заявку для отримання онлайн → 

- звертайтеся до контактного центру → 0 800 501 401
(Графік роботи: 8:00-21:00) або відразу до працівників у торговельному центрі на вході.  

 

Щоб отримати картку професійного клієнта, вам знадобляться копії статутних документів компанії.